Klauskite visko apie VU


Orinta
Sveiki, norėčiau paklausi, koks buvo mažiausias konkursinis balas į vf ir vnf stojant į Kultūros istorijos ir antropologijos studijas? (iš anksto dėkoju už atsakymą)
VUpriemimas
Julija rašė: Sveiki, koks buvo mažiausias konkursinis balas praeitais metai stojant į italų filologiją vf vietą?
Laba diena, norėtume atkreipti dėmesį, kad konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio ir jie kinta kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus bei jų turimų konkursinių balų, tad šių metų konkursiniai balai gali būti visiškai kitokie, nei praėjusių metų. Informaciją apie praėjusių metų konkursinių balus galite rasti čia: https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf Mažiausias Konkursinis balas į Italų filologijos valstybės finansuojamą vietą praėjusiais metais buvo 6,55. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Studentė rašė: Sveiki, Ar pasiėmus gretutines studijas antrame kurse, 3 semestre spėsiu jas pabaigti, jeigu planuoju trečiame kurse metams išvykti į užsienį su dvišale sutartimi? Gal yra kitos galimybės, kurios leistų suderinti gretutines su mainų programa? [i]ačiū iš anksto[/]
Sveiki, gretutinės studijos yra 60 kreditų apimties, kurie būna išdėstomi per 2,5 arba 3 metus. Jei planuotumėte gretutines studijas išklausyti per trumpesnį studijų laikotarpį, pirmiausia dėl šio klausimo reikėtų derinti su savo akademinio padalinio administracija. Tad rekomenduotume susisiekti su savo fakulteto Studijų skyriumi ir pasiteirauti apie galimybę gretutines studijas išklausyti per trumpesnį laikotarpį. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Studentė rašė: Sveiki, ar yra galimybė pabaigus pirmą kursą perstoti, jeigu prieš tai studijavau informatikos mokslų bakalaurą, o perstoti noriu į matematikos mokslų bakalaurą ir kreditų skirtumas didesnis nei 15?
Sveiki, dėl tokios perstojimo galimybės reikėtų susisiekti su akademiniu padaliniu, į kurio programą norite perstoti. Tiksliausią atsakymą pateiks būtent jie, nes fakulteto administracija gali peržiūrėti ir palyginti studijų programų planus. Jei perstoti norėtumėte į valstybės nefinansuojamą vietą, tuomet tikimybė didesnė. Jei perstojant norėtumėte išsaugoti valstybės finansuojamą vietą, tokiu atveju perstojimo galimybės sunkesnės, nes yra atsižvelgiama į didesnį, nei 15 kreditų skirtumą tarp studijų programų. Tačiau tuo atveju, jei perstojimo variantas nepavyksta, galite bandyti iš naujo pretenduoti į norimą studijų programą bendrojo priėmimo metu, kuris prasideda nuo birželio 1 d. Ir taip pat galite pretenduoti dar kartą į valstybės finansuojamą vietą, jei pirmoje studijų programoje neišklausėte daugiau nei pusės studijų programos kreditų valstybės finansuojamoje vietoje. Jei baigiate tik pirmąjį kursą ir mokėtės valstybės finansuojamoje vietoje, reiškia daugiau nei pusės kreditų neišklausėte. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Orinta rašė: Sveiki, norėčiau paklausi, koks buvo mažiausias konkursinis balas į vf ir vnf stojant į Kultūros istorijos ir antropologijos studijas? (iš anksto dėkoju už atsakymą)
Laba diena, norėtume atkreipti dėmesį, kad konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio ir jie kinta kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus bei jų turimų konkursinių balų, tad šių metų konkursiniai balai gali būti visiškai kitokie, nei praėjusių metų. Informaciją apie praėjusių metų konkursinių balus galite rasti čia: https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf Mažiausias Konkursinis balas į Kultūros istorijos ir antropologijos studijų valstybės finansuojamą vietą praėjusiais metais buvo 6,59, į valstybės nefinansuojamą vietą - 5,67. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Adele
Sveiki, ar galima įstojus į pirmą kursą iš karto nuo rugsėjo pasiimti akademinius metus?
VUpriemimas
Adele rašė: Sveiki, ar galima įstojus į pirmą kursą iš karto nuo rugsėjo pasiimti akademinius metus?
Laba diena, Adele, akademines atostogas galite pasiimti tik įstojusi, nuo rudens semestro. Dėl akademinių atostogų reikia kreiptis į savo akademinį padalinį (fakultetą). Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Guoda
Sveiki, šiuo metu studijuoju Vilniaus Dailės Akademijos bakalauro antrame kurse, bet noriu mesti studijas ir įstoti į pasirinktą VU programą. Ar yra galimybė baigus du kursus be akademinių skolų pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą Vilniaus Universitete?
Edgaras
Sveiki, norėčiau paklausti jeigu tarkim studijuojant istoriją vnf, nusprendžiu dar pasirinkti gretutines vadybos studijas, tai reikės mokėti už istorijos studijas ir dar papildomai už gretutines?
VUpriemimas
Guoda rašė: Sveiki, šiuo metu studijuoju Vilniaus Dailės Akademijos bakalauro antrame kurse, bet noriu mesti studijas ir įstoti į pasirinktą VU programą. Ar yra galimybė baigus du kursus be akademinių skolų pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą Vilniaus Universitete?
