Klausimai apie priėmimą ir mokymosi sąlygas


Mokymo centras | www.vtvpmc.lt
Priėmimas nemokamai mokytis IT ir kompiuterijos, inžinerijos ir elektronikos, transporto ir logistikos, menų, reklamos bei leidybos, verslo ir administravimo, socialinio darbo ir slaugos, finansų ir apskaitos sričių specialybių prasideda nuo gegužės 23 d. ir tęsis iki rugsėjo mėn. Daugiau informacijos rasite pasinaudoję nuoroda: http://goo.gl/7h0MeR - arba konsultuodamiesi čia, forume.
Jovita
Laba diena. Ar nebus per velu jei pas jus atvyksiu liepos 27?
VTVPMC
Laba diena, Jovita, manome, kad per vėlu nebus, tačiau visada raginame atvykti kiek įmanoma anksčiau, kadangi susidarius grupei ne visais atvejais formuojame antrą grupę. Kokia specialybė Jus domina?
Matas
Sveiki, ar leidziama mokytis antra profesija, jei jau esu viena pabaiges?
VTVPMC
Matai, taip, galima mokytis. Mokslas ir turintiems specialybę yra nemokamas. Tiesa, stojant pirmenybę turi dar niekur neįgiję kvalifikacijos. Tačiau, jei mokymo programa, kuri Jus domina, nesulaukia ypač didelio susidomėjimo ir mokymo centrui netenka organizuoti atrankos, įstoti Jums problemų nebus. Žinoma, reikia paminėti, kad kaip turintis kvalifikaciją, Jūs negautumėte stipendijos. Visa kita - tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir kitiems, pirmą kartą besimokantiems.
Rugilė
Labas vakaras, ar galima išvykti su mainų programomis jau nuo pirmo pusmečio?
VTVPMC
Rugile, Jūs tikrai galėtumėte išvykti į profesinę stažuotę nesvarbu nuo kurio laiko, tačiau tai priklauso nuo to, ar mes ir mūsų partneriai, kitos profesinės mokyklos, yra gavusios finansavimą ruoštoms Erasmus+ projektų paraiškoms ir kokia tikslinė grupė (kokios specialybės mokiniams skirtas projektas) yra nurodyta finansuotame projekte. Jei Jūs priklausysite tai tikslinei grupei, galėsite dalyvauti atrankoje ir stažuotis. Pavyzdžiui, mokykla parašė Erasmus+ projektą, skirtą nekilnojamojo turto agentams, kurie pagal paraiškoje numatytus tikslus stažuosis Maltoje, Airijoje ir Vokietijoje. Jei projektas finansuotas, tai ir reiškia, kad tos specialybės mokiniai numatytu laiku vyks į užsienį. Apie stažuotes ir atrankas skelbiama viešai, tuo taip pat pasirūpina atitinkamų specialybių grupių vadovai, vyksta atrankos. Daugiau, pavyzdžiui, apie mūsų mokymo centre įgyvendinamus projektus rasite čia: http://vtvpmc.lt/index.php/lt/projektai/862-2016-m-centro-projektines-veiklos-planas
Justina
Ar galiu stoti mokytis į jūsų mokyklą, jei jau studijuoju universitete ištęstinių studijų programoje?
VTVPMC
Justina,
taip, Jūs tikrai galite stoti mokytis ir mokslas Jums bus nemokamas.
Indrė
Ar pas jus yra lengva gauti bendrabuti? :)

Indre,
taip, bendrabutį nėra sudėtinga gauti - priėmimo metu paminėkite darbuotojui, kad Jums reikalingas bendrabutis (tiesa, mes patys to paprastai pasiteiraujame) ir parašysite prašymą. Rugpjūčio pabaigoje su Jumis susisieks skyriaus socialinis pedagogas ir informuos, ar yra gauta vieta, ar nereikia pateikti papildomų dokumentų ir t. t.
Bendrabutyje yra 98 vietos, paprastai jos nebūna visos užimtos.
Saule
Justina rašė: Ar galiu stoti mokytis į jūsų mokyklą, jei jau studijuoju universitete ištęstinių studijų programoje?
O ar siuo atveju zmogus gautu stipendija?
VTVPMC
Justina,

taip, Jūs galite pas mus mokytis nemokamai ir stipendija gausite, nes formaliai Jūs dar neturite įgijusi kvalifikacijos.
Juste
Laba diena, Jus priimsit med. pažyma skirta kitai mokymo istaigai(kolegijai)?
VTVPMC
Juste, jei pažymoje nurodytas kitos mokymo įstaigos pavadinimas, deja, tokio dokumento negalėsime priimti.
Darius
Labadiena, jeigu noriu įgyti antrą profesiją, ar tai bus mokama?

Dariau, ne, tai nebus mokama. Jūs galite mokytis nemokamai, užsiskaityti dalykus, jei dubliuojasi su Jūsų jau baigtų studijų turiniu, įstojus tik negautumėte stipendijos.
Rasa
Laba diena, Norėčiau pas jūs mokytis multimedijos paslaugų tiekėjo profesijos,norėčiau paklausti ar surenkate žmonių į šitą profesija ir ar vėliau lengva susirasti darbą ar nelabai?
Edita
Sveiki, kiek valandų ilgiausiai gali trukti mokslai, besimokant reklamos gamintojo specialybės? Įmanoma susiderinti su mokslais, nes vakarais turiu užklasinių veiklų.. Vilniaus technologijų profesinėje
VTVPMC
Laba diena, Rasa, Taip. Ši mokymo programa yra labai populiari. Paprastai turime galimybę pakviesti apie 50 stojančiųjų. Multimedijos paslaugų teikėjas baigęs mokymo programą paprastai dirba filmavimo aikštelėse, TV reklamos agentūrose, visuomenės informavimo, viešosios komunikacijos įmonėse ir organizacijose. Užsiima individualia veikla - filmuoja ar fotografuoja. Plačiau apie karjeros galimybes kviečiame paskaityti čia http://www.vtmc.lt/programa/pirminis-profesinis-mokymas/vizualiniu-technologiju-kryptis/Multimedijos-paslaugu-teikejas-a/
Rasa rašė: Laba diena, Norėčiau pas jūs mokytis multimedijos paslaugų tiekėjo profesijos,norėčiau paklausti ar surenkate žmonių į šitą profesija ir ar vėliau lengva susirasti darbą ar nelabai?
VTVPMC
Laba diena, Edita, Šios mokymo programos trukmė yra 2 m. Paprastai besimokantiems pavyksta mokslus suderinti su darbu. Pamokos gali būti organizuojamos arba rytais, arba po pietų, tai priklauso nuo konkrečios grupės poreikių.
Edita rašė: Sveiki, kiek valandų ilgiausiai gali trukti mokslai, besimokant reklamos gamintojo specialybės? Įmanoma susiderinti su mokslais, nes vakarais turiu užklasinių veiklų.. Vilniaus technologijų profesinėje
Stud
Sveiki. Jei studijuoju universitete, ar pavyktų derinti studijas ir šioje profesinėje mokykloje? Ir ar šiais metais dar galima stoti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]