Klauskite visko apie KSU


Evelinaaa111
Laba diena,

prašau pagalbos.

Baigiau TTVAM turizmo ir viešbučio administravimo studijas. Norėčiau toliau mokytis išlyginamąsias arba papildomas studijas, tik nelabai suprantu ką galima rinktis baigus turizmą ir viešbučių administravimą. Padėkite prašau. Nukreipkite. Gal yra galimybių bei variantų mokytis Jūsų universitete. Jai taip, tai kokios būtų kryptys?

Ačiū.

Laba diena,

Dėja Jums išlyginamųjų studijų pasiūlyti negalime, nes Kazimiero Simonavičiaus universitetas šių studijų nevykdo.
Tačiau galime Jums pasiūlyti Integruotos kūrybos komunikacijos magistro studijas - komunikacijos magistras, Ateities įžvalgos ir strateginio valdymo magistro studijas- viešojo administravimo magistras ir Organizanių inovacijų ir vadybos magistro studijas - organizacijų vadybos magistras. Visos magistro studijos vyks anglų kalba, daugiau informacijos apie jas galite rasti mūsų pulspayje www.ksu.lt
Daugiau apie papildomasias studijas galėtume pasakyti tada, kai išsirinktumėte kryptį, papildomosios studijos priklausys nuo to, kokius studijų dalykus studijavote ir į kokią magistro studijų programą norėsite stoti.
agne97
Turiu klausimuką. Mano planas yra toks: baigti ką nors susijusio su mada, kad įgaučiau pagrindus šioj srity, o vėliau stoti į VU analitinę žurnalistiką magistrui. ar įmanoma šitaip, jei stočiau pas jus į mados industrijas? ir ar ten gaučiau tinkamus pagrindus, jog tikrai galėčiau rašyti straipsnius apie visus mados reikaliukus? ar čia daugiau susiję su "kaip pasiųti"?

