Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie VU

Saulė
Sveiki, jei dėstytojas neprileidžia prie egzamino, ar yra galimybė dalyvauti perlaikyme, kuris vyks rudenį? Ar neprileidimas tapatus skolai?
Laura
Laba diena, Koks pernai buvo žemiausias balas įstojusio į VF magistratūrą "International business management"? Žinau, kad tuo negalima vadovautis bet prašau atsakyti, neapsisprendžiu, ar teikti paraišką, ar bent realu tikėtis teoriškai. Ačiū
Rugilė
Esu pirmo kurso studentė ir moku pilną kainą už studijas. Ar rotacijos metu atsižvelgiama į visus pažymius, kokia tikimybė pereiti į nemokamą vietą? Ar turėčiau perimti studento vietą iš savo programos ar viso kurso? Ačiū.
Rugilė
Rugilė rašė: Esu pirmo kurso studentė ir moku pilną kainą už studijas. Ar rotacijos metu atsižvelgiama į visus pažymius, kokia tikimybė pereiti į nemokamą vietą? Ar turėčiau perimti studento vietą iš savo programos ar viso kurso? Ačiū.
Pridedu, kad bendras svertinis vidurkis yra apie 8.
VUpriemimas
Saulė rašė: Sveiki, jei dėstytojas neprileidžia prie egzamino, ar yra galimybė dalyvauti perlaikyme, kuris vyks rudenį? Ar neprileidimas tapatus skolai?
Sveiki, tai priklauso nuo kiekvieno studijų dalyko vertinimo tvarkos, todėl dėl atsakymo reikėtų kreiptis į kamieninį akademinį padalinį, kuriame studijuojate. Padalinio studijų skyriaus kontaktus rasite jo internetinėje svetainėje: https://www.vu.lt/apiemus/struktura/padaliniai. :)
VUpriemimas
Laura rašė: Laba diena, Koks pernai buvo žemiausias balas įstojusio į VF magistratūrą "International business management"? Žinau, kad tuo negalima vadovautis bet prašau atsakyti, neapsisprendžiu, ar teikti paraišką, ar bent realu tikėtis teoriškai. Ačiū
Sveiki, šiuo metu mažiausi priėmimo į magistrantūros studijų programas balai nėra skelbiami. Dėl to reikėtų pasitikėti savo jėgomis ir, įsitikinus, jog atitinkate priėmimo reikalavimus, pildyti prašymą studijoms. Informaciją apie tai, kokiais terminais vadovautis ir kokius reikalavimus reikia atitikti stojant, rasite čia: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/magistranturos-studijos. Jeigu kiltų papildomų klausimų, kvieičame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt arba telefonu (8-5)219 3144.
VUpriemimas
Rugilė rašė: Rugilė rašė: Esu pirmo kurso studentė ir moku pilną kainą už studijas. Ar rotacijos metu atsižvelgiama į visus pažymius, kokia tikimybė pereiti į nemokamą vietą? Ar turėčiau perimti studento vietą iš savo programos ar viso kurso? Ačiū.Pridedu, kad bendras svertinis vidurkis yra apie 8.
Sveiki, Rugile. rotacijos metu atsižvelgiama į pastarųjų akademinių metų studijų rezultatus. Pereiti į valstybės finansuojamą vietą rotacijos metu galimybė yra tada, kai VF vietoje studijuojantis studentas jos netenka ir VNF vietoje esantis studentas yra aukščiausiai tų akademinių metų studentų geriausiųjų eilėje. Po rotacijos likusios laisvos valstybės finansuojamos vietos užpildomos ne vėliau kaip iki spalio 15 d. Daugiau infromacijos apie rotaciją: https://www.vu.lt/studijos/studentams/studiju-eiga/rotacija. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144. :)
Austėja
Sveiki. Aš šiuo metu studijuoju VNF vietoje, baigiau pirmą kursą. Norėčiau paklausti, ar aš galėčiau dalyvauti šių metų konkurse dėl VF vietos toje pačioje studijų programoje ir, jeigu mano stojamasis balas būtų pakankamas ir gaučiau VF vietą, ar būtų galimybė man būti perkeltai į antrą kursą? Iš anksto dėkoju už atsakymą.
VUpriemimas
Austėja rašė: Sveiki. Aš šiuo metu studijuoju VNF vietoje, baigiau pirmą kursą. Norėčiau paklausti, ar aš galėčiau dalyvauti šių metų konkurse dėl VF vietos toje pačioje studijų programoje ir, jeigu mano stojamasis balas būtų pakankamas ir gaučiau VF vietą, ar būtų galimybė man būti perkeltai į antrą kursą? Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Laba diena, taip, perstoti į tą pačią studijų programą galima. Jei pavyktų šiais metais patekti į valstybės finansuojamą vietą, tokiu atveju visas pirmas išklausytas kursas dažniausiai yra užskaitomas ir toliau studijos tęsiamos nuo antro kurso. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144.
