2 etapas.


Eglė
Sveiki, Norėjau paklausti ar įmanoma man įstoti į komunikacijos politiką ir žurnalistiką per antrą etapą? Taip pat, ar yra galimybė, kad ten bus vietų? Mano stojamasis balas apie 5. Ačiū :)
ksu
Eglė rašė: Sveiki, Norėjau paklausti ar įmanoma man įstoti į komunikacijos politiką ir žurnalistiką per antrą etapą? Taip pat, ar yra galimybė, kad ten bus vietų? Mano stojamasis balas apie 5. Ačiū :)
Sveiki, Egle, Per antrąjį stojimo etapą į Politikos komunikacijos ir žurnalistikos studijų programą stoti galėsite tuo atveju, jeigu per pirmąjį etapą esate paminėjusi ją tarp savo pasirinkimų. Antrojo etapo metu stojantiesiems leidžiama koreguoti pirmojo etapo pasirinkimų sąraše pateiktų studijų programų eiliškumą, tačiau naujų programų pridėti nebegalima. Vietų į Politikos komunikacijos ir žurnalistikos studijų programą dar turime, o Jūsų balas yra pakankamai aukštas, kad galėtume Jus priimti. Jeigu mūsų programos į savo sąrašą nesate įtraukusi, tai padaryti galėsite arba stodama LAMA BPO papildomo priėmimo metu arba galite stoti į mūsų universitetą tiesiogiai.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]