Socialinė pedagogika


Viktorija
Sveiki, noriu studijuoti Socialinę pedagogiką gal galite pasakyti ko reikia norint įstoti į nemokamą, kiek kainuoja mokamas mokslas?
ŠU priėmimas
Viktorija rašė: Sveiki, noriu studijuoti Socialinę pedagogiką gal galite pasakyti ko reikia norint įstoti į nemokamą, kiek kainuoja mokamas mokslas?
Sveiki, norint įstoti į socialinę pedagogiką Jūs turite išsilaikyti šiuos egzaminus: istoriją, lietuvių kalbą ir literatūrą, užsienio kalbą, matematikos imamas metinis pažymis. Taip pat norint studijuoti valstybės finansuojamose studijose, jūs privalote išsilaikyti motyvacijos testą. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.su.lt/stojantiesiems/priemimas/bakalauro-studijos/4424-socialin-pedagogika Įdedama nuoroda į 2013 m. priėmimo taisykles. http://www.su.lt/images/banners/SU_2013_m._studentu_priemimo_tvarka_tvirtinimui_paskt_13-06-27.pdf Priėmimo taisyklėse yra nurodomos kainos už studijas.
Valda
Laba diena,

jeigu pretenduojate į valstybės finansuojamą vietą, motyvacijos įvertinimas yra būtinas ir jame turite dalyvauti. Jeigu nedalyvautumėte motyvacijos įvertinime į valstybės finansuojamą vietą jūs nebegalėtumėte pretenduoti.
jowita123
Laba diena, na reikėjo suskubti pildyti prašymą, nes jau prasidėjo stojamųjų egzaminų sesija (Privalomas motyvacijos vertinimas). Visą informaciją apie konkursinius balus galite rasti http://su.lt/stojantiesiems/priemimas/bakalauro-studijos/13220-ikpru
Indree
Sveiki. Kokių egzaminų reik norint stoti į lietuvių filologiją (gretutinė kryptis - pedagoginės studijos)?
ŠU priėmimas
Sveiki, 2014 m. stojant į šią studijų programą konkursinio balo sandarą galite rasti čia: http://www.su.lt/bylos/stojantiesiems/priemimo_tvarkos/studiju%20programu%20sarasas%20ir%20konkursinio%20b.%20sandara%204.pdf Informacija apie 2015 m. priėmimo sąlygas ir studijų programas skelbsime šiek tiek vėliau. Sekite informaciją www.su.lt Geros dienos

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]