Konkursinio balo skaičiuoklė

Studijos


kursante
Laba diena,esu studijavusi "Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje"2004-2006m.Antrąjame kurse teko mokslus mesti,ber dabar labai noriu gryzti ir tęsti studijas šioje kolegijoje.Taigi,noriu pasiteirauti ar man tie pusantrų metų užsiskaitytu?Ačiū už atsakymą.
Kursantei
Laba diena, Visus išlaikytus egzaminus mes užskaitysime. Daugiau informacijos dėl priėmimo procedūros galėtume suteikti telefonu Nr. 8-687-343369 arba 8-37-383 082. Sėkmės!
neziniukas
norejau paklaust mano konkursinis balas buvo bernai kai norejau stoti i zemetvarka buvo 1,18 o i kitas specialybes balas buvo 2,58 ar yra tikimybe gauti vf vieta zemetvarkoje be to vidurini esu bauges 2014 ir norejau paklaus ar bendrabuti visi studentai gauna jusu kolegijoje
kmaik
neziniukas rašė: norejau paklaust mano konkursinis balas buvo bernai kai norejau stoti i zemetvarka buvo 1,18 o i kitas specialybes balas buvo 2,58 ar yra tikimybe gauti vf vieta zemetvarkoje be to vidurini esu bauges 2014 ir norejau paklaus ar bendrabuti visi studentai gauna jusu kolegijoje
Laba diena, Į žemėtvarkos studijų programą su tokiu balu gauti VF vietą mažai tikėtina. Į kitas studijų programas su 2,58 balu VF turėtumėte gauti. Jūs galite bandyti stoti į kitas studijų programas, o vėliau pereit į žemėtvarką. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis 8-37-383082, 8-606-91807. Bendrabučiuose gali gyventi visi pageidaujantys kolegijos studentai. Geros dienos
Agnė
Laba diena, esu Agnė. Planuoju studijuoti miškininkystę renkuosi tarp universiteto ir kolegijos. Kokie yra pliusai ir minusai stojant į KMAIK ir ASU? Ačiū už atsakymą.
KMAIK
Agnė rašė: Laba diena, esu Agnė. Planuoju studijuoti miškininkystę renkuosi tarp universiteto ir kolegijos. Kokie yra pliusai ir minusai stojant į KMAIK ir ASU? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, Agne, Baigusi miškininkystės studijas kolegijoje turėsite profesinio bakalauro diplomą. Čia nuolatinių studijų trukmė - 3 metai, ištęstinių studijų - 4 metai. Kolegijos stiprioji pusė - praktinis mokymas, todėl kolegijos absolventus darbdaviai labai noriai iš karto po studijų priima dirbti. O jeigu norėsite studijuoti toliau - tai galima stoti į magistrantūros studijas universitete (baigus papildomas studijas). Daugiau informacijos mūsų svetainėje:http://kmaik.lt/misko-ukis. Mielai suteiksime informacijos el.paštu: info@kmaik.lm.lt arba tel. 8-37-383082.
Tadas
KMAIK rašė: Agnė rašė: Laba diena, esu Agnė. Planuoju studijuoti miškininkystę renkuosi tarp universiteto ir kolegijos. Kokie yra pliusai ir minusai stojant į KMAIK ir ASU? Ačiū už atsakymą.Laba diena, Agne, Baigusi miškininkystės studijas kolegijoje turėsite profesinio bakalauro diplomą. Čia nuolatinių studijų trukmė - 3 metai, ištęstinių studijų - 4 metai. Kolegijos stiprioji pusė - praktinis mokymas, todėl kolegijos absolventus darbdaviai labai noriai iš karto po studijų priima dirbti. O jeigu norėsite studijuoti toliau - tai galima stoti į magistrantūros studijas universitete (baigus papildomas studijas). Daugiau informacijos mūsų svetainėje:http://kmaik.lt/misko-ukis. Mielai suteiksime informacijos el.paštu: info@kmaik.lm.lt arba tel. 8-37-383082.
Agne, aš irgi rinkausi tarp universiteto ir kolegijos, šiuo metu esu 4 kurso miškininkystės studentas ASU, pas mane buvo tie patys klausimai prieš stojant, ar kolegija, ar universitetas paruošia geresnius specialistus, visi sakė, kad praktikos daugiau kolegijoje, tačiau studijuodamas ASU gavau labai daug praktikos. Šiuo metu esu dirbantis pagal specialybę. Į darbovietę atėjau mokėdamas viską iš praktikos universitete. Linkiu apsispręsti teisingai ir pasirinkti.
Klausimas
Sveiki, Galbūt žinote, kiek jau yra įtraukusių į savo sąrašą Miškininkystę (gamtinį turizmą) LAMABPO sistemoje? Domina, ar susidarys grupė.
KMAIK
Klausimas rašė: Sveiki, Galbūt žinote, kiek jau yra įtraukusių į savo sąrašą Miškininkystę (gamtinį turizmą) LAMABPO sistemoje? Domina, ar susidarys grupė.
Sveiki, LAMA BPO sistema liepos 17 dieną rodo, kad Miškininkystę (Gamtinį turizmą) savo pageidavimuose nurodė iš viso 22 stojantieji (11 norinčių į nuolatines studijas ir 11 norinčių į ištęstines studijas). Tačiau negalime būti tikri, kad jie pasirinks šias, o ne kitas studijas. Be to, stojantieji savo pageidavimus gali keisti iki pat sistemos uždarymo liepos 23 dienos. Mums yra svarbus kiekvienas stojantysis,todėl labai kviečiame rinktis studijas mūsų kolegijoje. Aplankykite mūsų svetainę www.kmaik.lt, sekite mus Facebook puslapyje, rašykite info@kmaik.lm.lt, skambinkite tel. 8-37-383082. Mes mielai atsakysime į iškilusius klausimus.
KMAIK
Klausimas rašė: Sveiki, Galbūt žinote, kiek jau yra įtraukusių į savo sąrašą Miškininkystę (gamtinį turizmą) LAMABPO sistemoje? Domina, ar susidarys grupė.
dar norime papildyti atsakymą informuodami, jeigu būtų mažai įstojusių į šią studijų programą, tai yra galimybė studijuoti pagal individualų planą.Laukiame Jūsų!
Asv
Ar stojant i miskininkyste nuolatines studijas. Kiek kartu i savaite vyksta paskaitos? Ir kiek istestiniu? Ar galima derinti su darbu?
KMAIK
Asv rašė: Ar stojant i miskininkyste nuolatines studijas. Kiek kartu i savaite vyksta paskaitos? Ir kiek istestiniu? Ar galima derinti su darbu?
Sveiki, Nuolatinėse studijose paskaitos būna kiekvieną dieną, išskyrus savaitgalius, atostogas.Ištęstinėse studijose mokymasis vyksta sesijomis: paskaitos būna rudenį vieną mėnesį, pavasarį vieną su puse mėn., iš viso per metus yra apie 10 mokslo savaičių. Detaliau galite matyti šiame grafike: http://www.kmaik.lt/uploads/TVARKARASCIAI/Grafikai/2018-2019m.m.%20i%C5%A1t%C4%99stini%C5%B3%20studij%C5%B3%20mokymosi%20sesij%C5%B3%20grafikas.pdf Ištęstines studijas tikrai būtų įmanoma suderinti su darbu.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]