Perstojimas iš vieno universiteto į kitą


Studijos VGTU
Karolis rašė: Sveiki, mokausi VGTU statybos inžineriją, pirmas semestras. Kilo klausimas ar po pirmo semestro galima pakeisti studijas taip pat VGTU tik į architektūrą? Ar pakeitus krypti reikėtų laukti naujų mokslo metų ir pradėti nuo 1 semestro, ar galima būtų pradėt šiais metais iš kart nuo 2 semestro architektūrą studijuot?
Sveiki, Karoli, Jūs negalėsite keisti norimos programos, nes skiriasi šių programų krypčių grupės. Todėl vienintelis būdas patekti į architektūrą yra stoti kitais metais iš naujo per bendrąjį priėmimą. Programos tikrai yra skirtingos, tad ir studijuoti dalykai nelabai sutaps.
katerionok
Laba diena, mokausi VGTU bioinzenerija prima semestra. Ar galeciau po primo semestra pereiti i VU i Neurobiofizikos studijas?
Studijos VGTU
katerionok rašė: Laba diena, mokausi VGTU bioinzenerija prima semestra. Ar galeciau po primo semestra pereiti i VU i Neurobiofizikos studijas?
Laba diena, Deja, pereiti negalėsite, nes šios dvi programos yra skirtingų studijų krypčių grupių. Neurobiofizika yra gyvybės mokslų, o Bioinžinerija - technologijų mokslų.
Dovilė
Sveiki. Ar įmanoma perstoti iš kolegijos į universitetą,išsilaikius kolegijoje 1 kurso 1 semestro sesija ir stoti į tokią pačią specialybę?
Studijos VGTU
Dovilė rašė: Sveiki. Ar įmanoma perstoti iš kolegijos į universitetą,išsilaikius kolegijoje 1 kurso 1 semestro sesija ir stoti į tokią pačią specialybę?
Sveiki, Pagal LR Vyriausybės patvirtintą „Asmens, studijuojančio valstybės finansuojamose vietoje, studijų programos keitimo tvarkos aprašą“ keisti tos pačios studijų srities studijų programą galima po 1 kurso 1 semestro toje pačioje ar kitoje aukštojoje mokykloje nekeičiant studijų programos rūšies (universitetinių, koleginių studijų). Todėl pereiti iš kolegijos į universitetą yra neleidžiama. Jei domina universitetinės studijos, tada reikia stoti iš naujo į universitetą ir nebent bandyti užsiskaityti sutampančius jau studijuotus dalykus.
Monika
Sveiki, šiuo metu mokausi MRU anglų ir prancūzų dalykines kalbas. Norėjau pasiteirauti ar būtų įmanoma dabar arba po metų pereiti į VU anglų ir švedų? Ačiū.
Studijos VGTU
Monika rašė: Sveiki, šiuo metu mokausi MRU anglų ir prancūzų dalykines kalbas. Norėjau pasiteirauti ar būtų įmanoma dabar arba po metų pereiti į VU anglų ir švedų? Ačiū.
Laba diena, Dėl perstojimo į VU kreipkitės tiesiogiai į juos.
Austeja
Sveiki, norėjau paklausti ar būtų įmanoma kitais metais, 2-trame kurse, perstoti iš KVK Bendrosios praktikos slaugos į VK Bendrosios praktikos slaugą?
Studijos VGTU
Austeja rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar būtų įmanoma kitais metais, 2-trame kurse, perstoti iš KVK Bendrosios praktikos slaugos į VK Bendrosios praktikos slaugą?
Sveiki, Austeja, čia konsultuoja VGTU, tad klausimą dėl perstojimo į VK užduokite Vilniaus kolegijos forume. Sėkmės
Irma
Sveiki, studijuoju VGTU kūrybines industrijas 1 kursas, ar būtų galima pereiti į VDU taip pat kūrybines industrijas neperstojant antra karta kitais metais? Ačiū
Studijos VGTU
Irma rašė: Sveiki, studijuoju VGTU kūrybines industrijas 1 kursas, ar būtų galima pereiti į VDU taip pat kūrybines industrijas neperstojant antra karta kitais metais? Ačiū
Laba diena, Irma, Jūs turėtumėte kreiptis į VDU. Jie, įvertinę Jūsų turimus mokomuosius dalykus bei pasiekimus, galės atsakyti apie galimybę pereiti. Gražios dienos.