Laba diena, Guoda, dar kartą į valstybės finansuojamą vietą galite pretenduoti jeigu nesate išklausiusi daugiau nei pusę studijų programos kreditų valstybės finansuojamomis vietomis. Daugiau informacijos apie stojimą rasite https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studijos Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Edgaras rašė: Sveiki, norėčiau paklausti jeigu tarkim studijuojant istoriją vnf, nusprendžiu dar pasirinkti gretutines vadybos studijas, tai reikės mokėti už istorijos studijas ir dar papildomai už gretutines?
Laba diena, Edgarai, gretutinės studijos yra pagrindinių studijų dalis, tad jeigu studijuojate valstybės nefinansuojamoje vietoje, tuomet gretutinės studijos įeisi į Jūsų studijų kainą. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Gerda
Sveiki, ar stojant i VU teise, gali buti kad siemet minimalus konkursinis balas i valstybes finansuojama vieta bus zemesnis nei pernai?
VUpriemimas
Gerda rašė: Sveiki, ar stojant i VU teise, gali buti kad siemet minimalus konkursinis balas i valstybes finansuojama vieta bus zemesnis nei pernai?
Laba diena, Gerda,
stojančiųjų į visas Vilniaus universitete vykdomas bakalauro ir vientisųjų studijų programas (tiek į valstybės finansuojamas, tiek į valstybės nefinansuojamas studijų vietas) konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 5,4 balai.
Sunku prognozuoti, kokie bus mažiausi įstojusiųjų į Teisės programą VF vietoje konkursiniai balai - orientacijai galite peržiūrėti 2019 m. priėmimo statistiką, tačiau turėkite omenyje, kad skelbiami praėjusių metų konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio, o stojančiųjų konkursiniai balai kiekvienais metais kinta.
Nuoroda: https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf
Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Sonata
Sveiki, ką konkrečiai galima būtų dirbti pabaigus ergoterapijos studijų programą?
VUpriemimas
Sonata rašė: Sveiki, ką konkrečiai galima būtų dirbti pabaigus ergoterapijos studijų programą?
Sveiki, Sonata, baigus Ergoterapijos studijų programą įgyjama ergoterapeuto profesinė kvalifikacija, taigi paprastai dirbama ergoterapeuto arba panašiose, su sveikatos mokslais susijusiose, pozicijose. Galima dirbti tiek visų sveikatos priežiūros lygių valstybinėse ir privačiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose, socialinės reabilitacijos įstaigose, socialinės rūpybos, globos ir saugos įstaigose ortopedijos įmonėse, tiek ugdymo ir mokymo įstaigose, savivaldybėse ir kitur. Daugiau informacijos apie programą: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studiju-sarasas/ergoterapija#studiju-programos-planas. Jeigu kiltų papildomų klausimų, kreipkitės į mus el. paštu konsultavimas@vu.lt
Studentė
Sveiki, noriu sužinoti, kur būtų galima rasti 2019 m. antrosios studijų pakopos mažiausius konkursinius balus vf ir vnf?
Živilė
Laba diena, norėčiau sužinoti koks 2019m. buvo mažiausias konkursinis balas į biochemijos specialybę Vf
Ačiū
Sveiki,
2019 m. įstojusiųjų į bakalauro ir vientisąsias studijas mažiausi konkursiniai balai pateikiami šiame dokumente: https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf.
Į Biochemijos programos valstybės finansuojamą vietą mažiausias konkursinis balas buvo 8,99.
Norime informuoti, kad skelbiami praėjusių metų konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio – kiekvienais metais stojančiųjų balai kinta. Savo konkursinį balą galite susiskaičiuoti pasinaudojus LAMA BPO Konkursinio balo skaičiuokle.
Jeigu kiltų papildomų klausimų, kreipkitės į mus el. paštu konsultavimas@vu.lt
Klausimas
Sveiki,
Kur būtų galima pasiskaityti apie tam tikrų studijų dalykų aprašus?
Laba diena,
studijų dalykų aprašai nėra skelbiami viešai, tačiau galite pasižiūrėti studijų programų planus, pateikiamus prie kiekvienos studijų programos. Jeigu norite pasikonsultuoti dėl konkrečios studijų programos, galite kreiptis į fakulteto, kuriame vykdoma programa Jus domina, akademinius konsultantus: https://www.vu.lt/studijos/studentams/akademinis-studentams#akademinis-konsultavimas-fakultetuose.
Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Studentė rašė: Sveiki, noriu sužinoti, kur būtų galima rasti 2019 m. antrosios studijų pakopos mažiausius konkursinius balus vf ir vnf?
Sveiki,
valstybės finansuojamų (VF) ir valstybės nefinansuojamų (VNF) vietų skaičių magistrantūros studijų programose ir priimtų į studijas studentų skaičių praėjusiais metais galite rasti 2019 m. priėmimo į antrosios pakopos ir profesines pedagogines studijas statistikoje:
https://www.vu.lt/site_files/2020_m._pri%C4%97mimas/II_pakopos_pri%C4%97mimo_statistika_2019.pdf.
Norime informuoti, kad skelbiama priėmimo statistika yra tik informacinio pobūdžio - kiekvienais metais stojančiųjų skaičius gali kisti.
Jeigu kiltų papildomų klausimų, kreipkitės į mus el. paštu konsultavimas@vu.lt
Mokinė
Sveiki, domėjausi, kad Šviesos technologijų studijos yra lietuvių ir anglų kalba. Norėčiau paklausti, maždaug kokia apimtis paskaitų anglų kalba? Studijos gana sudėtingai skamba, ar daug pirmakursių atkrenta/ meta šitas studijas?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]