Perstojimas iš vieno universiteto į kitą


arnasj
Sveiki,

Galvoju apie galimybę perstoti kitais metais ir norėčiau pasiteirauti, kaip turėtų atrodyti pats procesas, nes internete nepavyko rasti pakankamai informacijos. Šiai dienai esu įstojęs į nemokamą informacinių technologijų vietą Lietuvos universitete. Jei po metų norėčiau būti Jūsų universiteto studentu turėčiau stoti iš naujo per LAMA BPO ir pretenduoti į nemokamą vietą iš naujo su savo konkursiniu balu? Taip pat, norėjau pasiteirauti, kaip vyksta kreditų užskaitymas, kad nereiktų pradėti studijų nuo pradžių?

Dėkui

Laba diena,

Labai daug kas priklauso nuo studijų programos ir srities.
Gal galėtumėte parašyti kur esate įstojęs ir ką tiksliai norėtumėte studijuoti pas mus, tuomet galėtume pateikti tikslesne informaciją.

Pagarbiai
arnasj
Šiuo metu esu įstojęs į ŠU VF Informacines technologijas ir norėčiau perstoti į VGTU VF Informacines technologijas. Dėkui už atsakymą!

Laba diena,

Pereiti galima po pirmojo semestro.
Jums reikėtų jau plačiau kreiptis į fakultetą ir ten Jums paaiškins kam rašyti prašymą ir kitas detales.

Pagarbiai
Monika
Sveiki, ar galima perstoti po 2 kursų, iš KTU į VGTU jei programos beveik sutampa?

Laba diena,

Jums reikėtų tiesiai kreiptis į tą Fakultetą, kur norite įstoti ir ten Jums suteiks pilną informaciją.