Agnė
Sveiki, koks buvo mažiausias balas žmogaus, kuris įstojo į lietuvių ir vokiečių pedagogiką? (Vf)
VUpriemimas
Agnė rašė: Sveiki, koks buvo mažiausias balas žmogaus, kuris įstojo į lietuvių ir vokiečių pedagogiką? (Vf)
Sveiki, Agne, Dalyko pedagogika:lietuvių kalba ir vokiečių kalba dalykas yra vykdomas pirmą kartą, todėl informacijos kokiais balais praeitais metais asmenys įstojo į valstybės finansuojamą ir valstybės nefinansuojamą vietą suteikti negalime. Visą sąrašą konkursinių balų galite rasti čia: https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf Tačiau primenu, konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio ir jie kinta kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus bei jų turimų konkursinių balų. Stojimas į bakalauro ir vientisųjų studijų programas vyksta internetu, LAMA BPO sistemoje. Šioje sistemoje stojantysis suveda visus reikiamus duomenis, prisega dokumentų kopijas (jeigu reikia) ir pateikia prašymą studijuoti. Bendrojo priėmimo pagrindinis etapas vyks iki rugpjūčio 18 d. 12 val. Kvietimai studijuoti bus siunčiami į stojančiųjų nurodytus el. paštus 2020 m. rugpjūčio 22 d. iki 12 val. Kvietimą matysite ir prisijungę prie LAMA BPO sistemos asmeninės paskyros.Taip pat, nepamirškite, jog stojant į Vilniaus universitetą turite atitikti minimaliuosius reikalavimus, kuriuos galite rasti Vilniaus universiteto svetainėje. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144
Marius
VU MIF PS mažiausias balas į vnf vietas nenurodytas. Ar tai reiškia, kad niekas nebuvo priimtas į nefinansuojamas vietas? Kadangi vf balas ganėtinai aukštas, noriu paklausti, koks yra limitas priimamų studentų skaičiaus?
Užklausa
Sveiki, Ar VU sudarytų galimybę studijuoti pagal individualųjį planą? Esu dirbanti, darbas yra susijęs su specialybe. Tikėtina, kad konkursinio balo visiškai pakaktų įstoti į VF vietą. Apmaudu, bet nedrįstu stoti į VU, nes žinau apie labai nedraugišką dirbantiems asmenims studijų aplinką. Galbūt atsirado kažkokių pokyčių? Kalbu apie populiarią politikos mokslų studijų programą.
VUpriemimas
Marius rašė: VU MIF PS mažiausias balas į vnf vietas nenurodytas. Ar tai reiškia, kad niekas nebuvo priimtas į nefinansuojamas vietas? Kadangi vf balas ganėtinai aukštas, noriu paklausti, koks yra limitas priimamų studentų skaičiaus?
Sveiki, Mariau, jeigu balas nėra nurodytas, reiškia, kad visi studentai buvo priimti į valstybės finansuojamas vietas. Deja, tačiau negalime Jums atsakyti koks skaičius studentų yra planuojamas priimti. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144
VUpriemimas
Užklausa rašė: Sveiki, Ar VU sudarytų galimybę studijuoti pagal individualųjį planą? Esu dirbanti, darbas yra susijęs su specialybe. Tikėtina, kad konkursinio balo visiškai pakaktų įstoti į VF vietą. Apmaudu, bet nedrįstu stoti į VU, nes žinau apie labai nedraugišką dirbantiems asmenims studijų aplinką. Galbūt atsirado kažkokių pokyčių? Kalbu apie populiarią politikos mokslų studijų programą.
Sveiki, galimybę studijuoti pagal individualų studijų planą suteikia akademinis padalinys, tad šiuo klausimu rekomenduojame susisiekti su Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu tel. 8 5 251 4130 arba el. p. tspmi@tspmi.vu.lt Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144
SImona
Sveiki, koks buvo mnimalus konkursinis balas į teisės magistro studijas VF 2019 m.? Ačiū
Agnė
Sveiki, galbūt galėtumėte suteikti informaciną ką reiškia D2, skaičiuojant konkursinį balą į magistrantūros studijas? Taip pat įdomu, ar yra skelbiama kokį procentą susaro, pavyzdžiui, VS, D2, P? Ačiū.
Aleksandras
Sveiki, gal galite pasakyti ar kvietimai stojantiems į magistrantūrą jau išsiųsti?
Gabrielė
Laba diena, matau, jog 2019 metais į slaugos bakalauro studijas, vnf vietas įstojo žmonių su min 5,4 konkursiniu balu ir į vf su 7,74 min balu, ar galima būtų sužinoti kiek žmonių įstojo vnf, vf ir iš viso (2019 metais)? Taip pat norėčiau pasiteirauti, kiek šiemet tikimasi priimti studentų į slaugos bakalaurą, ir kiek iš jų į vf vietas? Labai dėkoju iš anksto už atsakymus :)
VUpriemimas
SImona rašė: Sveiki, koks buvo mnimalus konkursinis balas į teisės magistro studijas VF 2019 m.? Ačiū
Sveiki, Simona, jeigu turite omenyje Teisės vientisųjų studijų programą, į valstybės finansuojamas vietas dieniniu tvarkaraščiu įstojusių mažiausias balas buvo 7.22, o į studijas sesijiniu tvarkaraščiu – 7.33. Visą sąrašą konkursinių balų galite rasti čia: https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf Tačiau norėtume priminti, jog ankstesnių metų konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio ir jie kinta kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus bei jų turimų konkursinių balų. Jeigu domina mažiausias 2019 m. konkursinis balas stojant į magistrantūros studijų programas, tokios informacijos šiuo metu suteikti negalėsime. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]