Klauskite visko apie priėmimą į KMAIK


gjm
sveiki esu baigusi vidurine 2014 o profesine 2015 noreciau paklaust i kurias specialibes yra man didesne galimybe istot noreciau vf vietos mano ivertinimai lietuviu mokiklinis egzaminas 6 metinis 7 b lygis biologija metinis 9 valstybinis 28 b lygis istorija metinis 8 valstybinis 30 b lygis matematika metinis 6 b lygis geografija metinio neturiu nes nebuvau pasirinkus kaip dalyko bet valsybini islaukiau 37 anglu metinis 5 profesiniam diplome 8 informatika metinis 10
KMAIK
gjm rašė: sveiki esu baigusi vidurine 2014 o profesine 2015 noreciau paklaust i kurias specialibes yra man didesne galimybe istot noreciau vf vietos mano ivertinimai lietuviu mokiklinis egzaminas 6 metinis 7 b lygis biologija metinis 9 valstybinis 28 b lygis istorija metinis 8 valstybinis 30 b lygis matematika metinis 6 b lygis geografija metinio neturiu nes nebuvau pasirinkus kaip dalyko bet valsybini islaukiau 37 anglu metinis 5 profesiniam diplome 8 informatika metinis 10
Sveiki, kadangi Jūs esate išlaikiusi biologijos valstybinį egzaminą, tai į vf vietas galite pretenduoti miško ūkio ir sodininkystės studijose. Kitose studijų programose reikalingas matematikos valstybinis egzaminas. Stojant 2017 m. į KMAIK minimalus konkursinis balas yra 1,6. Savo balą galite pasiskaičiuoti šioje svetainėje: http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle. Jeigu kils daugiau klausimų - maloniai prašome kreiptis. Galite rašyti mums tiesiai elektroninių paštu info@kmaik.lm.lt arba tel. 8-37-383082.
Darius
sveiki o i istestines studiju miksu ukio progrma gal yra koks palengvinimas?
KMAIK-info
Darius rašė: sveiki o i istestines studiju miksu ukio progrma gal yra koks palengvinimas?
Sveiki, Dariau, Į "Miškininkystės" studijų programą tiek nuolatinę, tiek ištęstinę studijų formą priėmimo tvarka ir reikalavimai yra tokie patys. Tik ištęstinės studijų formos studentai mokosi 4 metus, nuolatinės - 3 metus. Jeigu dar turite klausimų, mielai atsakysime. Galite mums rašyti info@kmaik.lm.lt, skambinti 8-37-383082; www.kmaik.lt.
Evelina
Ar sunku mokytis zemetvarka? Istojau i vf I kursa. O klausiu del to, kad mano nuomone ten yra nemazai matematikos, o man su ja netaip ir puikiai sekesi?
KMAIK-info
Evelina rašė: Ar sunku mokytis zemetvarka? Istojau i vf I kursa. O klausiu del to, kad mano nuomone ten yra nemazai matematikos, o man su ja netaip ir puikiai sekesi?
Laba diena, Sveikiname įstojus ir tapus KMAIK studente! Daugiau informacijos apie žemėtvarkos studijas Jums gali suteikti katedros vedėja Edita. Kontaktus rasite mūsų tinklapyje: http://kmaik.lt/nekilnojamojo-turto-kadastro-katedra-3.
Deividass
Sveiki, noriu istoti i vnf miskininkyste mano konkursinis balas 3,40, ar turiu galimybe istoti papildomu stojimu?
KMAIK
Deividass rašė: Sveiki, noriu istoti i vnf miskininkyste mano konkursinis balas 3,40, ar turiu galimybe istoti papildomu stojimu?
Taip. Minimalus konkursinis balas stojant į Kolegiją yra 1,6.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014