studiju skola


astalin
laba diena. siais metais zadu stoti i vgtu. pries tai mokinaus 2 metus vdu. studijas meciau, bet liko skola kuria turiu atiduoti iki 2017 ziemos. ar asmenine skola (ir apskritai finansiniai isipareigojimai) turi itakos stojimams?
tikrinausi balus, ir zinau kad tikrai pateksiu i finansuojama, taciau si skola glumina mane apie galimybes istoti. aciu.

Asta

Laba diena,

Svarbiausia yra, tai, kad jei norite į Vasltybės finansuojamą vietą, Jūs tuomet joje nestudijavote arba neišdaudojote daugiau nei pusės, tuomet galite pretenduoti į Vasltybės finansuojamą vietą ir skola, neturi trukdyti.

Pagarbiai
asta
aciu uz atsakyma. as studijas nutraukiau po 2 kursu, skola turiu sumoketi uz 4-aji semestra. tai realiai, as tu 2 kursu nebaigiau, tai skaitosi kad isnaudojau puse ar ne?
Studijos VGTU
asta rašė: aciu uz atsakyma. as studijas nutraukiau po 2 kursu, skola turiu sumoketi uz 4-aji semestra. tai realiai, as tu 2 kursu nebaigiau, tai skaitosi kad isnaudojau puse ar ne?
Laba diena, Jei Jūs neišnaudojote daugiau nei puse kreditų, Jūs galite pretenduoti į Valstybės finansuojamą vietą, kaip suprantame, tai ką parašėte, Jūs neturėtumėte būti išnaudojusi daugiau nei puse kreditų. Taigi galite teikti prašymą stoti. Visuomet ir savo universitete galite pasiskaičiuoti savo kreditus. Pagarbiai

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]