Statybos inzinerija


passenger
Norejau paklausti,jeigu as 11-oje ir 12-oje klaseje nesu pasiemes chemijos ,tai istoti i VGTU statybos inzinerija negalesiu ?
Studijos VGTU
passenger rašė: Norejau paklausti,jeigu as 11-oje ir 12-oje klaseje nesu pasiemes chemijos ,tai istoti i VGTU statybos inzinerija negalesiu ?
Sveiki, kad įstotumėte į Statybos inžineriją jums reikia laikyti matematikos ir lietuvių kalbos valstybinius egzaminus, tada turėti fizikos arba metinį pažymį, arba egzamino įvertinimą ir pasirinktinai istorijos/ biologijos/ geografijos/ informacinių technologijų/ chemijos/ užsienio kalbos/ menų egzaminus arba metinius pažymius. Taigi chemijos neturėjimas tikrai neuždaro durų stojimui į Statybos inžineriją. Daugiau informacijos http://www.vgtu.lt/uploads/files/dir18/10_0.php
Karolis
Esu taipogi kolkas 11-tokas,bet jau mastau apie ateiti,taigi norejau taip pat paklaust del studiju statybos inzinerijoje.Ar vietoi fizikos laikant informacines technologijas ir neturint fizikos metinio pazymio galima istoti i nemokamas studijas?Planuoju laikyti: matematika,lietuviu k. ,Informatika ir anglu k.
Studijos VGTU
Karolis rašė: Esu taipogi kolkas 11-tokas,bet jau mastau apie ateiti,taigi norejau taip pat paklaust del studiju statybos inzinerijoje.Ar vietoi fizikos laikant informacines technologijas ir neturint fizikos metinio pazymio galima istoti i nemokamas studijas?Planuoju laikyti: matematika,lietuviu k. ,Informatika ir anglu k.
Sveiki, visiškai neturint fizikos, pataikyti į nemokamą vietą padės nebent labai gerai išlaikyti egzaminai, nes kaip antras dalykas stojant į Statybos inžineriją yra imama tik fizika. Taip pat pagal jūsų išvardintus egzaminus, į konkursinį balą bus imamas arba IT, arba užsienio kalbos įvertinimai (kaip trečias dalykas). Kaip skaičiuojamas konkursinis balas, galit pažiūrėti čia: http://goo.gl/r7yrQ0.
Studijos VGTU
Studijos VGTU rašė: Karolis rašė: Esu taipogi kolkas 11-tokas,bet jau mastau apie ateiti,taigi norejau taip pat paklaust del studiju statybos inzinerijoje.Ar vietoi fizikos laikant informacines technologijas ir neturint fizikos metinio pazymio galima istoti i nemokamas studijas?Planuoju laikyti: matematika,lietuviu k. ,Informatika ir anglu k.Sveiki, visiškai neturint fizikos, pataikyti į nemokamą vietą padės nebent labai gerai išlaikyti egzaminai, nes kaip antras dalykas stojant į Statybos inžineriją yra imama tik fizika. Taip pat pagal jūsų išvardintus egzaminus, į konkursinį balą bus imamas arba IT, arba užsienio kalbos įvertinimai (kaip trečias dalykas). Kaip skaičiuojamas konkursinis balas, galit pažiūrėti čia: http://goo.gl/r7yrQ0.
Pridėsiu dar, kad praeitais metais paskutinis į nemokamą vietą įstojo su 3,94 balu. Šioje mūsų skaičiuoklėje galite pasiskaičiuoti, kaip maždaug turėtumėte išlaikyti egzaminus, kad gautumėte panašų balą, neturint fizikos http://goo.gl/MsKPqL.
labas
