Konkursinio balo skaičiuoklė

Ar įmanoma įstoti į vf?


Ieva
Sveiki. Norėjau paklausti, koks mažiausias balas 2018 metais buvo stojant į biologiją ir genetiką vf, ne tik pirmojo etapo metu.
Ieva
Sveiki. Norėjau paklausti, koks mažiausias balas 2018 metais buvo stojant į biologiją ir genetiką vf, ne tik pirmojo etapo metu.
VDU
Ieva rašė: Sveiki. Norėjau paklausti, koks mažiausias balas 2018 metais buvo stojant į biologiją ir genetiką vf, ne tik pirmojo etapo metu.
Laba diena, Praėjusiais metais VDU paskutinis gavęs VF vietą turėjo 7,72 konkursinį balą. Tiesa, šiemet dėl pasikeitusios konkursinio balo skaičiavimo tvarkos nereikėtų orientuotis į ankstesnių metų konkursinius balus. Sėkmės! VDU
Karolina
Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar galima įstoti tarkime į VF kosmetologijos studijas kolegijoje po to, kai jau yra gautas VF ekonomikos bakalauras? Ačiū.
Karolina
Karolina rašė: [/b]Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar galima įstoti tarkime į VF kosmetologijos studijas kolegijoje po to, kai jau yra gautas VF ekonomikos bakalauras? Ačiū.[/c]Taip pat noriu paminėti, kad bakalauro studijos baigtos 2013m., o man šiuo metu 28m.
Ugne
Studiavau Viko vf vietuoje bendrosio praktikos slauga, ar galesiu pretenduoti i vf vieta istojus i VU medicina ?
VDU
Karolina rašė: Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar galima įstoti tarkime į VF kosmetologijos studijas kolegijoje po to, kai jau yra gautas VF ekonomikos bakalauras? Ačiū.
Laba diena, VF vietoje galima pabaigti tik vienas I pakopos studijas. Taigi, jeigu studijuojant VF vietoje įgijote bakalauro laipsnį, tuomet gauti VF vietos kolegijoje negalite. Sėkmės! VDU
VDU
Ugne rašė: Studiavau Viko vf vietuoje bendrosio praktikos slauga, ar galesiu pretenduoti i vf vieta istojus i VU medicina ?
Laba diena, VF vietoje galima pabaigti tik vienas I pakopos studijas. Taigi, jeigu studijuojant VF vietoje kolegijoje įgijote profesinio bakalauro laipsnį, tuomet gauti VF vietos universitete negalite. Sėkmės! VDU
Ema
Sveiki , norėčiau pasiteirauti, ar turint magistro išsilavinima , stojant studiuoti ir vėl į bakalaura yra pridedamas papildomas balas ?
VDU
Ema rašė: Sveiki , norėčiau pasiteirauti, ar turint magistro išsilavinima , stojant studiuoti ir vėl į bakalaura yra pridedamas papildomas balas ?
Laba diena, Įgytas bakalauro ar magistro laipsnis neprideda papildomo balo stojant į bakalauro studijas. Sėkmės! VDU
Silvija
Sveiki, koks buvo mažiausias balas pernai įstojusiojo į integruotos komunikacijos magistro vf?
VDU
Silvija rašė: Sveiki, koks buvo mažiausias balas pernai įstojusiojo į integruotos komunikacijos magistro vf?
Laba diena, Dėl magistrantūros studijų konkursinių balų Jums reikėtų teirautis VDU Studijų departamente (padalinys atsakingas už magistrantūros studentų priėmimą). Kreiptis galite tel. (8 37) 327 963 arba studijos@vdu.lt Sėkmės! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]