Klauskite visko apie priėmimą į KMAIK

gjm
sveiki esu baigusi vidurine 2014 o profesine 2015 noreciau paklaust i kurias specialibes yra man didesne galimybe istot noreciau vf vietos mano ivertinimai lietuviu mokiklinis egzaminas 6 metinis 7 b lygis biologija metinis 9 valstybinis 28 b lygis istorija metinis 8 valstybinis 30 b lygis matematika metinis 6 b lygis geografija metinio neturiu nes nebuvau pasirinkus kaip dalyko bet valsybini islaukiau 37 anglu metinis 5 profesiniam diplome 8 informatika metinis 10
KMAIK
gjm rašė: sveiki esu baigusi vidurine 2014 o profesine 2015 noreciau paklaust i kurias specialibes yra man didesne galimybe istot noreciau vf vietos mano ivertinimai lietuviu mokiklinis egzaminas 6 metinis 7 b lygis biologija metinis 9 valstybinis 28 b lygis istorija metinis 8 valstybinis 30 b lygis matematika metinis 6 b lygis geografija metinio neturiu nes nebuvau pasirinkus kaip dalyko bet valsybini islaukiau 37 anglu metinis 5 profesiniam diplome 8 informatika metinis 10
Sveiki, kadangi Jūs esate išlaikiusi biologijos valstybinį egzaminą, tai į vf vietas galite pretenduoti miško ūkio ir sodininkystės studijose. Kitose studijų programose reikalingas matematikos valstybinis egzaminas. Stojant 2017 m. į KMAIK minimalus konkursinis balas yra 1,6. Savo balą galite pasiskaičiuoti šioje svetainėje: http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle. Jeigu kils daugiau klausimų - maloniai prašome kreiptis. Galite rašyti mums tiesiai elektroninių paštu info@kmaik.lm.lt arba tel. 8-37-383082.
Darius
sveiki o i istestines studiju miksu ukio progrma gal yra koks palengvinimas?
KMAIK-info
Darius rašė: sveiki o i istestines studiju miksu ukio progrma gal yra koks palengvinimas?
Sveiki, Dariau, Į "Miškininkystės" studijų programą tiek nuolatinę, tiek ištęstinę studijų formą priėmimo tvarka ir reikalavimai yra tokie patys. Tik ištęstinės studijų formos studentai mokosi 4 metus, nuolatinės - 3 metus. Jeigu dar turite klausimų, mielai atsakysime. Galite mums rašyti info@kmaik.lm.lt, skambinti 8-37-383082; www.kmaik.lt.
Evelina
Ar sunku mokytis zemetvarka? Istojau i vf I kursa. O klausiu del to, kad mano nuomone ten yra nemazai matematikos, o man su ja netaip ir puikiai sekesi?
KMAIK-info
Evelina rašė: Ar sunku mokytis zemetvarka? Istojau i vf I kursa. O klausiu del to, kad mano nuomone ten yra nemazai matematikos, o man su ja netaip ir puikiai sekesi?
Laba diena, Sveikiname įstojus ir tapus KMAIK studente! Daugiau informacijos apie žemėtvarkos studijas Jums gali suteikti katedros vedėja Edita. Kontaktus rasite mūsų tinklapyje: http://kmaik.lt/nekilnojamojo-turto-kadastro-katedra-3.
Deividass
Sveiki, noriu istoti i vnf miskininkyste mano konkursinis balas 3,40, ar turiu galimybe istoti papildomu stojimu?
KMAIK
Deividass rašė: Sveiki, noriu istoti i vnf miskininkyste mano konkursinis balas 3,40, ar turiu galimybe istoti papildomu stojimu?
Taip. Minimalus konkursinis balas stojant į Kolegiją yra 1,6.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014