Klausimas


Nabsaa
Sveiki, o koks bus minimalus balai vnf ir vf i groźio terapija? Ir kiek žmoniu reikia kad butu iregistruuoti studijos?
KU
Nabsaa rašė: Sveiki, o koks bus minimalus balai vnf ir vf i groźio terapija? Ir kiek žmoniu reikia kad butu iregistruuoti studijos?
Laba diena. Deja, į Jūsų klausimą atsakyti negalime, nes priėmimas į grožio terapijos ir įvaizdžio formavimo studijų programą vyks pirmą kartą, jei ši programa bus įregistruota. Į pirmosios pakopos studijų programas gali būti priimami tik tie asmenys, kurių konkursinis balas yra: • ne mažesnis kaip 2, kai vidurinis išsilavinimas įgytas 2016 m.; • ne mažesnis kaip 1,8, kai vidurinis išsilavinimas įgytas 2014 m. ir 2015 m.; • ne mažesnis kaip 1, kai vidurinis išsilavinimas įgytas 2013 m. ir anksčiau.
Milda
Sveiki. Mokyklą baigiau 2011m. Ar įmanoma įstoti i vnf vietą, nelaikius biologijos egzamino?
KU
Milda rašė: Sveiki. Mokyklą baigiau 2011m. Ar įmanoma įstoti i vnf vietą, nelaikius biologijos egzamino?
Laba diena. Savo konkursinį balą galite pasiskaičiuoti LAMA BPO interneto svetainėje www.lamabpo.lt. Į pirmosios pakopos studijų programas gali būti priimami tik tie asmenys, kurių konkursinis balas yra: • ne mažesnis kaip 1, kai vidurinis išsilavinimas įgytas 2013 m. ir anksčiau.
Ali
O kokie dalykai bus studijojami grozio terapijoj? Gal mezoterpaija?galite papasokoti apie sitas studijas.
KU
Ali rašė: O kokie dalykai bus studijojami grozio terapijoj? Gal mezoterpaija?galite papasokoti apie sitas studijas.
Nuoroda į studijų programos aprašą: https://web.liemsis.lt/kuis/stp_report_ects.card_ml?p_stp_id=2659&p_year=2016&p_lang=LT&p_tinkl_kodas=B16NUD2660
Agota
Sveiki, ar patvirtinta Klaipėdos Universitete Grožio formavimo studijų programa? Jei taip, ar diplomas bus vertinamas uzsienyje? Ačiū
KU
Agota rašė: Sveiki, ar patvirtinta Klaipėdos Universitete Grožio formavimo studijų programa? Jei taip, ar diplomas bus vertinamas uzsienyje? Ačiū
Laba diena. Jei kalbate apie grožio terapijos ir įvaizdžio formavimo bakalauro studijas, tai dar atsakymo iš Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registro nėra. Reikėtų šį klausimą palikti iki priėmimo pradžios.
Rosita
Laba diena, esu baigusi siauliu valstybines kolegijos bendrosios praktikos slaugos studijas ir turiu (aukstaji neuniversitetini diploma) noriu tureti universitetini issilavinima, ar as galiu stoti i magistro slaugos studiju programa? Ar man reikia pasibaigti pirma papildomas studijas( kurios maciau pas jus trunka apie metus laiko)? Jei pasibaigus papildomas studijas, ar igausiu aukstaji universitetini issilavinima? Aciu uz atsakyma.
KU
Rosita rašė: Laba diena, esu baigusi siauliu valstybines kolegijos bendrosios praktikos slaugos studijas ir turiu (aukstaji neuniversitetini diploma) noriu tureti universitetini issilavinima, ar as galiu stoti i magistro slaugos studiju programa? Ar man reikia pasibaigti pirma papildomas studijas( kurios maciau pas jus trunka apie metus laiko)? Jei pasibaigus papildomas studijas, ar igausiu aukstaji universitetini issilavinima? Aciu uz atsakyma.
Laba diena. Norint stoti į magistrantūros studijas reikia įgyti universitetinį bakalauro laipsnį arba baigti papildomąsias studijas magistro laipsniui siekti. Baigus papildomąsias studijas išduodama akademinė pažyma apie išklausytus studijų dalykus. Informaciją apie studijas kolegijų absolventams galite rasti su šia nuoroda: http://www.ku.lt/priemimas2016/priemimas-i-ku-studijas/kolegiju-absolventams/
Greta
Sveiki. Ar 2017 m. grožio terapija ir įvaizdžio formavimas bus įregistruota?
KU
Greta rašė: Sveiki. Ar 2017 m. grožio terapija ir įvaizdžio formavimas bus įregistruota?
Laba diena. Reikia laukti 2017 m. ir tik tada bus žinoma, ar ši programa bus įregistruota.
deimantesl
Sveiki, koks buvo balas i vf vietą 2015 metais stojant į slaugą?
KU
deimantesl rašė: Sveiki, koks buvo balas i vf vietą 2015 metais stojant į slaugą?
Laba diena. Informacija apie minimalius konkursinius balus pagal studijų krypčių grupes skelbiama su šia nuoroda: http://www.lamabpo.lt/bendrojo-priemimo-rezultatai/2015#831
Eglė13
Sveiki, ar patvirtinta Klaipėdos Universitete grožio terapijos ir įvaizdžio formavimo bakalauro studijų programa? Kol kas negaliu pateikti parašymo LAMA BPO sistemoje.
KU
Eglė13 rašė: Sveiki, ar patvirtinta Klaipėdos Universitete grožio terapijos ir įvaizdžio formavimo bakalauro studijų programa? Kol kas negaliu pateikti parašymo LAMA BPO sistemoje.
Laba diena. Deja, šiais metais nepavyko jos užregistruoti. Gal Jus sudomintų slaugos studijų programa, kai studijų metu bus galimybė pasirinkti kosmetologijos specializaciją.
Alma
Laba diena,ar 2018metais bus galima stoti y grozio terapija universitete?
KU
Alma rašė: Laba diena,ar 2018metais bus galima stoti y grozio terapija universitete?
Laba diena. Klaipėdos universitete tokia studijų programa nevykdoma. Galite rinktis slaugos studijas su kosmetologijos specializacija, į kurią atranka konkurso būdu bus vykdoma po pirmo studijų semestro.
Alma
O baigus slauga su kosmetologijos specializacija bus galima atlikti injekcijas ar reikia gydytojo issilavinimo?
KU
Alma rašė: O baigus slauga su kosmetologijos specializacija bus galima atlikti injekcijas ar reikia gydytojo issilavinimo?
Kadangi baigus slaugos studijas suteikiama ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikacija, injekcijas atlikti galėsite.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]