Verslo informacinės sistemos


Įdomu
Sveiki, Baigus verslo informacines sistemas galima dirbti tik verslo įmonėse? Ir kokie ten specialistai ruošiami? Kuo skiriasi nuo Inžinerinės informatikos? Dar klausimas: Informacinių technologijų paslaugų valdymo studijų programą baigę absolventai gauna informatikos bakalaurą ir gretutinį verslo bakalaurą, kaip suprasti ta gretutinį? Čia kaip dvigubas diplomas, ar pusę informatikos, pusę vadybos bakalauro? Gal galima daugiau apie šia studijų programą? Kaip manot kurį sritis perspektyvesnė IT ar inžinerine (pvz: Gamybos inžinerija) ?
Studijos VGTU
Įdomu rašė: Sveiki, Baigus verslo informacines sistemas galima dirbti tik verslo įmonėse? Ir kokie ten specialistai ruošiami? Kuo skiriasi nuo Inžinerinės informatikos?
Baigęs Verslo informacinių sistemų studijas Jūs galėsite dirbti verslo sistemų analitiku, IT projektų vadovu, informacinių sistemų ir duomenų bazių architektu ar programuotoju, sistemų integravimo specialistu, informacinių sistemų ir duomenų bazių administratorium įvairiose IT įmonėse, nebūtinai verslo įmonėse. Informacinių sistemų bakalauras turėtų suvokti informacinių sistemų ir technologijų esmę bei teikiamą pridėtinę vertę verslui, žinoti informacinių sistemų kūrimo ir taikymo principus bei galimybes versle, gebėtų analizuoti verslo poreikius, konceptualizuoti verslo procesus, kokybiškai projektuoti, praktiškai realizuoti ir diegti naujas informacines sistemas, modifikuoti ir administruoti esamas sistemas, gebėtų užtikrintų aukštą darbų kokybę, spęsti kompleksines problemas ir savarankiškai priimti sprendimus. Plačiau apie studijų modulius http://goo.gl/cjcJa. Nuo inžinerinės informatikos ši studijų programa skiriasi tuo, kad įgysite bendresnes žinias, gausite įvairių programavimo kalbų pagrindus, o baigus studijas galėsite dirbti analitiku, projektuotoju, programuotoju, informacinių technologijų konsultantu. Informatikos bakalauras turi gebėti kurti lanksčias IT paslaugas, gerinant IT produktyvumą, remiantis IT valdymo modeliavimo rezultatais. Plačiau apie studijų modulius http://goo.gl/QNiCfw.
Studijos VGTU
Įdomu rašė: Dar klausimas: Informacinių technologijų paslaugų valdymo studijų programą baigę absolventai gauna informatikos bakalaurą ir gretutinį verslo bakalaurą, kaip suprasti ta gretutinį? Čia kaip dvigubas diplomas, ar pusę informatikos, pusę vadybos bakalauro? Gal galima daugiau apie šia studijų programą? Kaip manot kurį sritis perspektyvesnė IT ar inžinerine (pvz: Gamybos inžinerija) ?
Baigus Informacinių technologijų paslaugų valdymo studijų programą gaunate informatikos bakalaurą ir gretutinį - verslo bakalaurą, t.y. po 4 metų gaunate 2 bakalauro diplomus. Informatikos ir verslo bakalauras turi būti pasirengęs projektuoti, kurti, testuoti informacines sistemas pagal dalykinės srities poreikius, sudaryti informacinės sistemos kūrimo ir diegimo planą bei biudžetą, optimaliai išnaudojant resursus. Plačiau apie studijų modulius http://goo.gl/tgLOU. Šiuo metu reikia ir IT specialistų, ir įvairių inžinierių, tačiau kas bus po 4 metų, būtų labai sunku prognozuoti.
miss
Kokios taikomos gretutines studijoz ssioms studijoms? Kiek metu? Kokia kaina? Nuo kelinto kurso prasideda?
Studijos VGTU
miss rašė: Kokios taikomos gretutines studijoz ssioms studijoms? Kiek metu? Kokia kaina? Nuo kelinto kurso prasideda?
Sveiki, Verslo informacinės sistemos gretutinių studijų neturi, tačiau tada siūlome rinktis Informacinių technologijų paslaugų valdymą. Ten gautumėte informatikos bakalaurą ir gretutinį verslo bakalaurą.
miss
Lietuviu - 46; matematika - 100; Istorija - 56; Anglu - 67; informatikos A ygis 10; norejau paklausti ar istociau i vf viet; gaunasi mano balas 6,9 mazdaug, tai labai idomu ar galvoti kazka kit ar yra galimybes istoi vf.
Studijos VGTU
miss rašė: Lietuviu - 46; matematika - 100; Istorija - 56; Anglu - 67; informatikos A ygis 10; norejau paklausti ar istociau i vf viet; gaunasi mano balas 6,9 mazdaug, tai labai idomu ar galvoti kazka kit ar yra galimybes istoi vf.
Sveiki, pagal jūsų įvertinimus aš suskaičiavau 7,26 balą :) mano manymu toks balas yra tikrai nemažas. 100% garantuoti, kad vf vietą gausite negaliu, bet šansų turite tikrai daug.
Vaida
Ar bandyti pretenduoti į Vf Informacinių technologijų paslaugų valdymo programą su: lietuvių 36, matematikos 26, anglų 42, informatikos 17?
Studijos VGTU
Vaida rašė: Ar bandyti pretenduoti į Vf Informacinių technologijų paslaugų valdymo programą su: lietuvių 36, matematikos 26, anglų 42, informatikos 17?
