Mechanikos inžinerija


Student
Laba diena. Kokie specialistai ruošiami šioje studijų programoje(Mechanikos inžinerija)? Ir kuo skiriasi specializacijos: "Aplinkos apsaugos ir energijos apskaitos įrenginiai", "Mašinų kokybės kontrolė"? Ar ten yra programavimo? Kokį darbą šie specialistai gali dirbti? Kur įsidarbina absolventai? Apsispręsi laiko liko visai nedaug, todėl labai laukiu atsakymo. Ačiū!
Studijos VGTU
Student rašė: Laba diena. Kokie specialistai ruošiami šioje studijų programoje(Mechanikos inžinerija)? Ir kuo skiriasi specializacijos: "Aplinkos apsaugos ir energijos apskaitos įrenginiai", "Mašinų kokybės kontrolė"? Ar ten yra programavimo? Kokį darbą šie specialistai gali dirbti? Kur įsidarbina absolventai? Apsispręsi laiko liko visai nedaug, todėl labai laukiu atsakymo. Ačiū!
Laba diena, pagal mechanikos inžinerijos studijų programą ruošiami mašinų konstruktoriai ir gamybos organizatoriai. Specializacijas Jūs rinksitės tiktai 3 kurse. Aplinkos apsaugos ir energijos apskaitos įrenginių specialistų poreikis vis didėja. Tokių įrenginių gamyba – viena iš besiplėtojančių Lietuvos pramonės šakų. Šios specializacijos absolventai laukiami įvairiose gamtos apsaugos, energetikos organizacijose. Mašinų kokybės kontrolės specializacijos studentai gauna gerus metrologijos pagrindus, jie supažindinami su įvairių matavimo priemonių konstravimu ir gamyba, standartizavimo ir metrologinio ūkio problemomis. Šios specializacijos absolventų reikia kuriant ir tvarkant Lietuvos metrologinį ūkį, plėtojant tarptautinius ekonominius ryšius. Jų ypač reikia Lietuvai jungiantis į tarptautines standartizavimo ir kokybės valdymo organizacijas, diegiant Europos standartus. Plačiau apie studijų modulius galite pasiskaityti čia: https://medeine.vgtu.lt/programos/programa.jsp?fak=4&prog=149&sid=F&rus=U Programavimo daug nėra. Jūs išmoksite dirbti su specifinėmis programomis (kompiuterizuotomis mechanizmų valdymo sistemomis). Absolventai darbuojasi gamybos vadovais, aplinkos apsaugos įrenginių, metrologijos, mechatronikos sistemų gamybos ir priežiūros įmonėse bei projektavimo organizacijose technologais, administratoriais. Dažniausiai mūsų studentai yra įdarbinami dar studijų metais po antrosios profesinės praktikos.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]