Sveiki,

"Mados industrija" studijų programa formuoja asmens gebėjimus stebėti, tirti ir numatyti mados rinkos naujoves, konsultuoti apie šiuolaikinį stilių, vadovauti mados namams, prognozuoti bei diktuoti mados kryptis ir pan. Studijuosite mados istorija, psichologiją, mados žurnalistiką, emocinį marketinga ir pan. Tapsite mados ekspertu, renginių prodiuseriu ar t.t. Tad ši programa yra mažiausiai susijusi su "kaip pasiųti".
Daugiau apie programą galite paskaityti čia: https://goo.gl/XW1J5j
kami97
Sveiki, jeigu laikau tik mokylini lt egzamina, o daugiau anglu vbe ir istorija ir verslo ir vadybos egzaminus ar imanoma man istoti i kurybines industrijas? taip pat turiu informatikos 9 ir matematikos 5 metinius pazymius
KSU
Sveiki, kami97, viskas priklausys nuo Jūsų egzaminų rezultatų, tik juos žinant žinosime ir tikslų atsakymą. Kazmiero Simonavičiaus universiteto minimalus suminis konkursinis balas yra 2. Pabandykite pasikaičiuoti savo konkursinį balą: http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle Daugiau informacijos rasite čia: www.ksu.lt Daugiau informacijos apie Kūrybines ir kultūrines industrijas: http://www.ksu.lt/priemimas/bakalauro-studijos/kurybines-ir-kulturines-industrijos/ Iki malonaus.
kami97 rašė: Sveiki, jeigu laikau tik mokylini lt egzamina, o daugiau anglu vbe ir istorija ir verslo ir vadybos egzaminus ar imanoma man istoti i kurybines industrijas? taip pat turiu informatikos 9 ir matematikos 5 metinius pazymius
emmajan
Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl praeitų metų minimalaus konkursinio balo stojant į Mados industrijos studijas? Pati laikiau lietuvių (54), istoriją (48) ir anglų (96) egzaminus, bet informatikos turėjau 10 B lygyje. Ar būtų vilties įstoti 2016 m.? Ačiū už atsakymą.
KSU
emmajan rašė: Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl praeitų metų minimalaus konkursinio balo stojant į Mados industrijos studijas? Pati laikiau lietuvių (54), istoriją (48) ir anglų (96) egzaminus, bet informatikos turėjau 10 B lygyje. Ar būtų vilties įstoti 2016 m.? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, minimalus konkursinis balas KSU yra 2. Jūsų surinktas konkursinis balas Mados industrijos programai yra 5,64. Vadinasi, vilties įstoti į norimą studijų programą tikrai turite :) Primename,kad stoti galite per LAMA BPO ir per tiesioginį priėmimą. Visas stojimo taisykles rasite čia: http://www.ksu.lt/priemimas/priemimo-tvarka-stojantiems-i-bakalauro-studijas/ Iki malonaus
Mantas
Sveiki, teises vientisosios studijos vilniuje vykdomo kas dien? Ir kaip del bendrabucio kitu miestu studentams?
KSU
Mantas rašė: Sveiki, teises vientisosios studijos vilniuje vykdomo kas dien? Ir kaip del bendrabucio kitu miestu studentams?
Mantai, Teisės vientososios studijos vyksta sesijomis, t.y. 8 kartai per semestrą kas antrą savaitę. 1 sesija trunka penktadienio popietę, šeštadienį ir sekmadienį. KSU turi savo bendrabutį ir studentams yra suteikiama galimybę nuomotis kambarį. Daugiau informacijos galite gauti parašęs arba paskambinęs studijų koordinatorėms: priemimas@ksu.lt arba 852 13 6713 Iki malonaus!
Ruta
Sveiki kokie egzaminai yra butini stojant i mados industrija?
KSU
Ruta rašė: Sveiki kokie egzaminai yra butini stojant i mados industrija?
Rūta,sveika, stojant per lama bpo sistemą, konkursinį balą sudaro lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas, informacinių technologijų ir istorijos egzaminai arba metiniai pažymiai, plius dar vieno bet kurio kito dalyko egzaminas arba pažymys. Gali surasti visą dominančią medžiagą apie stojimą čia: http://www.ksu.lt/priemimas/priemimo-tvarka-stojantiems-i-bakalauro-studijas/ Taip pat visada gali drąsiai kreiptis į studijų koordinatores, kurios mielai atsakys į visus klausimus: priemimas@ksu.lt arba 852 13 6713 Iki malonaus!
Rita2017
Sveiki, kokie dalykai yra dėstomi "interneto inžinerija" specialybėje,ar labai daug matematikos,fizikos? kokios sudaromos grupės?ar dar išliksite po studijų permainų?:)
KSU
Rita2017 rašė: Sveiki, kokie dalykai yra dėstomi "interneto inžinerija" specialybėje,ar labai daug matematikos,fizikos? kokios sudaromos grupės?ar dar išliksite po studijų permainų?:)
