Hidrologija ir okeanografija


Robertas
Noriu sužinoti ar stajant Hidrologija ir okeanografija studijas neturėdamas anglų k. egzamino galiu stoti į nemokamą vieta?
KU
Robertas rašė: Noriu sužinoti ar stajant Hidrologija ir okeanografija studijas neturėdamas anglų k. egzamino galiu stoti į nemokamą vieta?
Laba diena. Jei vidurinį išsilavinimą įgysite 2016 m., pretenduojant į valstybės finansuojamas studijų vietas turite būti išlaikęs: 1) lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą, 2) užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) valstybinį brandos egzaminą ne žemesniu nei B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis, 3)matematikos valstybinį brandos egzaminą.
Robertas
Noriu stoti į nefinansuojama vieta su lietuviu mokykykliniu, matematikos valstybiniu, geografijos valstybiniu. Ar yra galimybė istoti?
KU
Robertas rašė: Noriu stoti į nefinansuojama vieta su lietuviu mokykykliniu, matematikos valstybiniu, geografijos valstybiniu. Ar yra galimybė istoti?
Laba diena. Jums reikia registruoti prašymą www.lamabpo.lt ir matysite savo konkursinį balą. Kad dalyvautumėte konkurse, Jūsų konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 2,5 balo.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]