Augustė
Sveiki, ar studijuojant VDU vnf teisę įmanoma pereiti į VU ?
Studijos VGTU
Augustė rašė: Sveiki, ar studijuojant VDU vnf teisę įmanoma pereiti į VU ?
Laba diena, Dėl perstojimo turėtumėte klausti VU. Gražios dienos
Arbas
Sveiki, ar yra galimybė po dviejų kursų ir trečio pusmečio vu IT pereiti į vgtu Multimediju ir komp dizaino studijas?
Studijos VGTU
Arbas rašė: Sveiki, ar yra galimybė po dviejų kursų ir trečio pusmečio vu IT pereiti į vgtu Multimediju ir komp dizaino studijas?
Laba diena, Dėl stojimo į aukštesnį Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos kursą turėtumėte kreiptis į Fundamentinių mokslų fakulteto dekanatą elektroniniu paštu fmf@vgtu.lt.
Diana
Norėjau paklausti ar baigus antrą kursą be jokių skolų ir nutraukus studijas reikia susimokėti už jas? Ir ar įmanoma po to stojant kitur gauti valstybės finansuojamą vietą?
Studijos VGTU
Diana rašė: Norėjau paklausti ar baigus antrą kursą be jokių skolų ir nutraukus studijas reikia susimokėti už jas? Ir ar įmanoma po to stojant kitur gauti valstybės finansuojamą vietą?
Laba diena, Baigus be akademinių skolų ir parašius prašymą dėl studijų nutraukimo iki naujo semestro pradžios, susimokėti nereikia. Remiantis LR mokslo ir studijų įstatymu į valstybės finansuojamą studijų vietą ar į studijų kainos kompensavimą teisės neturi asmenys, pakartotinai studijuojantys pagal tos pačios arba žemesnės pakopos studijų programą, jeigu daugiau kaip pusę tos studijų programos kreditų jie įgijo valstybės biudžeto lėšomis. Tai reiškia, jeigu Jūsų išklausytos programos du kursai sudaro daugiau nei pusę programos kreditų - Jūs į vf vietą pretenduoti negalite. Plačiau apie įgytus kreditus bei galimybes siūlau kreiptis į dekanatą.
Rolandas
Sveiki, šiuo metu studijuoju LSMU veterinarinę mediciną valstybės finansuojamoje vietoje (valstybės finansavimą pradėjau gauti nuo 2 kurso). Norėčiau perstoti į VGTU statybos inžineriją arba nekilnojamojo turto vadybą.Ar įmanoma persinešti studijų krepšelį? Ačiū.
Studijos VGTU
Rolandas rašė: Sveiki, šiuo metu studijuoju LSMU veterinarinę mediciną valstybės finansuojamoje vietoje (valstybės finansavimą pradėjau gauti nuo 2 kurso). Norėčiau perstoti į VGTU statybos inžineriją arba nekilnojamojo turto vadybą.Ar įmanoma persinešti studijų krepšelį? Ačiū.
Laba diena, Studijų krepšelį yra galimybė persinešti tik į tos pačios studijų srities programas. Iš LSMU veterinarinės medicinos į aukštesnį statybos inžinerijos ar statybos ir nekilnojamojo turto valdymo programas galimybės nėra. Turėtumėte stoti į pirmą kursą, o studijų metu yra galimybė kreiptis į dekanatą dėl išklausytų dalykų užskaitymo.
Vygantas
Sveiki, studijuoju VGTU Bioinžineriją antrame kurse ir norėčiau perstoti į VIKO veterinariją. Ar įmanoma persinešti studijų krepšelį?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]