Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie Vilniaus verslo kolegija

VVK
Karina rašė: Labadiena, pildau lama bpo prasyma ir noriu pasirinkti studijas turizmas ir poilsis bet man ismeta kad negaliu to padaryti nes stojamieji egzaminai daugiau nebevyks as zinau kad kolegijoje nera privalomas stojamasis egzaminas. Kaip pasirinkti studijas tada ? Ka daryti tokioje stituacijoje ?
Laba diena Karina, Jau išsprendėme šią situaciją su LAMA BPO, galite pildyti dokumentus.
Emilija
Labadiena, ar turite logistijis studijas? Jeigu taip, tai kokius turiu tureti rezultatus, kad galeciau pretenduoti i finansuojama ir nefinansuojama vieta?
Edvardas
Sveiki. Noreciau paklausti ar butu imanoma istoti i vf Interaktyviu mediju ir technologiju, turint 4.43 konkursini bala? Ir koks konkursinis balas buvo, paskutinio stojanciojo praeitais metais, i ta pacia studiju programa?
Edvardas
P.S. Taip pat esu baiges privalomaja karo tarnyba 2016m. Tai kaip suprantu, bus prideta dar puse balo.
VVK
Emilija rašė: Labadiena, ar turite logistijis studijas? Jeigu taip, tai kokius turiu tureti rezultatus, kad galeciau pretenduoti i finansuojama ir nefinansuojama vieta?
Laba diena, Emilija, Taip, turime Logistikos verslo studijų programą. Jei stosite į nuolatines studijas per LAMA BPO, galėsite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija (studijos nemokamas). Ištęstinės studijos tik mokamos. Stojant reikalingi matematikos, istorijos, bet kurio dalyko, nesutampančio su kitais dalykais ir lietuvių kalbos bei literatūros rezultatai. Mažiausias stojamasis konkursinis balas - 4,3. Konkursinį balą galite pasikelti atvykusi į motyvacinį pokalbį.
VVK
Edvardas rašė: P.S. Taip pat esu baiges privalomaja karo tarnyba 2016m. Tai kaip suprantu, bus prideta dar puse balo.
Laba diena, Edvardai, į Jūsų pasirinktą studijų programą, kuri yra fizinių mokslų srities - stipendijų nėra skirtą. Studijos tik mokamos.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]