klausimas


karolina
Kokie dalykai reikalingi stojan i policijos mokykla?aciu
LPM2015
Karolina, visą informaciją rasite mūsų tinklapyje: http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/pirminis_profesinis_mokymas/Atranka Reikia lietuvių k. egzamino, taip pat skaičiuojamas matematikos, istorijos ir užsienio k. egzaminų arba metinių pažymių balas.
Donatad
Kokie bus klausimai atrankoje? Ar jie visi bus maimti is konstitucijos? Nes rasoma kad is akto kazkokio. Ar as klystu?
LPM2015
Donata, nebūtinai iš Konstitucijos, gali būti iš bet kurio kito teisės aktos.
ramune97
Ar būtina yra gyventi bendrabutyje? Ir dar pasimečiau paskaičiusi čia atsakymus, tai ar 4 ar 5 metus reiks atidirbti policijoje? :)

Sveiki, gyventi bendrabutyje yra privaloma. Baigus policijos mokyklą sistemoje išdirbti privaloma 4 metus.
Greta16
Sveiki, norečiau paklausti dėl kinologijos,kur reikia stoti kad galėčiau tapti kinologė? ir kokius egzaminus laikyti ?

Jums reikia baigti policijos mokyklą, jeigu norite dirbti kinologe. Pabaigus mokyklą galite pretenduoti į kinologo pareigas. Žinoma, dar po to tenka atskirai mokytis dirbti su šunimis. Atskiros jokios programos ruošti kinologams-pareigūnams Lietuvoje nėra.
pkentas13
Sveiki,norėčiau pasiteirauti dėl stojimui reikalingų egzaminų, ta prasme dėl matematikos ir anglų kalbos,ta prasme juos reikia būtinai laikyt ar užtenka ir metinio pažymio,ir tarkim kas geriau St metinis pažymys 4 ar egzaminas išlaikytas būtent šių dalykų ant minimumo?

Ačiū už sugaišta laiką atsakant y klausimą!

Laba diena, nebūtinai laikyti egzaminų, užtenka ir metinio pažymio. Paspauskite šią nuorodą, ten visa informacija apie stojimą, taip pat rasite atrankos taisykles, jose yra aiškiai parašyta, kaip skaičiuojamas konkursinis balas, pabandykite pats suskaičiuoti, koks būtų balas su egzamino įvertinimu, o koks - su metiniu pažymiu. Sėkmės.
http://lpm.policija.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/pirminis-profesinis-mokymas
andrejapal
Sveiki, ar įmanoma įstoti į MRU teisė ir policijos veikla jei neturi istorijos ir matematikos egzaminų?(valstybės nefinansuojamą vietą) Ačiū labai!!

Laba diena, deja, negalime atsakyti į jūsų klausimą, kreipkitės į MRU.
domva1
Sveiki, noriu paklausti, jeigu vaikystėjė gana dažnai sirgdavau peršalimo ligomis, ar yra galimybė įstoti į LPM? Nes kiek esu girdėjusi, jog tai neįmanoma.

Laba diena, visus klausimus, susijusius su sveikata pateikite CMEK specialistams, nes jie yra atsakingi už esamų ir būsimų pareigūnų sveikatos tikrinimą. Jie geriausiai žino, kokios ligos gali užkirsti kelią, norint tapti policijos pareigūnu.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]