sutarties nutraukimas

marta
Sveiki, ketinu šį mėnesį nutraukti sutartį su universitetu. Esu pirmame kurse, dalis pinigų sumokėta už pirmąjį pusmetį, todėl idomu, kaip būtų su pinigais, ar reikėtų vistiek sumokėti pilną sumą už pirmąjį pusmetį ar ne, o galbūt netgi išeitų dali pinigų susigrąžinti?
KU
marta rašė: Sveiki, ketinu šį mėnesį nutraukti sutartį su universitetu. Esu pirmame kurse, dalis pinigų sumokėta už pirmąjį pusmetį, todėl idomu, kaip būtų su pinigais, ar reikėtų vistiek sumokėti pilną sumą už pirmąjį pusmetį ar ne, o galbūt netgi išeitų dali pinigų susigrąžinti?
Laba diena. Jeigu esate sumokėjusi 50 proc. pirmojo semestro kainos, likusios dalies sumokėti nereikės. Sumokėta mokesčio dalis už studijas negrąžinama.
Evulinas
Sveiki. Jei dabar esu 3 kurse ir noriu nutraukti studijas, ar man reiktų kažkiek pinigų mokėt?
KU
Evulinas rašė: Sveiki. Jei dabar esu 3 kurse ir noriu nutraukti studijas, ar man reiktų kažkiek pinigų mokėt?
Laba diena. Išsamią informaciją apie studijų krepšelio grąžinimą rasite su šia nuoroda: https://www.vsf.lt/lt/studiju-krepselio-grazinimas Nuo studijų krepšelio grąžinimo atleidžiami asmenys, kurie studijų semestrą baigė aukštosios mokyklos nustatytu laiku, neturi akademinių skolų ir ne vėliau kaip iki naujo studijų semestro pradžios raštu pranešė aukštajai mokyklai apie studijų nutraukimą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]