Labadiena ,noreciau paklausti ar istociau i valstybes nefinansuojama jai nelaikiau nei fizikos nei matematikos, o laikyti visi mokykliniai lietu,istorija,anglu,biologija ,visi dalykai islaikyti astuntukais,pagal skaiciuokle gaunasi 3.56 balo,aciu uz atsakyma
Studijos VGTU
labas rašė: Labadiena ,noreciau paklausti ar istociau i valstybes nefinansuojama jai nelaikiau nei fizikos nei matematikos, o laikyti visi mokykliniai lietu,istorija,anglu,biologija ,visi dalykai islaikyti astuntukais,pagal skaiciuokle gaunasi 3.56 balo,aciu uz atsakyma
Sveiki, visų pirma iškyla klausimas kuriais metais baigėte mokyklą? Toliau kalbant apie stojimą, tai į mokamą vietą neturint fizikos ir matematikos egzaminų įstoti galėtumėte. Jei konkursinis balas tikrai gaunasi 3,56, tai problemų nekils, nes balas tenkins minimalius reikalavimus, tačiau aš nelabai suprantu, kaip jį tokį gaunate? Pagal mano skaičiavimus jis turėtų būti mažesnis.
labas
Na taip balas gaunasi apie 1.4 o mokykla baigiau 2008, ar butu imanoma istot i vnf? Laikyti biol,lietuviu,istoria,ir visi islaikyti 8 kais,koki bala gavote jus?
Studijos VGTU
labas rašė: Na taip balas gaunasi apie 1.4 o mokykla baigiau 2008, ar butu imanoma istot i vnf? Laikyti biol,lietuviu,istoria,ir visi islaikyti 8 kais,koki bala gavote jus?
Pagal viską, ką susakėte KB gaunasi 1,44, o tokio neužtenka įstoti į VGTU, nes bus įvedamas minimalus balas 1,5. Taigi, patektumėte nebent turėdamas papildomą balą stojant. Vienas iš tokių būdų yra Jaunojo inžinieriaus mokykla. Daugiau informacijos http://goo.gl/R6RGf4.
Paula
Laba diena, norėčiau stoti į statybų inžineriją, tai gan vyriška specialybė, tad norėjau paklausti ar merginoms taip pat sekasi mokytis, kaip vaikinams ir kokios būtų perspektyvos pabaigus šias studijas?
Studijos VGTU
Paula rašė: Laba diena, norėčiau stoti į statybų inžineriją, tai gan vyriška specialybė, tad norėjau paklausti ar merginoms taip pat sekasi mokytis, kaip vaikinams ir kokios būtų perspektyvos pabaigus šias studijas?
Sveiki, Manau, kad šiais laikais nebelieka vyriškų ar moteriškų specialybių :) taip, šią programą labiau renkasi vaikinai, bet net ~20 įstojusiųjų 2014 metais buvo merginos :) Dėl mokymosi, tai būna įvairiai. Techniškieji dalykai gali būti sudėtingesni, kokius dalykus studijuotumėt galima pažiūrėti čia https://goo.gl/pKbLB7. Iš dėstytojų dažnai girdžiu, kad merginos yra stropesnės, atsakingiau atlieka paskirtas užduotis ir labiau stengiasi :) Dėl perspektyvų, tai VGTU bendradarbiauja su UAB „SWECO, UAB „Geotechnikos grupė“, AB Panevėžio statybos trestas ir kt. Šiose įmonėse studentai atlieka praktikas, o geriausius įmonės paprastai pasilieka dirbti.
Indrė
Sveiki, planuoju šiemet stoti į šią studijų programą Jūsų universitete. Tačiau kyla kėblumų renkantis kalbą kuria norėčiau studijuoti. Galbūt galite pasakyti pliusus/minusus apie statybų inžineriją anglų kalba. Galbūt yra tarptautinių galimybių ? Ačiū

