Konkursinio balo skaičiuoklė

Dėl stojimo...


Ernesta
Laba diena,norėčiau stoti į KSU,į mados industrija,bet atsitiko taip,kad mokykloje nebuvau pasirinkus informacinių technologijų,o stojant mačiau,kad reikia bent metinio pažymio,tai norėčiau paklausti ar butų šansų įstoti be informatikos,į valstybės nefinansuojamą vietą?
KSU
Ernesta rašė: Laba diena,norėčiau stoti į KSU,į mados industrija,bet atsitiko taip,kad mokykloje nebuvau pasirinkus informacinių technologijų,o stojant mačiau,kad reikia bent metinio pažymio,tai norėčiau paklausti ar butų šansų įstoti be informatikos,į valstybės nefinansuojamą vietą?
Laba diena, Ernesta, taip, šansų įstoti į KSU dar yra. Geriausias būdas - tiesioginis priėmimas, kurio metu bus labiausiai vertinama Jūsų motyvacija. Tiesa, Jūsų konkursinis balas negali būti mažesnis nei 2. Daugiau apie tiesioginį priėmimą skaitykite čia: http://www.ksu.lt/priemimas/priemimo-tvarka-stojantiems-i-bakalauro-studijas/ Nemapirškite užsiregistruoti į motyvacinį pokalbį ir iki pasimatymo! KSU
Ernesta
Sveiki,o kaip reikia užsiregistruoti motyvaciniam pokalbiui?
KSU
Ernesta rašė: Sveiki,o kaip reikia užsiregistruoti motyvaciniam pokalbiui?
Ernesta, parašyk į priemimas@ksu.lt Daugiau infomacijos apie priėmimo taisykles rasi: http://www.ksu.lt/priemimas/priemimo-tvarka-stojantiems-i-bakalauro-studijas/
Ernesta
Laba diena! As ir vėl Jus trukdau :D Esu labai laiminga,kad įstojau į KSU,mados industrija,čia kur ir norėjau! Bet iškilo dar viena problema,dėl sutarties pasirašymo,šiuo metu aš esu ne Lietuvoje,o sutartį reikia pasirašyti labai greitai,iki 28 dienos,į Lietuvą grįšiu rugpjūčio antroje pusėje,tai norėčiau paklausti ar yra galimybė sutarti pasirašyti vėliau,ar galbut galima nuotoliniu būdu? Ačiū. ;)
KSU
Ernesta, sveikiname! Taip, susitvarkyti dokumentus nuotoliniu būdu galimybė yra. Kiek matome sistemoje, Jums tai padaryti jau pavyko. Iki susimatymo rugsėjo mėn.!
Mantas
Sveiki, ar visdar yra galimybe stoti i universiteta jeigu esu pasirases sutarti su kitu universitetu bet planuoju nutraukti ta sutarti?
KSU
Mantas rašė: Sveiki, ar visdar yra galimybe stoti i universiteta jeigu esu pasirases sutarti su kitu universitetu bet planuoju nutraukti ta sutarti?
Sveikas, Mantai, taip, stoti į KSU dar turite galimybę. Reikia registruotis papildomam priėmimui el. paštu priemimas@ksu.lt. Nurodykite studijų programą, kurioje norite mokytis ir vardą bei pavardę. Po registracijos būsite pakviestas į motyvacinį pokalbį (jie vyksta kiekvieną penktadienį iki rugsėjo 1-osios). Po jo būsite informuotas apie stojimo į KSU rezultatus ir tada galėsite nutraukti/nenutraukti sutarties su kitu Universitetu. Lauksime Jūsų laiško į priemimas@ksu.lt Iki malonaus!
Mantas
O del bendrabucio, kiek zinau ksu turi bendrabuti, bet jeigu tai yra "studentu namai" sodo gatveje, tai jie labai brangus, imanoma gauti kazka oigesnio, bent iki 100 euru per menesi? :^(
KSU
Mantai, matau, parašėte mums per Facebook'ą. Tuoj Jums atsakysiu. Iki greito.
Agne
Sveiki! Uzduosiu klausima kuris jau cia skambejo. As taipat noriu studijuodi KSU Mados industrija taciau nepasirinkau informatikos. O jus minejote jog tuomet galima stoti tiesioginiu budu bet balas vis vien negali buti zemesnis negu 2. Reiskias jeigu balas zemesnis negu 2 jokiu sansu nebera net ir po motyvacinio pokalbio?

Laba diena, Agne,

Į visus klausimus Jums atsakys priėmimo skyrius
El. p. priemimas@ksu.lt
Tel. +370 655 62117
Julija
Sveiki, noreciau paklausti ar norint stoti i mados industrija vnf vieta reikalingas inf. technologiju egzaminas? (Kadangi atsitiko taip, jog nebuvau mokykloje pasirinkusi sio dalyko ir egzamino nelaikiau...)Ko reikia norint istoti i vnf vieta mados industrijoje? Aciu

Sveiki, Julija,

Į visus klausimus Jums atsakys studijų priėmimo skyrius
El. p. priemimas@ksu.lt
Tel. +370 655 62117

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]