Laba diena, Rita, atsakau į Jūsų klausimus: 1. Fizikos dalykų šioje studijų programoje nėra. 2. I kurse yra 2 skirtingi matematikos dalykai dėstomi po semestrą. Visą informaciją apie studijų programą "Interneto inžinerija" bei visus studijų dalykus galite rasti čia: http://www.ksu.lt/priemimas/bakalauro-studijos/interneto-inzinerija/ 3. Studijų grupės nebūna didelės iki 15 žmonių. 4. Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra privatus universitetas, šiuo metu vykdoma aukštojo mokslo reforma liečia valstybinius universitetus. Tad liksime tokie, kokie esame. Dar noriu informuoti apie išankstinį tiesioginį priėmimą. Tiesiogiai stojantys į KSU iki liepos 14d. gauna 30proc. nuolaidą visai studijų kainai. Daugiau informacijos apie tai: http://www.ksu.lt/priemimas/priemimo-tvarka-stojantiems-i-bakalauro-studijas/ Visaga galite kreiptis į tiesiogiai: priemimas@ksu.lt Iki malonaus!
viaki
Laba diena, Gal galėtumėte paaiškinti, kokiu balu reikia įstoti į Jūsų universitetą, kad studijuoti nemokamai? Ar išvis yra tokia galimybė? Domina Politikos komunikacijos ir žurnalistikos studijų programa.
KSU
viaki rašė: Laba diena, Gal galėtumėte paaiškinti, kokiu balu reikia įstoti į Jūsų universitetą, kad studijuoti nemokamai? Ar išvis yra tokia galimybė? Domina Politikos komunikacijos ir žurnalistikos studijų programa.
Laba diena, nemokamai studijuoja tie studentai, kurių konkursinis balas stojant yra 9 ir daugiau. 50 proc. nuolaidą studijų kainai gauna tie, kurių konkursinis balas 8,5-8,99, 30 proc - 8-8,49. Taip pat po kiekvieno semestro visi grupės studentai rotuojami pagal semestro rezultatus ir pažangiausieji už studijas kitą semestrą nemoka. Šios nuolaidų sistemos galioja visoms studijų programoms. Jei Jūsų konkursinis balas nesieks 9, o norite būti garantuota dėl nemokamų studijų, kviečiame panagrinėti naują KSU Lingvistikos programą (http://www.ksu.lt/priemimas/bakalauro-studijos/lingvistika/). 20 studijų vietų turėsime finansavimą iš privataus fondo. Jei turite klausimų, visada galite su mumis tiesiogiai bendrauti rašydama žinutes www.fb.com/KSUniversitetas arba priemimas@ksu.lt Iki malonaus!
kornule
Sveiki, Mane domina "Politikos komunikacija ir žurnalistika" studijos. Ar turiu galimybės įstoti į šią studijų programą jei nelaikiau Informacinių technologijų egzamino, bet mokykloje mokiausi ją (Informacinės technologijos: elektroninė leidyba) A lygiu bei metinis išėjo 10? Ačiū
KSU
kornule rašė: Sveiki, Mane domina "Politikos komunikacija ir žurnalistika" studijos. Ar turiu galimybės įstoti į šią studijų programą jei nelaikiau Informacinių technologijų egzamino, bet mokykloje mokiausi ją (Informacinės technologijos: elektroninė leidyba) A lygiu bei metinis išėjo 10? Ačiū
Laba diena, Taip, įstoti galimybę turite. Jei stojate tiesioginio priėmimo būdu, papildomai vertinama Jūsų motyvacija, tad net ir be egzamino, o tik su metiniu pažymiu galite turėti aukštą konkursinį balą. Atkreipkite dėmesį, kad stojant per tiesioginį priėmimą (birželio 30d. arba liepos 7d.) yra iš karto taikoma 30 proc. nuolaida visai studijų kainai. Parašykite mums priemimas@ksu.lt, pateiksime daugiau informacijos ir galėsime operatyviai atsakyti į visus Jums rūpimus klasuimus. Iki malonaus, KSU
Edgaras998
Sveiki, Norėčiau įstoti i teisės studijas jūsų universitete ,bet laikiau lietuvių mokyklinį ,o pats konkursinis daugiau negu 3.Ar yra galimybė įstoti per bendrajį priemimą ?
KSU
Laba diena, Edgarai, jei Jūsų konkursinis balas gaunasi daugiau nei 3 balai, žinoma, bandykite stoti per bendrąją sistemą pažymėdamas finansavimo pobūdį vnf. Kitas stojimo būdas, kada galite pasikelti savo konkursinį balą yra tiesioginis priėmimas: dalyvaujate motyvaciniame pokalbyje su komisija ir argumentuojate savo norą studijuoti teisę, savo karjeros siekius ir t.t. Galite visada kreiptis el. paštu priemimas@ksu.lt: atsakysime į Jūsų klausimus, patarsime, užregistruosime į motyvacinį pokalbį. Iki susitikimo KSU!
Edgaras998 rašė: Sveiki, Norėčiau įstoti i teisės studijas jūsų universitete ,bet laikiau lietuvių mokyklinį ,o pats konkursinis daugiau negu 3.Ar yra galimybė įstoti per bendrajį priemimą ?
iamkarrolina
Laba diena, Esu abiturientė iš Druskininkų. 2014 metais rašėte, kad bendrabučio neturite. Norėjau paklausti kokia situacija yra dabar dėl apgyvendinimo?
KSU
Laba diena, Karolina, KSU bendrabutį - studentų namus - jau turi. Jis įsikūręs pačiame Vilniaus centre - senamiestyje, netoli Autobusų stoties. Dažniausiai bendrabutyje apsigyvena KSU užsienio studentai, bet jis atviras ir lietuviams. Parašykite į priemimas@ksu.lt, atsiųsime Jums daugiau informacijos apie apgyvendinimą. Iki malonaus, KSU
iamkarrolina rašė: Laba diena, Esu abiturientė iš Druskininkų. 2014 metais rašėte, kad bendrabučio neturite. Norėjau paklausti kokia situacija yra dabar dėl apgyvendinimo?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]