Perstojimas iš vieno universiteto į kitą


Studijos VGTU
Gabrielė rašė: Laba diena, Noriu paklausti ar būtų galimybė perstoti po 2 kursų iš VDU kūrybinių industrijų į VGTU kūrybines industrijas?
Laba diena, Remiantis LR Vyriausybės nutarimu "DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS MOKSLO IR STUDIJŲ ĮSTATYMO ĮGYVENDINIMO", keisti studijų formą ir (ar) studijų programą toje pačioje studijų krypčių grupėje toje pačioje ar kitoje valstybinėje aukštojoje mokykloje, nekeičiant studijų programos rūšies (universitetinių, koleginių studijų), galima ne anksčiau kaip baigus pirmųjų studijų metų pirmąjį semestrą asmenims, studijuojantiems pagal pirmosios, antrosios studijų pakopos, vientisųjų ir profesinių studijų programas. Studijų programą ir (ar) studijų formą keičiantis studentas turi baigti be akademinių skolų ir raštu kreiptis į aukštąją mokyklą, kurioje ketina tęsti studijas, aukštosios mokyklos nustatyta tvarka, bet ne vėliau kaip likus 10 dienų iki naujo studijų semestro pradžios.
fshc
Sveiki. Studijuoju multimedijos technologijas vnf. Praėjus savaitei nusprendžiau, kad tai ne ta specialybė, kurios noriu. Noriu bandyti kitais metais perstoti į kitą uni susijusį su humanitariniais mokslais ir bagal konkursinį balą pretenduočiau į vf. Ar yra skirtumas, kad studijas metu po savaitės? Are reikia iškentėti tam tikrą laikotarpį? Ir ar kitais metais galioja tokie patys egzamino rezultatai?
Studijos VGTU
fshc rašė: Sveiki. Studijuoju multimedijos technologijas vnf. Praėjus savaitei nusprendžiau, kad tai ne ta specialybė, kurios noriu. Noriu bandyti kitais metais perstoti į kitą uni susijusį su humanitariniais mokslais ir bagal konkursinį balą pretenduočiau į vf. Ar yra skirtumas, kad studijas metu po savaitės? Are reikia iškentėti tam tikrą laikotarpį? Ir ar kitais metais galioja tokie patys egzamino rezultatai?
Laba diena, Dėl studijų nutraukimo sąlygų geriausia būtų kreiptis į Fundamentinių mokslų fakulteto dekanatą. Kitų metų minimalus konkursinis balas dar nėra patvirtintas.
Mastau
Sveiki, studijuoju mru ar butu galimybe perstoti i VDU?
Studijos VGTU
Mastau rašė: Sveiki, studijuoju mru ar butu galimybe perstoti i VDU?
Laba diena, Teiraukitės VDU.
123
Laba diena, esu VU pirmo kurso ekonominės krypties studentė. Norėjau sužinoti ar būtų galimybė pereiti į VGTU ekonomikos inžinierijos programą po pirmo semestro? Ar reiktų kreiptis šiuo klausimu tiesiai į Verslo vadybos fakultetą?
Studijos VGTU
123 rašė: Laba diena, esu VU pirmo kurso ekonominės krypties studentė. Norėjau sužinoti ar būtų galimybė pereiti į VGTU ekonomikos inžinierijos programą po pirmo semestro? Ar reiktų kreiptis šiuo klausimu tiesiai į Verslo vadybos fakultetą?
Laba diena, Remiantis LR Vyriausybės nutarimu "DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS MOKSLO IR STUDIJŲ ĮSTATYMO ĮGYVENDINIMO", keisti studijų formą ir (ar) studijų programą toje pačioje studijų krypčių grupėje toje pačioje ar kitoje valstybinėje aukštojoje mokykloje, nekeičiant studijų programos rūšies (universitetinių, koleginių studijų), galima ne anksčiau kaip baigus pirmųjų studijų metų pirmąjį semestrą asmenims, studijuojantiems pagal pirmosios, antrosios studijų pakopos, vientisųjų ir profesinių studijų programas. Studijų programą ir (ar) studijų formą keičiantis studentas turi baigti be akademinių skolų ir raštu kreiptis į aukštąją mokyklą, kurioje ketina tęsti studijas, aukštosios mokyklos nustatyta tvarka, bet ne vėliau kaip likus 10 dienų iki naujo studijų semestro pradžios. Kreiptis reikėtų tiesiogiai į verslo vadybos fakultetą.
Studentas
Esu 2 kurso KTU studentas (vnf) trečiame semestre turiu skolų, ar būtų galima pereiti į Kauno kolegiją su skolomis. Ir klausimas kiek semestrų persikeltų į kolegiją. Ar reiks pradėti vėl išnaujo antrą kursą. Pirmas kursas baiktas be skolų.
