Klauskite visko apie priėmimą į KMAIK


Povilas
Sveiki Ar i fidrotichnine statyba prijimtumet be natematikos egzamino?
Povilui
Sveiki, Yra tikimybė patekti į mokamą vietą. Daugiau informacijos tel. 8-687-34369 arba 8-37-383 082.
Marius
Laba diena Kaip gauti galima gauti papildomu balu stojant i misku uki?
kmaik
Sveiki,
Papildomus balus stojant į Miško ūkio studijų programą gauna tarptautinių ir šalies olimpiadų, konkursų prizinių vietų laimėtojai, bei asmenys baigusieji tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas su pagyrimu arba baigusieji tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas ir turintys ne mažesnį kaip vienerių metų darbo stažą pagal įgytą kvalifikaciją.
Jei planuojate stoti į valstybės nefinansuojamą papildomas balas tai pat suteikiamas asmenims atlikusiems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusiems bazinius karinius mokymus po 2011 metų rugsėjo 1 d.
Geros dienos!
Klausimas
O jeigu buni atlikes privalomaja karo tarnyba kiek prisideda stojant pas jus kolegijoj?
Tomas
Sveiki Imanoma istoti i misku uki baigus symet mokykla ir balas mazdauk butu 1,30?
Apie karo tarnybą
Klausimas rašė: O jeigu buni atlikes privalomaja karo tarnyba kiek prisideda stojant pas jus kolegijoj?
Laba diena, Jei planuojate stoti į valstybės nefinansuojamą papildomas balas tai pat suteikiamas asmenims atlikusiems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusiems bazinius karinius mokymus po 2011 metų rugsėjo 1 d. Geros dienos!
Tomui
Tomas rašė: Sveiki Imanoma istoti i misku uki baigus symet mokykla ir balas mazdauk butu 1,30?
Laba diena, Dėl galimybių įstoti į Valstybės finansuojamą vietą su 1,3 balo yra abejonių. Parašykite savo telefono numerį, mes su Jumis susisieksime ir aptarsime stojimo galimybes detaliau.
Radvilė
Laba diena, Šiais metais planuoju pasirinkti Jūsų kolegijoje žemėtvarkos studijas. Studijuoti žadu ištęstinėse studijose, konkursinis balas būtų apie 7,5. Norėjau pasiteirauti ar mano padarytas pasirinkimas yra teisingas, ar šios specialybės specialistų iš tikro reikia? Galbūt savo kolegijoje turite perspektyvesnių studijų programų? Ar baigus žemėtvarkos studijas turėsiu darbo? Iš anksto ačiū už atsakymą.
kmaik
Radvilė rašė:


Laba diena,
Jūsų planuojamas pasirinkimas yra geras. Matininkai visuomet paklausūs darbo rinkoje. Mūsų absolventai įsilieja į darbo rinką jau paskutiniuose kursuose, kiti tęsia studijas, aišku būna ir nedirbančių pagal įgytą kvalifikaciją. Apibendrinant galima pasakyti - motyvuoti, žingeidūs be problemų įsidarbina pagal išsilavinimą dar net nebaigę studijų.
Žemėtvarkos studijų programa labai gera tuo, kad jūs galėsite dirbti ne tik matininke, bet ir geodezininke, bei rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus.

Jei kiltų daugiau klausimų galite susisiekti 860691807

Geros dienos,
Edita Abalikštienė
Klausimas
Sveiki Kokios galimybes istoti pas jus baigus vidurini issilavinima 2016 metais ? Ir ar gali per metus laiko gali atsirasti dideliu pakitimu?
Klausimas
Cia prie to pacio klausimo kur baigus 2016 metais vidurini issilavinima balas butu 1,48
KMAIK
Klausimas rašė: Cia prie to pacio klausimo kur baigus 2016 metais vidurini issilavinima balas butu 1,48
Laba diena, 2016 metų absolventai norintys įstoti į Valstybės finansuojamą vietą turėtų būti išlaikę užsienio kalbos, matematikos valstybinius egzaminus ir "surinkti" konkursinius balus (pagal 2015 metų stojimo rezultatus): Miško ūkis, Sodininkystė -1,3 balo; Želdynų dizainas, Žemėtvarka, Hidrotechninė statyba, Kadastriniai matavimai ir nekilnojamojo turto vertinimas - 1,8 balo. Jeigu kils daugiau klausimų - maloniai prašome kreiptis. Galite rašyti mums tiesiai elektroninių paštu info@kmaik.lm.lt arba tel. 8-37-383082. Sėkmės!
Klausimas
KMAIK rašė: Klausimas rašė: Cia prie to pacio klausimo kur baigus 2016 metais vidurini issilavinima balas butu 1,48Laba diena, 2016 metų absolventai norintys įstoti į Valstybės finansuojamą vietą turėtų būti išlaikę užsienio kalbos, matematikos valstybinius egzaminus ir "surinkti" konkursinius balus (pagal 2015 metų stojimo rezultatus): Miško ūkis, Sodininkystė -1,3 balo; Želdynų dizainas, Žemėtvarka, Hidrotechninė statyba, Kadastriniai matavimai ir nekilnojamojo turto vertinimas - 1,8 balo. Jeigu kils daugiau klausimų - maloniai prašome kreiptis. Galite rašyti mums tiesiai elektroninių paštu info@kmaik.lm.lt arba tel. 8-37-383082. Sėkmės!
O jeigu esu baiges 2013 metais vistiek reikia matemtaikos egzamino kad patekciau į valstybes finansuojama vieta?
stojentysis
sveiki ar yra galimybe ystoti i valstybes nefinansuojama vieta su 1,48 balu?
Stojančiajam
stojentysis rašė: sveiki ar yra galimybe ystoti i valstybes nefinansuojama vieta su 1,48 balu?
Laba diena, Taip, yra tokia galimybė. Jeigu kils daugiau klausimų - maloniai prašome kreiptis. Galite rašyti mums tiesiai elektroninių paštu info@kmaik.lm.lt arba tel. 8-37-383082.
Akademines atostogos
Kokia tvarka pas jus su akademinem atostogom?
Dėl akademinių atostogų
Akademines atostogos rašė: Kokia tvarka pas jus su akademinem atostogom?
Norint pasiimti akademines atostogas Jūs turėtumėte kreiptis pas savo studijų administratorę. Reikės rašyti prašymą.
klausimas
sveiki 1 kurse buna praktiku kokiu nors ir mazdaug kiek laiko ir kada jos buna?
sveiki
sveiki ar yra like laisvu vietu ir ar galima istoti dabar pas jus i kolegija?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]