Sveiki, jūsų egzaminų įvertinimai nėra labai aukšti, tačiau nepamirškit, kad yra imami ir metiniai pažymiai, o jie gal ir aukštesni būtų. VF vietai gal balas ir nepakankamai aukštas, tačiau nenoriu spėlioti. Fiziniuose moksluose balai paprastai yra mažesni nei socialiniuose. Taip pat nepamirškit, kad galite bandyti patekti ir į vnf/st vietą.
KarolisMak
Sveiki, kokią specialybę reiktų studijuoti, kad taptum VVS http://www.verslovaldymosistemos.lt/ specialistu? Verslo administravimas tinka? Ar čia kaip su verslininkais: nereikia išsilavinimo - reikia gyslelės??? :D
Studijos VGTU
KarolisMak rašė: Sveiki, kokią specialybę reiktų studijuoti, kad taptum VVS http://www.verslovaldymosistemos.lt/ specialistu? Verslo administravimas tinka? Ar čia kaip su verslininkais: nereikia išsilavinimo - reikia gyslelės??? :D
Sveiki, įdomų klausimą uždavėte :) kiek susipažinau su šia įmone, tai tinkamesnis būtų būtent Verslo informacinių sistemų programos pasirinkimas, nes ši įmonė ne tik parduoda produktą, bet ir jį kuria. Tai šios studijų programos tikslas – parengti kvalifikuotą informacinių sistemų specialistą, kuris turėtų ne tik informatikos srities žinias, bet ir vadybos, ekonomikos, finansų pagrindus. Taigi baigęs gebėsite profesionaliai analizuoti verslo poreikius, kurti informacines sistemas, projektuoti ir programuoti duomenų bazes, kurti duomenų saugyklas ir atlikti duomenų analizę bei taikyti duomenų gavybos metodus verslo procesų analizei atlikti (http://goo.gl/cjcJa). Tačiau jei labiau domina pačių produktų pardavimas, tada labiau tiktų Informacinių technologijų paslaugų valdymas, kurią baigęs mokėsite kurti lanksčias IT paslaugas, gerinant IT produktyvumą, optimizuoti IT išlaidas, automatizuojant veikiančius IT valdymo procesus bei valdyti reikalavimų atitikimą ir riziką IT aplinkoje (http://goo.gl/tgLOU). Verslo administravimas, manau, čia netiktų, nes neturėtumėt pakankamai žinių IT srityje. Tai visų pirma pagalvokite, kuri veikla Jums būtų įdomesnė, o tada jau lauksime atvykstant studijuoti pas mus :)
Jolita
Sveiki. ar reikia turėti informatikos pagrindus norint studijuoti Verslo informacines sistemas? Mano informatikos žinios - prieš 5 metus mokykloje mokytasi B lygiu. Ar net nesvajoti apie šias studijas?
Studijos VGTU
Jolita rašė: Sveiki. ar reikia turėti informatikos pagrindus norint studijuoti Verslo informacines sistemas? Mano informatikos žinios - prieš 5 metus mokykloje mokytasi B lygiu. Ar net nesvajoti apie šias studijas?
Sveiki, Jolita. Kadangi į šią studijų programą stojančiųjų moksleivių informatikos žinios yra labai nevienodos, tai pirmame kurse yra dėstomi jums ateityje reikalingų dalykų pagrindai. Manau, kad tikrai per pirmą kursą prisiminsite ir išmoksite. Pažiūrėti, kokius dalykus studijuosite, galite čia: http://goo.gl/JjllJW.
Aušra
Sveiki kuo akiriasi verslo informacijos sistemos, informacijos sistemos, informatika, programu sistemos?
Studijos VGTU
Aušra rašė: Sveiki kuo akiriasi verslo informacijos sistemos, informacijos sistemos, informatika, programu sistemos?
Laba diena, Verslo informacinės sistemos tapo informamacinės sistemos: Studijų programos tikslas – rengti kvalifkuotus informacinių sistemų specialistus, kurie turėtų ne vien tik gilias informatikos srities žinias, bet ir vadybos, ekonomikos, finansų pagrindus, mokėtų kurti, diegti ir tobulinti informacines sistemas bei jų komponentus. Taip pat ir kiti pavadinimai, kuriuos parašėte yra kitokie. Inžinerinė informatika: Studijų programa skirta rengti kvalifikuotiems informatikos specialistams, kurie išmanytų šiuolaikines informacines technologijas, įmonių informacines sistemas, grafines sistemas ir vaizdų apdorojimą bei gebėtų savo darbe profesionaliai taikyti universitete įgytas žinias. Programų inžinerija: Pagal šią studijų programą rengiami profesionalūs programų sistemų specialistai, kurie taikydami šiuolaikinius programų inžinerijos metodus ir priemones geba projektuoti, programuoti ir testuoti sudėtingas programų sistemas. Studentai įsisavina penkias programavimo kalbas, jie mokomi kurti programų sistemas taikant įvairius modelius, naudoti žiniatinklio programų karkasus, taikyti sudėtingus nuoseklius ir lygiagrečiuosius algoritmus bei vertinti jų efektyvumą, testuoti programinę įrangą pagal skirtingas metodikas, integruoti programų sistemas. Taip pat platesnę informaciją galite rasti vgtu.lt puslapyje arba visuomet galite kreiptis į patį Fundamentinių mokslų fakultetą: Telefonas (8 5) 274 4843 . El. paštas fmf@vgtu.lt Pagarbiai

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]