Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie Pasieniečių mokyklą


gintare12789
Sveiki. Atsiuntus visus dokumentus į mokyklą iki liepos 12 dienos. kada galima eiti į atranką , kada ji vyksta ir kada praieiti cmek?
Pasienietis
weri rašė: ar didelis konkursas i viena vieta? kiek planuojama pasienieciu priimti siemiet?
Laba diena, šiemet dar nesibaigė dokumentų priėmimas, tai dėl konkurso atsakyti negalime. 2018m. konkursas nebuvo didelis, visi, kurių sveikata ir fizinis pasirengimas atitiko reikalavimus, įstojo. Šiemet preliminariai planuojama priimti iki 80 kursantų, kvota dar nėra patvirtinta.
Pasienietis
gintare12789 rašė: Sveiki, ar stojant į pasieniečių mokyklą būtinas vairuotojo pažymėjimas?
Laba diena, vairuotojo pažymėjimas stojant nėra būtinas, bet už jį galite gauti 1 papildomaą balą prie konkursinio balo, tačiau pagal VRM ministro įsakymą visi pareigūnai privalo iki 2021 m. turėti vairuotojo pažymėjimą.
Pasienietis
gintare12789 rašė: Sveiki, ar stojant į pasieniečių mokyklą tu pasirašai kažkokia sutartį pagal kuria baiges turi dirbti 4 metus ir jei išeini susimoki tam tikrą baudą?
Laba diena, taip, įstoję kursantai pasirašo stojimo į vidaus tarnybą sutartį, pagal kurią įsipareigoja atidirbti vidaus tarnyboje 4 metus, o jeigu neišdirba 4 metų atlyginti tarnybai mokymo išlaidas (proporcingai dirbtam laikui). Atlyginti mokymosi išlaidas kursantai turi ir tada, jeigu už nepažangūmą ar drausmės pažeidimą yra išbraukiami iš kursantų sąrašų ir nebaigia mokyklos. Tarnyba sutartyje įsipareigoja kursantus nemokamai mokyti, nemokamai apgyvendinti mokyklos bendrabutyje, suteikti tarnybinę uniforma ir mokėti stipendiją (pagal mokymosi rezultatus nuo 126 iki 186 eurų) bei visi mokyklą baigę kursantai yra įdarbinami tarnybos struktūriniuose padaliniuose.
det
kokie yra sveikatos reikalavimai? ar turint problemu su skydliauke ir regejimu galima istoti?
Pasienietis
det rašė: kokie yra sveikatos reikalavimai? ar turint problemu su skydliauke ir regejimu galima istoti?
Laba diena, į šiuos klausimus gali atsakyti CMEK specialistai. Pretendentų sveikata yra tikrinama pagal II sąvado skiltį.
Renata
Laba diena, Man 38 m. Ar būdama tokio amžiaus dar galėčiau bandyti stoti į pasieniečių mokyklą?
Deividas
Laba diena, galima pabaigus vsat mokykla ir ne izdirbus 4 metus pereiti i policija?
Karina
Baigus Pasieniečių mokyklą ar būtina dirbti būtent Vilniuje, ar bus galima ir ten kur patogu ir arčiau gyvenamos vietos?
Julija
Kaip mokykloje tampama kinologų? Reikia baigti papildomus kursus arba kaip?
Pasienietis
Renata rašė: Laba diena, Man 38 m. Ar būdama tokio amžiaus dar galėčiau bandyti stoti į pasieniečių mokyklą?
taip, galite stoti. Pagal Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statutą pareigūnu gali tapti asmenys nuo 18 iki 60 metų.
Pasienietis
Deividas rašė: Laba diena, galima pabaigus vsat mokykla ir ne izdirbus 4 metus pereiti i policija?
Laba diena, taip, pagal stojimo į vidaus tarnybą sutartį Jus įsipareiguojate išdirbti 4 metus vidaus sistemoje, t.y nebutinai pasienyje, bet ir visose kitose VRM pavaldžiose vidaus tarnybos struktūruose.
Pasienietis
Karina rašė: Baigus Pasieniečių mokyklą ar būtina dirbti būtent Vilniuje, ar bus galima ir ten kur patogu ir arčiau gyvenamos vietos?
Laba diena, Pasieniečių mokyklos kursantai yra reitinguojami ir esantys aukščiausiai reitinge pirmieji pasirenka tarnybos vietą iš esamų laisvų vietų konkrečiose užkarduose. Jeigu busite žemai reitinge arba arti Jūsų gyvenamosios vietos esančioje pasienio užkardoje nebus laisvų vietų teks pasirinkti iš laisvų pareigybių sąrašo nebutinai arti namų.
Pasienietis
Julija rašė: Kaip mokykloje tampama kinologų? Reikia baigti papildomus kursus arba kaip?
Laba diena, tapti kinologu gali Pasieniečių mokyklą baigę pareigūnai. Jau besimokantys mokykloje kursantai gali lankyti kinologijos būrelį, būti praktikoje pamainoje su kinologu ir po mokyklos baigimo turės praeiti kinologų kursus jau kartu su gautu šuniuku.
Inga
Laba diena, ar yra planuojami ivadiniai kursai siais metais rudeni?
Pasienietis
Inga rašė: Laba diena, ar yra planuojami ivadiniai kursai siais metais rudeni?
Laba diena, įvadiniai kursai vyksta pagal poreikį ir šiais metais tikriausiai jų nebus. Sekite informaciją www.pasienis.lt arba www.pasienietis.lt
Edgaras
Sveiki,norečiau po mokyklos užbaigimo dirbti pasieniečiu. Ar yra kokie reikalavimai? Ar yra kokie egzaminai butini norint dirbt pasieniečiu?
Pasienietis
Edgaras rašė: Sveiki,norečiau po mokyklos užbaigimo dirbti pasieniečiu. Ar yra kokie reikalavimai? Ar yra kokie egzaminai butini norint dirbt pasieniečiu?
Laba diena, visą reikalingą informaciją galite rasti www.pasienietis.lt skiltyje Stojantiesiems. Jau galite priduoti dokumentus o jeigu truėsite klausimų galite juos užduoti nurodytiems atsakingiems asmenims.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]