Pagarbiai
Aistė
Laba diena, Norėjau pasiteirauti ar galima besimokant Mykolo Romerio universitete Psichologija anlgų kalba po pirmo kurso perstoti į Vilniaus universitetą į antra Psichologijos kursą?
Studijos VGTU
Aistė rašė: Laba diena, Norėjau pasiteirauti ar galima besimokant Mykolo Romerio universitete Psichologija anlgų kalba po pirmo kurso perstoti į Vilniaus universitetą į antra Psichologijos kursą?
Laba diena, Jei norite perstoti į Vilniaus universitetą į jį ir reikėtų kreiptis šiuo klausimu. Pagarbiai
Giedrė
Sveiki, pradėjau ekonomikos studijas (vf) ar galėčiau perstoti į ekonomikos inžinerijos studijų programą (vf)? Ir jei galėčiau, norėčiau kuo greičiau, dar būtų įmanoma šį semestrą?
Rimante
Sveiki, norėjau pasiteirauti ar būtu galima po 2 kursu iš Ktu perstoti i vu ir testi studijas 3 ir 4 kurse jei specialybes skiriasi?
Studijos VGTU
Giedrė rašė: Sveiki, pradėjau ekonomikos studijas (vf) ar galėčiau perstoti į ekonomikos inžinerijos studijų programą (vf)? Ir jei galėčiau, norėčiau kuo greičiau, dar būtų įmanoma šį semestrą?
Laba diena, Pagal įstatymus persinešti krepšelį galima neankščiau, nei po pirmo semestro. Pagarbiai
Studijos VGTU
Rimante rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti ar būtu galima po 2 kursu iš Ktu perstoti i vu ir testi studijas 3 ir 4 kurse jei specialybes skiriasi?
Laba diena, Šiuo klausimu kreipkitės į VU studijų direkciją. Pagarbiai
Gretoi
Sveiki. Esu pirmakursė visuomenės sveikatos studentė VU, vf vietoje, tačiau nusprendžiau perstoti į teisę ir ikiteisminį tyrimą MRU. Ar būtina nutraukti sutartį su VU, prieš pateikiant prašymą naujoms studijoms, kad galėčiau pretenduoti į VF vietą?
Studijos VGTU
Gretoi rašė: Sveiki. Esu pirmakursė visuomenės sveikatos studentė VU, vf vietoje, tačiau nusprendžiau perstoti į teisę ir ikiteisminį tyrimą MRU. Ar būtina nutraukti sutartį su VU, prieš pateikiant prašymą naujoms studijoms, kad galėčiau pretenduoti į VF vietą?
Labas rytas, Geriausia būtų jei kreiptumetės į Vilniaus universitetą. Jie tikrai suteiks Jums visą informaciją. Pagarbiai
Edgaras
Laba diena! Ar yra galimybė pereiti antrame kurse iš Elektronikos fakulteto (VGTU) į Fundamentinių mokslų fakultetą .Studijos vf.Ačiū.
Studijos VGTU
Edgaras rašė: Laba diena! Ar yra galimybė pereiti antrame kurse iš Elektronikos fakulteto (VGTU) į Fundamentinių mokslų fakultetą .Studijos vf.Ačiū.
Sveiki, Edgarai, Įstatymas leidžia keisti studijų programas, tačiau yra tam tikros sąlygos. Galima pereiti į kitą studijų programą tik jei ji yra toje pačioje srityje (Tiksliau galėčiau pasakyti, jei parašytumėt iš kur į kur norite pereiti). Toliau yra tokia sąlyga, kad turite neturėti akademinių skolų, nors po perstojimo tų skolų gali atsirasti, nes tikrai bus skirtumų. Norint visą šitą procesą įvykdyti reikia susitarti su abiem fakultetais, t.y. vienas turi išleisti, o kitas turėti galimybę jus priimti. Sėkmės
Lina
Ar įmanoma po dviejų metų iš VU ekonomikos ir vadybos perstoti į KK finansus?
Studijos VGTU
Lina rašė: Ar įmanoma po dviejų metų iš VU ekonomikos ir vadybos perstoti į KK finansus?
Sveiki, Lina, Pagal tvarką, galima perstoti išsilaikius einamojo semestro sesiją bet dar neprasidėjus kitam semestrui. Perstoti galima ir po 2 metų, tačiau kuo ilgiau delsite, tuo daugiau skirtumų susidarys. Tiek bendros informacijos, toliau derinkitės su KK ar jie jus gali priimti ir kiek skirtumų jums susidarytų. Sėkmės
Lina
laba diena, ar imanoma perstoti is kolegijos i universiteta? Esu antrakurse, mokausi vf vietoje. Jei imanoma, ar nedingtu krepselis?
Studijos VGTU
Lina rašė: laba diena, ar imanoma perstoti is kolegijos i universiteta? Esu antrakurse, mokausi vf vietoje. Jei imanoma, ar nedingtu krepselis?
Sveiki, Pagal LR Vyriausybės patvirtina „Asmens, studijuojančio valstybės finansuojamose vietoje, studijų programos keitimo tvarkos aprašą“ keisti tos pačios studijų srities studijų programą toje pačioje ar kitoje aukštojoje mokykloje nekeičiant studijų programos rūšies (universitetinių, koleginių studijų) galima ne anksčiau kaip baigus pirmųjų studijų metų pirmąjį semestrą. Todėl pereiti iš kolegijos į universitetą yra neleidžiama. Norint keisti studijų programą, reikia baigti semestrą be akademinių skolų ir raštu kreiptis į tos pačios ar kitos aukštosios mokyklos (kurioje norima studijuoti) studijas administruojantį padalinį ne vėliau kaip likus 10 dienų iki naujo studijų semestro pradžios. Jei norite studijuoti universitete, tuomet reikėtų kitais metais perstoti iš naujo į universitetą arba rinktis valstybės nefinansuojamas studijas norimoje aukštojo mokslo institucijoje šiais metais.
Vaida
Sveiki. Šiuo metu mokausi SMK turizmą ir viešbučius vnf ir esu pirmakursė. Ar būtų galima 2 semestrą pereiti į VIKO turizmo paslaugų vadybą vf?
Administratorius
Vaidai, čia konsultuoja VGTU, užduokite klausimą Vilniaus kolegijos forume.
Karolis
Sveiki, mokausi VGTU statybos inžineriją, pirmas semestras. Kilo klausimas ar po pirmo semestro galima pakeisti studijas taip pat VGTU tik į architektūrą? Ar pakeitus krypti reikėtų laukti naujų mokslo metų ir pradėti nuo 1 semestro, ar galima būtų pradėt šiais metais iš kart nuo 2 semestro architektūrą studijuot?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]