Klauskite visko apie VU


gabrielius9
Laba diena, Tarkim stoju į programų sistemas, bet mokykloj neturėjau pasiėmęs informatikos dalyko, ar vistiek įmanoma gauti valstybės finansuojamą vietą (Tarkim konkursinis balas tenkina)? Ir koks buvo minimalus balas stojant į VF vietą programų sistemoms?
VUpriemimas
gabrielius9 rašė: Laba diena, Tarkim stoju į programų sistemas, bet mokykloj neturėjau pasiėmęs informatikos dalyko, ar vistiek įmanoma gauti valstybės finansuojamą vietą (Tarkim konkursinis balas tenkina)? Ir koks buvo minimalus balas stojant į VF vietą programų sistemoms?
Laba diena, Gabrieliau, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus universitete. Konkursinio balo sandaros lentelėje kaip antrasis dalykas, sudarantis konkursinį balą, yra informacinės technologijos arba fizika. Į konkursinio balo sandarą gali būti įtraukiamas vieno iš šių dalykų egzamino įvertinimas arba metinis pažymys. Svarbu paminėti, kad metinis pažymys yra konvertuojamas į egzamino įvertinimo atitikmenį, todėl A lygio 10 atitinka 33 balus, gautus egzamino metu. Tuo atveju, jeigu neturite nei informacinių technologijų, nei fizikos įvertinimų (nei egzaminų įvertinimo, nei metinio pažymio), tokiu atveju, vietoje antrojo dalyko apskaičiuojant konkursinį balą gali būti įtraukiamas 0. Dėl šios priežasties konkursinis balas bus šiek tiek mažesnis, tačiau tai neužkerta kelio pretenduoti į šią studijų programą valstybės finansuojamoje vietoje, jeigu atitinkate kitus kandidatams į valstybės finansuojamas vietas keliamus reikalavimus. Ankstesnių metų konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio ir kiekvienais metais jie kinta, priklausomai nuo kitų stojančiųjų turimų konkursinių balų. Kadangi priėmimas yra vykdomas konkurso būdu, kvietimus studijuoti gauna aukščiausius konkursinius balus turintys stojantieji. 2017 m. pretenduojant į Programų sistemas mažiausias konkursinis balas valstybės finansuojamoje vietoje buvo 8,46.
Jolanta
Jei anglų VBE 100, lietuvių VBE 90, o istorija nelaikyta, koks būtų balas stojant į skandinavistiką? Ar įmanoma įstoti be istorijos VBE? Mokykloje buvo B lygis.
Giedrė27
Kiek vf vietų yra VU Psichologijos studijų krypty?
VUpriemimas
Jolanta rašė: Jei anglų VBE 100, lietuvių VBE 90, o istorija nelaikyta, koks būtų balas stojant į skandinavistiką? Ar įmanoma įstoti be istorijos VBE? Mokykloje buvo B lygis.
Laba diena, Jolanta, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus universitete. Konkursinį balą į Skandinavistikos studijų programą sudaro: I dalykas - lietuvių k. ir literatūra. Privaloma laikyti šio dalyko egzaminą. II dalykas - istorija. Galima laikyti šio dalyko egzaminą arba skaičiuoti A lygio metinį pažymį. Svarbu atsiminti, jog A lygio 10 bus konvertuojamas į 33% egzamino rezultatą. III dalykas - bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais, kurio valstybinis egzaminas yra vykdomas Lietuvoje. Taip pat egzaminą laikyti nėra būtina, galima skaičiuoti ir A lygio metinį pažymį. Svarbu atsiminti, jog A lygio 10 bus konvertuojamas į 33% egzamino rezultatą. IV dalykas - užsienio kalba. Šio dalyko egzaminą yra privaloma laikyti. Savo konkursinį balą galite apskaičiuoti naudodamasi LAMA BPO konkursinio balo skaičiuokle, kurią galite rasti pasinaudojusi šia nuoroda: http://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/ Primename, kad ankstesnių metų konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio ir jie nesuteikia tikslios informacijos, ar Jums pavyktų įstoti į dominančią studijų programą. Kiekvienais metais stojančiųjų konkursiniai balai skiriasi. Jeigu turite daugiau klausimų, galite kreiptis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
VUpriemimas
Giedrė27 rašė: Kiek vf vietų yra VU Psichologijos studijų krypty?
Laba diena, Giedre, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus universitete. Mes negalime tiksliai atsakyti kiek valstybės finansuojamų vietų bus skirta vienai ar kitai studijų programai. Priėmimo metu visos valstybės finansuojamos vietos paskirstomos visos Lietuvos mastu pagal studijų kryptis. Tai studijų krypčiai priklausančios studijų programos, į kurias teikiama daugiausiai prašymų studijuoti, gauna daugiausiai valstybės finansuojamų vietų. Taigi mes negalime numatyti, kiek valstybės finansuojamų vietų bus numatyta kitais metais Psichologijos studijų programoje. Jeigu turėsite daugiau klausimų, galite kreiptis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
glicerolis
Laba diena, esu dvyliktokė, norėčiau studijuoti mediciną/odontologiją. Turiu chemiją, matematiką, biologiją, lietuvių bei anglų A lygius. Tačiau man labai labai nesiseka anglų kalba, o egzaminą vis vien pasirinkau laikyti. Ar šis trūkumas labai trukdytų man įstoti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014