Perstojimas iš vieno universiteto į kitą


Studijos VGTU
Vygantas rašė: Sveiki, studijuoju VGTU Bioinžineriją antrame kurse ir norėčiau perstoti į VIKO veterinariją. Ar įmanoma persinešti studijų krepšelį?
Laba diena, Iš universiteto į kolegiją krepšelio persinešti negalima. Nes krepšeliai universitetams ir kolegijoms skiriami atskirai.
Greta
Sveiki, VGTU mokausi architekturos inzinerija, 4 kursas, egzaminai islaikyti likes tik bakalauras kurio siemet baikti neplanuoju. Noriu perstoti i Vilniaus dailes akademija, architekturos vientisasias studijas, 3 kursa, ar butu galimybe kartu persinesti savo krepseli?
Studijos VGTU
Greta rašė: Sveiki, VGTU mokausi architekturos inzinerija, 4 kursas, egzaminai islaikyti likes tik bakalauras kurio siemet baikti neplanuoju. Noriu perstoti i Vilniaus dailes akademija, architekturos vientisasias studijas, 3 kursa, ar butu galimybe kartu persinesti savo krepseli?
Laba diena, Remiantis teisės dokumentais krepšelį persinešti galima. Tačiau dėl detalesnės informacijos reikėtų kreiptis į kreiptis VDA.
Vytautas
Studijuoju VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto pirmos pakopos ištęstinių studijų I kurse - nemokamai, norėčiau perstoti į Socialinių mokslų kolegiją Klaipėdoje į Kūrybos ir pramogų industrijos bakalaurą. ką reikėtų daryti ir ar tai įmanoma?
Studijos VGTU
Vytautas rašė: Studijuoju VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto pirmos pakopos ištęstinių studijų I kurse - nemokamai, norėčiau perstoti į Socialinių mokslų kolegiją Klaipėdoje į Kūrybos ir pramogų industrijos bakalaurą. ką reikėtų daryti ir ar tai įmanoma?
Laba diena, Dėl galimybės perstoti į Klaipėdos socialinių mokslų kolegijos aukštesnį kursą, reikėtų kreiptis į kolegiją. Krepšelio iš universiteto į kolegiją persinešti nėra galimybės.
Dovilė
Laba diena, esu 1 kurso studentė, studijuoju kolegijoje vf vietoje ir noriu paklausti ar baigus 1 kursą be skolų ir norint po pirmų metų perstoti per LAMA į kitą nesusijusią su buvusia studijų programą, kitoje kolegijoje arba universitete, yra galimybė vėl gauti vf, jei konkursinis balas pakankamas?
Studijos VGTU
Dovilė rašė: Laba diena, esu 1 kurso studentė, studijuoju kolegijoje vf vietoje ir noriu paklausti ar baigus 1 kursą be skolų ir norint po pirmų metų perstoti per LAMA į kitą nesusijusią su buvusia studijų programą, kitoje kolegijoje arba universitete, yra galimybė vėl gauti vf, jei konkursinis balas pakankamas?
Laba diena, Antrą kartą į vf vietą negalite pretenduoti tuo atveju, jei studijuodami išnaudojate daugiau nei pusę studijų programos kreditų vf vietoje. Šiuo atveju galite bandyti stoti į vf vietą.
Rimantė
Sveiki. Jei studijuoju Šiaulių universitete anglų filologiją ir noriu stoti į ekonomiką ŠU ar yra galimybė persinešti krepšelį?
Studijos VGTU
Rimantė rašė: Sveiki. Jei studijuoju Šiaulių universitete anglų filologiją ir noriu stoti į ekonomiką ŠU ar yra galimybė persinešti krepšelį?
Laba diena, Turėtumėte teirautis toje aukštojoje mokykloje, kur norite stoti
Betkoks
Sveiki. Ar i vadyba bei ekomonika galima stoti tiesiogiai, ne per lama? Taip pat domina 2017 metu maziausi konkursiniai balai (domina vf bei vnf)
Studijos VGTU
Betkoks rašė: Sveiki. Ar i vadyba bei ekomonika galima stoti tiesiogiai, ne per lama? Taip pat domina 2017 metu maziausi konkursiniai balai (domina vf bei vnf)
Laba diena, Priėmimas į bakalauro studijas vyksta tik per LAMA BPO. 2017 m. paskutiniojo į verslo vadybos programos vf vietą konkursinis balas buvo 9,14, į vnf vietą - 7,10. 2017 m. priėmimas į ekonomikos inžinerijos studijų programą nebuvo vykdomas.
Studentas
Sveiki, studijuoju KTU 2 kurse programų sistemos (vf), bet norių perstoti į kitą universitetą ir studijuoti kitą dalyką, ar man sukeltų problemų tai kad turiu akademinių skolų?
Studijos VGTU
Studentas rašė: Sveiki, studijuoju KTU 2 kurse programų sistemos (vf), bet norių perstoti į kitą universitetą ir studijuoti kitą dalyką, ar man sukeltų problemų tai kad turiu akademinių skolų?
Laba diena, Nutraukti studijas vf vietoje arba persinešti krepšelį galima tik neturint akademinių skolų. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo mokymo įstaigos dekanatą.
Karina
Sveiki, mokausi VU teise vf sesijineje programoje pirmame kurse, ar prarasciau vf jei perstociau i vilniaus kolegija
Studijos VGTU
Karina rašė: Sveiki, mokausi VU teise vf sesijineje programoje pirmame kurse, ar prarasciau vf jei perstociau i vilniaus kolegija
Laba diena, Krepšelį galima persinešti iš universiteto į universitetą arba iš kolegijos į kolegiją. O jeigu norite studijuoti dviejose aukštosiose mokyklose vienu metu, tiesiog reikia vienoje aukštojoje pasirinkti vf, o kitoje vnf.
Karolis
Sveiki Jei noriu mesti universiteta kuriame turejau vf ir turiu skolu ir stoti i kolegija ar tureciau sumoketi uz moksla universitetui ir negaleciau pretenduoti i nemokama vieta kolegijoje?
Studijos VGTU
Karolis rašė: Sveiki Jei noriu mesti universiteta kuriame turejau vf ir turiu skolu ir stoti i kolegija ar tureciau sumoketi uz moksla universitetui ir negaleciau pretenduoti i nemokama vieta kolegijoje?
Laba diena, Dėl studijų nutaukimo sąlygų truėtumėte kreiptis į dekanatą.
gabrielestrip
Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma iš Mykolo Romerio universiteto po pirmojo semestro studijuojant psichologiją, perstoti į Klaipėdos universitetą nekeičiant psichologijos į jokią kitą studijų programą?
Studijos VGTU
gabrielestrip rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma iš Mykolo Romerio universiteto po pirmojo semestro studijuojant psichologiją, perstoti į Klaipėdos universitetą nekeičiant psichologijos į jokią kitą studijų programą?
Laba diena, Apie tokią galimybę turėtumėte teirautis Klaipėdos universitete.
Gabrielė
Laba diena, Noriu paklausti ar būtų galimybė perstoti po 2 kursų iš VDU kūrybinių industrijų į VGTU kūrybines industrijas?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]