CMEK


eztlnx
Sveiki, norejau paklausti ar reikia eiti pasiimti siuntima i CMEK antra karta norint kartoti? ir po kiek laiko galima kartoti CMEK? Netiko sirdies ECO pirma kart.

Laba diena, jei reikia pakartoti kokį nors tyrimą, tai naujo siuntimo nereikia. Jei jūs gavote neigiamą išvadą, tada siuntimo reikės naujo. Dėl CMEK'o kartojimo terminų kreipkitės į komisiją.
Eligijus
Sveiki, norejau pasiteirauti, jei praejau cmek'a praeitai mokslo metais t.y 2014 balandi. Tai ar šiemet stojant i lpm reiks eiti vel ar ne?

Laba diena, taip, teks vėl gauti CMEK'o pažymą, nes ji galioja tik 6 mėn.
Deividas
Sveiki, 2012-spali turejau stuburo trauma (skilo du slanksteliai) po traumos reabilitavausi ir dabar jokiu pasekmiu nejauciu, sportuoju pilnu pajegumu, ar CMEK praleis? nes girdejau kad greiciausiai ne.

Laba diena,

Į šį klausimą jums atsakys tik gydytojai CMEK'e.
julija
laba diena ka dar daro CMEK gaves pazymas is daktaru vel is naujo tikrina , kiek laiko jai nuo 7 val ateini reikia atbuti?


Laba diena, turint klausimų dėl CMEK'o veiklos žiūrėkite:
https://cmek.vrm.lt/tvarka.php
Komisija jus tikrins 2 dienas.
Aurelita
Kokios yra mokyklos ruošiančios policininkusss pagal I , II ir III skiltis?

Laba diena,

Norint būti policininku reikia baigti Lietuvos policijos mokyklą arba M.Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetą Kaune.
migleee
Sveiki, norėjau paklausti kokius fizinius pratimus reiks parodyti norint įstoti į policijos mokyklą?
ir kaip apskaičiuoti tą konkursinį balą?


Laba diena,

Atrankos taisykles rasite: http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/pirminis_profesinis_mokymas/Priemimas
edvinas9191
Laba diena. Stoju į policijos mokyklą. Savo rajone sveikatą praėjau, užsiregistravau į CMEK'ą Liepos 10 dienai ir norėčiau paklausti ar spėsiu praeiti viską ten iki atrankos į policijos mokyklą ?
LPM2015
Edvinai, atsiprašau, kad taip ilgai jums nieko neatsakiau. Labai tikiuosi, kad spėjote laiku praeiti CMEK ir kitą savaitę dalyvausite atrankoje :)
Saulė
Sveiki. Kokia yra CMEK kainą, ar ją kas nors finansuoja?:)
LPM2015
Saule, komisariate jums turėjo viską paaiškinti, kad iš pradžių keliausite pas savo šeimos gydytoją, ten gausite platų išrašą visų ligų. CMEK yra nemokamas, nebent prireiks kažkokių sudėtingesnių tyrimų ir jus siųs juos pasidaryti, tada galbūt už juos jums teks sumokėti.
Gintaras89
Laba. Norėjau sužinoti ar praeičiau CMEK jei ant riešo turiu tatuiruotę ?
LPM2015
Gintarai, manau, kad tikrai praeisite. Neturėtų dėl tokio dalyko prie jūsų prisikabinti. Sėkmės.
Saule
Sveiki, CMEK perėjau liepos mėnėsį, dabar noriu stot kitur ar reikia iš naujo pereit CMEK,ar galioja dar senas?
LPM2015
Saule, jūsų CMEK pažyma galioja 6 mėn. Tačiau aš jums negaliu pasakyti, ar ten, kur jūs norite stoti galios pažyma, nes ji buvo skirta policijos komisariatui dėl stojimo į LPM. Pasiteiraukite toje įstaigoje, į kurią jūs planuojate stoti.
Marius
Sveiki, norėčiau stoti į Policijos mokyklą, Ar praeičiau CMEK'ą jei prieš du metus duodant kraują nustatė jog sergu Hepatitu B? Ačiū.
LPM2015
Sveiki Mariau, tikrai negaliu jums atsakyti į klausimą. Paskambinkite į Centrinę medicinos ekspertizės komisiją ir pasiteiraukite. Jie yra atsakingi už būsimų ir esamų pareigūnų sveikatos patikrinimus. Jie jums atsakys, ar tai jums neužkirs kelio.
sakallas
Mano regejimas -3, ar yra galimybe pereiti pagal II skliti?
LPM2015
Nesam medikai, bet spėju, kad ne, nes labai jau daug. Bet paskambinkite į CMEK ir pasiteiraukite, jiems jums tiksliai atsakys.
dovydas123
Sveiki noriu pasiteirauti dėl CMEK registracijos kokia reikia ten rašyti siuntimo įstaiga yra tokia skiltis registruojantis? Gavau jau siuntima iš komisariato dabar reik registruotis, o jai stoji i policijos mokykla kokia ta įstaiga dabar rinktis ten?
LPM2015
žinokit pasiteiraukite CMEK kaip tiksliai pildyti registracijos forma, nes ne mes esame atsakingi. Jus siunčia komisariatas, o mokysistės LPM. CMEK reikia praeiti pagal I-II skiltis.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]