Laba diena,

Jūs ne tik studijuosite savo pasirinktą specialybę, bet tuo pačiu ir įgysite gerų specialybės anglų kalbos įgūdžių, o pabaigę studijas turite geresnių galimybių įsidarbinti įmonėse ir organizacijose, turinčiose plačių tarptautinių ryšių. Studijuoti tarptautinėje auditorijoje kartu su užsienio studentais tikrai įdomu.

Pagarbiai
Roberta
Ar statybos inzinerijai reikia braižybos ir dailės pamokų?

Laba diena,

Tokios pamokos nebūtinos, tačiau Jums tikrai praverstų, tai mokėti, nes būna inžinerinė grafika.

Pagarbiai
Mantas
Sveiki, norėjau paklausti, jei aš nelaikyčiau fizikos egzamino, tai turėčiau šansą įstoti į VGTU valstybės finansuojamą vietą? Ar tai neišvengiamai būtinas egzaminas, jei noriu į nemokamą vietą papulti?

Laba diena,

Būtini valstybiniai egzaminai į Valstybės finansuojamą vietą yra lietuvių ir matematikos. Jei nelaikote fizikos, bus skaičiuojamas jūsų metinis pažymys.

Pagarbiai
Karolis
Laba diena, norėjau paklausti kiek ir dėl kokių priežasčių studentų iškrenta iš valstybės finansuojamų vietų? Taip pat, ar studijuojant statybos inžineriją lieka laisvo laiko? Nes neretai studentai skundžiasi, jog įvairiose specialybėse tiesiog neįmanoma gyventi laisvai. Ačiū .

Labas rytas,

Finansuojamų vietų dažniausiai atsisako patys studentai.
Dėl laisvo laiko, tai matyt tokie atsiliepimai kyla iš dirbančių ir derinančių studijas, tiesiog dėl jų pačių užimtumo. Laiką tikrai galima suderinti ir dirbant, tiesiog žinoma priklsuso nuo kiekvieno asmens situacijos, kai kurie puikiai viską suderina ir dirbdami.

Pagarbiai
Paulius
Laba diena,
norėjau paklausti kokios darbo galimybės pabaigus statybos inžineriją? Ar daug baigusiųjų dirba pagal specialybę? Kokios galimybės Lietuvoje, galbūt gaunate pasiūlymų iš užsienio(ne tik atlikti praktiką, bet ir dirbti) ?

Laba diena,

Dirbančiųjų ir besimokančių tikrai yra, bet geriausia dėl kitų klausimų, kreiptis tiesiai į fakultetą, jie savo studentus žino geriausiai ir tikrai Jums viską atsakys, štai kontaktai: Telefonas (8 5) 274 5239,
El. paštas stfdek@vgtu.lt

Pagarbiai
Karolis
Sveiki,

Ar imanoma istoti i statybų inžinėrija nelaikius egzaminu ir neturint metinio pažymio?

Laba diena,

Stojant į Statybos inžineriją, konkursinis balas formuojamas iš šių brandos atestato įvertinimų:
1. matematikos valstybinio egzamino;
2. lietuvių kalbos valstybinio egzamino;
3. fizikos egzamino arba metinio pažymio;
4. bet kurio kito egzamino arba metinio pažymio.
Pretenduojant į valstybės finansuojamą vietą turi būti:
1. išlaikytas lietuvių kalbos egzaminas;
2. išlaikytas matematikos (jeigu mokykla baigta 2016 m.) egzaminas;
3. išlaikytas anglų, prancūzų, vokiečių egzaminas ne žemesniu kaip B1 lygiu arba turi būti pateiktas kalbos mokėjimą patvirtinantis dokumentas iš lamabpo.lt puslapyje pateikto sąrašo.
Jeigu nėra matematikos egzamino, metinis pažymys negali būti imamas skaičiuojant konkursinį balą.
Primename, kad minimalus konkursinis balas stojant į VGTU 2016 metais - 2,00 balo.
Karolis
O imanoma stoti i vf jei neturiu fizikos nei egzamino, nei metinio pazymio?
Studijos VGTU
Karolis rašė: O imanoma stoti i vf jei neturiu fizikos nei egzamino, nei metinio pazymio?
Labas rytas, Stojantį specialybes kur konkursinis balas susidaro iš fizikos, o Jūs jos neturite, tuomet imamas bus nulis. Bet Jūs vistiek galite bandyti stoti į Valstybės finansuojamą vietą, jei kiti egzaminai bus pakankamai aukšti, kad sudarytų balą įstoti į vasltybės finansuojamą vietą. Pagarbiai
Anonimas
kur galima isidarbinti pabaigus statybos inzinerija?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]