Del stojimo


Spageciumegeja
Studijos VGTU rašė: Spageciumegeja rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant į skrydžių valdymą būtų problema, jei 12-oje klasėje neturėjau fizikos? Ar galima pretenduot be jos?Laba diena, Be fizikos stoti galite, tik ta balo dedamoji bus lygi 0.
Dėkoju! O studijų metu įmanoma pasivyti kitus, kurie turėjo fizikos A lygį 12-oje klasėje?
Studijos VGTU
Spageciumegeja rašė: Studijos VGTU rašė: Spageciumegeja rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant į skrydžių valdymą būtų problema, jei 12-oje klasėje neturėjau fizikos? Ar galima pretenduot be jos?Laba diena, Be fizikos stoti galite, tik ta balo dedamoji bus lygi 0.Dėkoju! O studijų metu įmanoma pasivyti kitus, kurie turėjo fizikos A lygį 12-oje klasėje?
Studijų metų organizuojamos papildomos paskaitos, tiems, kurie 12 klasėje nebuvo pasirinkę fizikos.
Abc
Sveiki, kas gali pretenduoti į vnf/st? kas turi pirmumo teisę ?
Anonimas
Sveiki, norejau paklausti, koks praeitais metais buvo maziausias konkursinis balas i skrydziu valdyma vf? Be to, kodel ten istoja tik tiek mazai zmoniu? Jauciu, kad egzaminus islaikysiu gerai, bet baido faktas, kad i studijas priimama labai maza zmoniu dalis. Aciu
Balas
Uz 2 vieta konkurse gausiu 1 papildoma bala. Sia info ivedziau lamabpo, taciau neprase jokio patvirtinimo, o ir paciam prasymo dokumente tai vos matos. Ar galiu but uztikrinta, kad balas automatiskai atsiras sistemoj, skaiciuojant bendra konkursini bala?
Abc
Sveiki, su kokiu zemiausiu balu 2018m istojo i vnf ekonomikos inzinerija?
Studijos VGTU
Abc rašė: Sveiki, kas gali pretenduoti į vnf/st? kas turi pirmumo teisę ?
Laba diena, Į vnf/st vietas gali pretenduoti tie stojantieji, kurie atitinka reikalavimus vf vietai. Atranka, kaip ir į vf ar vnf, yra pagal konkursinį balą.
Studijos VGTU
Anonimas rašė: Sveiki, norejau paklausti, koks praeitais metais buvo maziausias konkursinis balas i skrydziu valdyma vf? Be to, kodel ten istoja tik tiek mazai zmoniu? Jauciu, kad egzaminus islaikysiu gerai, bet baido faktas, kad i studijas priimama labai maza zmoniu dalis. Aciu
Laba diena, 2018 m. paskutiniojo į vf vietą konkursinis balas buvo 6,6 (pagal 2019 m. skaičiavimo metodiką būtų 7,57 ). Stoja tikrai daug, tačiau priimti galime tik ribotą skaičių.
Studijos VGTU
Abc rašė: Sveiki, su kokiu zemiausiu balu 2018m istojo i vnf ekonomikos inzinerija?
Laba diena, 2018 m. paskutiniojo įstojusiojo į vnf vietą balas buvo 3,64.
Studijos VGTU
Balas rašė: Uz 2 vieta konkurse gausiu 1 papildoma bala. Sia info ivedziau lamabpo, taciau neprase jokio patvirtinimo, o ir paciam prasymo dokumente tai vos matos. Ar galiu but uztikrinta, kad balas automatiskai atsiras sistemoj, skaiciuojant bendra konkursini bala?
Laba diena, Jei konkursas yra iš sąrašo pateikto apraše DĖL STOJANČIŲJŲ Į PIRMOSIOS PAKOPOS IR VIENTISŲJŲ STUDIJŲ VALSTYBĖS FINANSUOJAMAS STUDIJŲ VIETAS IR PRETENDUOJANČIŲ Į STUDIJŲ STIPENDIJAS KONKURSINĖS EILĖS SUDARYMO 2019 METAIS TVARKOS, tai balas bus pridėtas automatiškai. Kai atsiras brandos atestatas ir bus paskaičiuotas konkursinis balas, galėsite matyti ar balas buvo pridėtas.
Anonimas
Sveiki, kadangi niekur nerandu noriu paklausti kaip iš egzamino taškų įvertinimo rezultatas verčiamas į balus.
Nerijus
Sveiki. Noreciau paklausti kaip vyksta sesijines studijos? Ypac domina Transporto inzinerija. Esu is Kauno, todel noreciau placiau zinoti kaip vyksta mokymasis tokia studiju forma. Dekui.
Spageciumegeja
Sveiki, gal žinote, kiek šiais metais planuojama suteikti vf vietų stojantiems į finansų inžineriją? Ačiū
Studijos VGTU
Anonimas rašė: Sveiki, kadangi niekur nerandu noriu paklausti kaip iš egzamino taškų įvertinimo rezultatas verčiamas į balus.
Laba diena, perskaičiavimo formulę galite rasti http://bakalauras.lamabpo.lt/wp-content/uploads/2018/12/2019mkonkursin%C4%97seil%C4%97s%C4%AFsakomojidalis.pdf, žiūrėti 4 priedą.
Studijos VGTU
Nerijus rašė: Sveiki. Noreciau paklausti kaip vyksta sesijines studijos? Ypac domina Transporto inzinerija. Esu is Kauno, todel noreciau placiau zinoti kaip vyksta mokymasis tokia studiju forma. Dekui.
Laba diena, Ištęstinė studijų forma - studijos organizuojamos tokia tvarka: pirmą semestro mėnesį 6 dienas vyksta įžanginės paskaitos, o vėliau užsiėmimai vyksta šeštadieniais (8.30-18.00 val.). Semestras baigiamas sesija, kurios trukmė įvertinant ir ikisesijinius egzaminus trunka nuo 6 iki 14 dienų.
Studijos VGTU
Spageciumegeja rašė: Sveiki, gal žinote, kiek šiais metais planuojama suteikti vf vietų stojantiems į finansų inžineriją? Ačiū
Laba diena, Vf vietos skiriamos ne aukštosioms mokykloms, o stojantiesiems pagal stojančiųjų į pirmosios ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas studijų vietas ir pretenduojančių į studijų stipendijas konkursinės eilės sudarymo 2019 m. tvarkos aprašą. Šią tvarką galite rasti http://bakalauras.lamabpo.lt/wp-content/uploads/2018/12/2019mkonkursin%C4%97seil%C4%97s%C4%AFsakomojidalis.pdf.
Marius
Sveiki, norėčiau paklausti koks buvo mažiausias konkursinis balas stojusiujų į VF Programų inžinerija ir VF Informacines sistemas? Ir koks tai būtu balas paskaičiavus pagal 2019m. skaičiavimo metodika?
Studijos VGTU
Marius rašė: Sveiki, norėčiau paklausti koks buvo mažiausias konkursinis balas stojusiujų į VF Programų inžinerija ir VF Informacines sistemas? Ir koks tai būtu balas paskaičiavus pagal 2019m. skaičiavimo metodika?
Laba diena, Programų inžinerijos programos paskutiniojo į vf vietą konkursinis balas pagal 2019 m. skaičiavimo sistemą buvo 5,57, į informacinių sistemų programos - 5,47.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]