Nekilnojamojo turto vadyba

Dominyka
Sveiki,jei nelaikiau matematikos egzamino ar turiu galimybe istoti i mokama vieta? Turiu Anglu,Prancuzu,Lietuviu ir Istorijos valstybinius.
Is anksto dekui

Laba diena,

Matematikos būtinas egzaminas, stojant į Valstybės finansuojamą vietą, prasideda nuo šių metų, dabar baigiantiems. Jei baigsite šiais metais į Valstybės finansuojamą vietą, be matematikos egzamino nepakliūsite. Bet galbūt Jūs baigėte ankščiau?
Tomas
Sveiki, Mane domina 628N20002 (NEKILNOJAMOJO TURTO VADYBOS) magistro studijos. Aš esu baigęs ISM verslo vadybos administravimo bakalaurą. Kitaip tariant neturiu visai jokio "techninio" ar "statybinio" pagrindo. Kiek mačiau reikalavimus, tai daug iš inžinerinių specialybių kviečiami. Kitas klausimas būtų dėl kainos, kadangi studijos anglų arba rusų kalba, ar jų kaina tokia kokia nurodyta prie studijų kainų? 1508 Eur už metus (nes čia ištęstinės studijos). Dar tuomet klausimas dėl kalbos. Anglų arba rusų kalbą galima pasirinkti ar paskaitos bus ir ta ir ta kalba? Ir rusų kalba bus bendravimas nuotoliniu būtų jau su kirilitsa ar lotyniškai?
Tomas
Ir dar toks dalykas, nerodo paspaudus ant studijų dalykų 1 ir 2 tro semestro dalykų. Tai čia gal perduotumėte kas tvarko puslapį. Dėkui
Studijos VGTU
Tomas rašė: Sveiki, Mane domina 628N20002 (NEKILNOJAMOJO TURTO VADYBOS) magistro studijos. Aš esu baigęs ISM verslo vadybos administravimo bakalaurą. Kitaip tariant neturiu visai jokio "techninio" ar "statybinio" pagrindo. Kiek mačiau reikalavimus, tai daug iš inžinerinių specialybių kviečiami. Kitas klausimas būtų dėl kainos, kadangi studijos anglų arba rusų kalba, ar jų kaina tokia kokia nurodyta prie studijų kainų? 1508 Eur už metus (nes čia ištęstinės studijos). Dar tuomet klausimas dėl kalbos. Anglų arba rusų kalbą galima pasirinkti ar paskaitos bus ir ta ir ta kalba? Ir rusų kalba bus bendravimas nuotoliniu būtų jau su kirilitsa ar lotyniškai?
Laba diena, Į Nekilnojamojo turto vadybos studijų programą priimami asmenys nebūtinai turi turėti „techninių“ ar „statybinių“ žinių. Ši programa orientuota į Nekilnojamojo turto valdymą. Į ją priimami asmenys turintys vadybos, verslo krypties bakalaurą ir pan. Studijų metinė kaina yra 1508 Eur. Ši programa yra jungtinė (ji vykdoma kartu su Baltarusijos valstybiniu technikos universitetu), o studijų kalba parenkama pagal daugumos studentų pageidavimą: rusų arba anglų. Jei grupė pasirenka studijuoti rusų kalba – pateikiama dėstomoji medžiaga yra parašyta kirilica, tačiau dėstytojai lanksčiau žiūri atsiskaitymo metu kaip studentas rašo (kirilica ar lotyniškomis raidėmis). Kadangi tai yra jungtinė programa, tai studentams tenka vykti ir į partnerinę aukštąją mokyklą arba organizuojama video konferencija. Pagarbiai
Studijos VGTU
Tomas rašė: Ir dar toks dalykas, nerodo paspaudus ant studijų dalykų 1 ir 2 tro semestro dalykų. Tai čia gal perduotumėte kas tvarko puslapį. Dėkui
Laba diena, Ačiū už pastebėjimą, kad nerodo pirmųjų semestrų studijuojamų dalykų. Mėginsim koreguoti tinklapį. Pagarbiai
Sandra
Kokius egzaminus svarbiausia gerai išlaikyti norint stoti i šia krypti?
Studijos VGTU
Sandra rašė: Kokius egzaminus svarbiausia gerai išlaikyti norint stoti i šia krypti?
Laba diena, Stojant į statybos ir nekilnojamojo turto valdymo programą, konkursinis balas susideda iš matematikos, fizikos, bet kurio dalyko, nesutampančio su kitais konkursiniais dalykais ir lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]