Studentas
Studentas rašė: Esu KTU 2 kurso programos sistemos studentas (vnf) trečiame semestre turiu skolų, ar būtų galima pereiti į Kauno kolegiją su skolomis. Ir klausimas kiek semestrų persikeltų į kolegiją. Ar reiks pradėti vėl išnaujo antrą kursą. Pirmas kursas baiktas be skolų.
Studijos VGTU
Studentas rašė: Esu 2 kurso KTU studentas (vnf) trečiame semestre turiu skolų, ar būtų galima pereiti į Kauno kolegiją su skolomis. Ir klausimas kiek semestrų persikeltų į kolegiją. Ar reiks pradėti vėl išnaujo antrą kursą. Pirmas kursas baiktas be skolų.
Laba diena, Dėl perstojimo į Kauno kolegiją - reikėtų teirautis Kauno kolegijos.
Studijos VGTU
Studentas rašė: Studentas rašė: Esu KTU 2 kurso programos sistemos studentas (vnf) trečiame semestre turiu skolų, ar būtų galima pereiti į Kauno kolegiją su skolomis. Ir klausimas kiek semestrų persikeltų į kolegiją. Ar reiks pradėti vėl išnaujo antrą kursą. Pirmas kursas baiktas be skolų.
Laba diena, Dėl perstojimo į Kauno kolegiją - reikėtų teirautis Kauno kolegijos.
Akvilė
Sveiki, mokausi LSU treniravimo sistemas, ar imanoma butu perstoti i Kauno kolegija dietetikos programa ? zinau reiktu daug atsiskaityti, bet ar imanomas toks variantas ?
Studijos VGTU
Akvilė rašė: Sveiki, mokausi LSU treniravimo sistemas, ar imanoma butu perstoti i Kauno kolegija dietetikos programa ? zinau reiktu daug atsiskaityti, bet ar imanomas toks variantas ?
Laba diena, Dėl perstojimo galimybės teiraukitės Kauno kolegijoje.
Sandra
Sveiki, šiuo metu studijuoju VU molekulinę biologiją. Ar įmanoma pereiti į VGTU architekturą?
Studijos VGTU
Sandra rašė: Sveiki, šiuo metu studijuoju VU molekulinę biologiją. Ar įmanoma pereiti į VGTU architekturą?
Sveiki, Sandra, Iš molekulinės biologijos į architektūrą pereiti tikrai nepavyks, nes studijų programos yra skirtingų mokslo sričių ir joms yra skiriamas nevienodo dydžio finansavimas. Taip pat stojant į architektūrą reikia išlaikyti meninio architektūrinio išsilavinimo egzaminą http://vgtu.lt/sAPV2M. Kitaip sakant jums reikėtų stoti iš naujo į pirmą kursą per LAMA BPO sistemą. Studijuotus dalykus, kurie sutampa abiejose programose, galėsite užsiskaityti prieš pradedant studijuoti.
Studentas x
Sveiki, studijuoju Vilniaus kolegijoje vf, ar įmanoma persinešti savo krepšelį į Vilniaus dailės akademiją po pirmų studijų metų? (Studijų kryptys, specialybės yra vienodos)
Studijos VGTU
Studentas x rašė: Sveiki, studijuoju Vilniaus kolegijoje vf, ar įmanoma persinešti savo krepšelį į Vilniaus dailės akademiją po pirmų studijų metų? (Studijų kryptys, specialybės yra vienodos)
Laba diena, Iš kolegijos į universitetą krepšelio persinešti negalima. Bet daugiau informacijos turėtumėte teirautis Vilniaus dailės akademijoje.
Genadijus
Sveiki, šiemet pradėjau antrą kursą ir dėl asmeninių priežasčių pasiemiau akademines atostogas. Žinau jog vasarą žadu pranešti universitetui , kad nutrauksiu studijas. Ar iš naujo stodamas į kitą universitetą galėsiu pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą?
Studijos VGTU
Genadijus rašė: Sveiki, šiemet pradėjau antrą kursą ir dėl asmeninių priežasčių pasiemiau akademines atostogas. Žinau jog vasarą žadu pranešti universitetui , kad nutrauksiu studijas. Ar iš naujo stodamas į kitą universitetą galėsiu pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą?
Laba diena, Jei Jūsų išklausytų kreditų skaičius neviršija 50 proc. programos kreditų - tuomet vėl pretenduoti į vf vietą galite.
Kristina
Sveiki, šiemet baigsiu pirmą kursą VDU, esu nepatenkinta studijų kokybe ir dalyku. Noriu perstoti į KTU. Ar reikės mokėti už atsimokytus metus (studijuoju vf)? Stočiau į kitą dalyką

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]