Del stojimo


Karolina
Sveiki , labai norėčiau studijuoti Klaipėdoje ,bet nerandu tokios srities kaip veterinarija,tai labai gaila. Todėl norėčiau paklausti ką galėtumėt pasiųtyti panašaus?
KU
Karolina rašė: Sveiki , labai norėčiau studijuoti Klaipėdoje ,bet nerandu tokios srities kaip veterinarija,tai labai gaila. Todėl norėčiau paklausti ką galėtumėt pasiųtyti panašaus?
Laba diena. Iš biomedicinos studijų srities galėtume pasiūlyti biologiją, ekologiją ir aplinkotyrą, ergoterapiją, kineziterapiją, radiologiją, slaugą, visuomenės sveikatą.
Sandra
Sveiki norėjau paklausti galvoju 2014 metais studijuoti ekonomiką ištisinėmis studijomis, galvoju laikyti matematiką, istoriją, informatiką ir lietuvių kalbą, ar su šiais egzaminais man pavyktų įstoti ir koks mažiausiais turėtų būti konkursinis balas? Ačiū.
KU
Sandra rašė: Sveiki norėjau paklausti galvoju 2014 metais studijuoti ekonomiką ištisinėmis studijomis, galvoju laikyti matematiką, istoriją, informatiką ir lietuvių kalbą, ar su šiais egzaminais man pavyktų įstoti ir koks mažiausiais turėtų būti konkursinis balas? Ačiū.
Laba diena. Stojant į ekonomiką 2014 m. bus reikalingi tokie konkursiniai dalykai: pirmasis – matematika; antrasis – istorija; trečiasis, kuris neturi sutapti su pirmuoju ar antruoju dalyku – geografija / užsienio k. / informacinės technologijos / biologija; ketvirtasis – lietuvių k. ir literatūra. Tokius ir esate pasirinkusi. Įstojimo galimybė visada priklauso nuo konkursinio balo. Linkime sėkmės.
Simona7
Sveiki, norėčiau paklausti kokią mokslų sritį galėčiau pasirinkti laikydama lietuvių kalbos, biologijos, matematikos (galbūt ir rusų kalbos) egzaminus?
KU
Simona7 rašė: Sveiki, norėčiau paklausti kokią mokslų sritį galėčiau pasirinkti laikydama lietuvių kalbos, biologijos, matematikos (galbūt ir rusų kalbos) egzaminus?
Laba diena. Konkursinio balo sandarą stojantiems 2015 m. ir 2016 m. rasite su šia nuoroda: http://www.ku.lt/stojantiesiems/priemimas-2014/bendrasis-priemimas/ (žr. Geriausiųjų eilės sudarymo tvarkos aprašą 2015 m. ir 2016 m.)
Orinta
Laba diena, ar aš galėčiau šiais mokslo metais dar perstoti į KU radiologiją ir persinešti krepšelį? Šiuo metu studijuoju LSMU medicininę ir veterinarinę genetiką valstybės finansuojamoje vietoje.
KU
Orinta rašė: Laba diena, ar aš galėčiau šiais mokslo metais dar perstoti į KU radiologiją ir persinešti krepšelį? Šiuo metu studijuoju LSMU medicininę ir veterinarinę genetiką valstybės finansuojamoje vietoje.
Laba diena, dėl studijų krepšelių persinešimo galimybių kreipkitės el. paštu vanda.straksiene@ku.lt arba telefonu 8 46 398 926.
Julija
Laba diena, ar būtų galimybė perstoti iš KU radiologijos į mediciną LSMU? Baigiau šiais metais pirmą kursą radiologijos vnf.
KU
Julija rašė: Laba diena, ar būtų galimybė perstoti iš KU radiologijos į mediciną LSMU? Baigiau šiais metais pirmą kursą radiologijos vnf.
Laba diena. Šiuo klausimu prašome kreiptis į LSMU.
Saulius
Laba diena , norečiau studijuoti Klaipėdoje, bet nežinau ka. Laikyčiau lietuvių , anglų , istorijos , matematikos egzaminus. Patarkite.
KU
Saulius rašė: Laba diena , norečiau studijuoti Klaipėdoje, bet nežinau ka. Laikyčiau lietuvių , anglų , istorijos , matematikos egzaminus. Patarkite.
Laba diena. Informaciją apie studijų programas ir konkursinio balo sandarą rasite su šiomis nuorodomis: http://www.ku.lt/stojantiesiems/priemimas-2015/bakalauro-studijos/studiju-programos/ ir http://www.ku.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pirm_konk_bal_sand.pdf O spręsti, ką norėtumėte studijuoti, teks pačiam.
Indre
Sveiki, norėčiau paklausti, koks buvo šiemet minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą (bakalauras) tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
KU
Indre rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, koks buvo šiemet minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą (bakalauras) tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
Laba diena. 2015 m. paskutiniojo studento, pasirašiusio į psichologijos studijų programą valstybės finansuojamą studijų vietą, konkursinis balas buvo 6,78.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]