Dėl anglų kalbos


Nedaa
Sveiki, gal žinote kas nors ar 2015 metais bus galima kur nors įstoti į nemokamą vietą be Anglų kalbos valstybinio egzamino? Laikysii istoriją V , dailę, lietuvių V ir biologiją V?
 
Egzamino reikės
 
kristina
Sveiki. noriu paklausti, jeigu stoju i farmacija, ir pagal nurodytus dalykus, anglu kalba galima rinktis metini pazymi, tai ar butu sansu patekti i vf vieta 2015m?
 
kristina rašė: Sveiki. noriu paklausti, jeigu stoju i farmacija, ir pagal nurodytus dalykus, anglu kalba galima rinktis metini pazymi, tai ar butu sansu patekti i vf vieta 2015m?
Vargu, 2015, 2016 metais įgijus vidurinį išsilavinimą pretenduojant į vf vietas reikės anglų kalbos egzamino ne mažesniu nei B1 lygiu
 
kkk
Tai koks dar zemesnis lygis gali buti, jei ne B1?:D
 
Urte
Bet i kolegijas tai juk galima bus istoti ir be Anglu egzamino i vf?
 
ŠVK
Urte rašė: Bet i kolegijas tai juk galima bus istoti ir be Anglu egzamino i vf?
Norint pretenduoti į kolegijų vf vietas užsienio k. (nebūtinai anglų) egzaminas taip pat reikalingas. Išsamiai skaitykite čia: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=479106&p_tr2=2
 
Partnerio pranešimas
ŠVK
kristina rašė: Sveiki. noriu paklausti, jeigu stoju i farmacija, ir pagal nurodytus dalykus, anglu kalba galima rinktis metini pazymi, tai ar butu sansu patekti i vf vieta 2015m?
Sveiki. Reikėtų skirti du dalykus: konkursinio balo sandarą ir minimalius reikalavimus į vf vietą. Užsienio k. egzaminas reikalingas tam, kad iš viso galėtumėt pretenduoti į vf, nepaisant, ar užsienio k. reikalinga konkursinio balo sandarai, ar ne.
 
Partnerio pranešimas
asasas
ŠVK rašė: kristina rašė: Sveiki. noriu paklausti, jeigu stoju i farmacija, ir pagal nurodytus dalykus, anglu kalba galima rinktis metini pazymi, tai ar butu sansu patekti i vf vieta 2015m?Sveiki. Reikėtų skirti du dalykus: konkursinio balo sandarą ir minimalius reikalavimus į vf vietą. Užsienio k. egzaminas reikalingas tam, kad iš viso galėtumėt pretenduoti į vf, nepaisant, ar užsienio k. reikalinga konkursinio balo sandarai, ar ne.
O be anglu k, imanoma istoti i universiteta? (kalbu ne apie VF)
 
asasas
Sveiki, O be anglu k, imanoma istoti i universiteta? (kalbu ne apie VF)
 
Monika
Jei išlaikiau PTE general test C1 (4 lygiu) ir man valstybinio bus užskaityta 100 procentu,kiek metu galios šie rezultatai?
 
Mante
ar 2016 bus imanoma istoti i nemokama v. kauno kolegijoje be anglu kalbos?
 
dadeno
Kada bus sklebiami aglu kalbos vals. egzamino rezultatai 2017 m. ?
 
erik98
laba diena, norėjau paklausti ar yra galimybė įstoti į vf vieta kolegijoje nelaikius anglų kalbos egzamino? jeigu yra tai į kokias profesijas? 2017 metai
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014