Klauskite visko apie VU


VUpriemimas
Agnė rašė: Sveiki, galbūt galėtumėte suteikti informaciną ką reiškia D2, skaičiuojant konkursinį balą į magistrantūros studijas? Taip pat įdomu, ar yra skelbiama kokį procentą susaro, pavyzdžiui, VS, D2, P? Ačiū.
Sveiki, D2 balo dalis taikoma tik nedaugelio studijų programų konkursiniam balui, todėl šios dedamosios reikšmę reikėtų patikrinti prie atskirų studijų programų reikalavimų konkursinio balo lentelėje (https://www.vu.lt/site_files/2020_m._pri%C4%97mimas/KB_sandara_2020_07-03.pdf). Tai, kokią konkursinio balo dalį sudaro atskiros dedamosios, galimybės pasakyti nėra, nes kiekvienos studijų programos konkursinio balo sandara ir skaičiavimo būdas skiriasi, o stojant į daugelį studijų programų galioja ir papildomi balai. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144
VUpriemimas
Aleksandras rašė: [/b]Sveiki, gal galite pasakyti ar kvietimai stojantiems į magistrantūrą jau išsiųsti?
Sveiki, kvietimai studijuoti priėmimui į magistrantūros ir profesines pedagogines studijas [b]1 priėmimo etapo[/b] metu buvo išsiųsti liepos 9 d. nuo 10 val, o [b]antrojo etapo metu - liepos 16 d. nuo 10 val Dar galima dalyvauti ir papildomame priėmimo etape, jeigu programose, į kurias pretenduojama, yra likę laisvų vietų. Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/magistranturos-studijos#vu-papildomas-etapas. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144
VUpriemimas
Gabrielė rašė: Laba diena, matau, jog 2019 metais į slaugos bakalauro studijas, vnf vietas įstojo žmonių su min 5,4 konkursiniu balu ir į vf su 7,74 min balu, ar galima būtų sužinoti kiek žmonių įstojo vnf, vf ir iš viso (2019 metais)? Taip pat norėčiau pasiteirauti, kiek šiemet tikimasi priimti studentų į slaugos bakalaurą, ir kiek iš jų į vf vietas? Labai dėkoju iš anksto už atsakymus :)
Sveiki, Gabriele, į Slaugos bakalauro studijas 2019 metais įstojo: – į valstybės finansuojamas vietas – 32 stojantieji; – į valstybės nefinansuojamas vietas – 40 stojančiųjų. Tiesa, ankstesnių metų konkurisniais balais ir įstojusiųjų skaičiumi stojant pernelyg nereikėtų vadovautis, nes šie skaičiai kasmet skiriasi. :) Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt ir telefonu (8-5) 219 3144
Laura
Sveiki, aš esu baigus Viko (Populiariają muziką) ir norėčiau mokytis pas jus kūrybos komunikaciją. Ar yra galimybė tai padaryti su išlyginamosiomis/papildomosiomis studijomis?
Justė
Kodėl nėra paskelbtas 2020m. VU magistrantūros studijų vietų skaičius? Kodėl stojantysis paskelbus konkursinį balą negauna jo paskaičiavimo schemos? Kaip tuomet žinoti ar balai buvo paskaičiuoti teisingai? Ar nebuvo įvykdyti procedūriniai pažeidimai arba techninės konkursinio balo skaičiavimo klaidos? Kodėl nėra skelbiama Stojančiųjų konkursinė eilė į pasirinktą studijuoti programą VF ir VNF? Juk neteikiant jokios informacijos (išskyrus stojančiojo Konkursinį balą), visada yra galimybė koreguoti Konkursinį balą pasirenkant norimo universiteto stojantyjį? Ar tokiu būdų tikrai yra sudaromos lygios galimybės visiems stojantiesiems?
Kamilė
Sveiki, noriu paklausti, ar stojant į žurnalistikos studijas VU, vis dar reikia laikyti stojamąjį egzaminą? AČIŪ!
VUpriemimas
Laura rašė: Sveiki, aš esu baigus Viko (Populiariają muziką) ir norėčiau mokytis pas jus kūrybos komunikaciją. Ar yra galimybė tai padaryti su išlyginamosiomis/papildomosiomis studijomis?
Sveiki, Laura, stojant į Kūrybos komunikacijos bakalauro studijų programą reikalingas vidurinis išsilavinimas ir stojama su jo turėjimą įrodančiu dokumentu (brandos atestatu). Jeigu reikalinga detali konsultacija apie Jūsų priėmimo galimybes, kviečiame parašyti laišką el. paštu konsultavimas@vu.lt arba paskambinti numeriu (8–5) 219 3144.
Aistė
Sveiki, Norėčiau paklausti ar papildomosios(išlyginamosios) kineziterapijos studijos yra nuolatinės\dieninės?
VUpriemimas
Justė rašė: Kodėl nėra paskelbtas 2020m. VU magistrantūros studijų vietų skaičius? Kodėl stojantysis paskelbus konkursinį balą negauna jo paskaičiavimo schemos? Kaip tuomet žinoti ar balai buvo paskaičiuoti teisingai? Ar nebuvo įvykdyti procedūriniai pažeidimai arba techninės konkursinio balo skaičiavimo klaidos? Kodėl nėra skelbiama Stojančiųjų konkursinė eilė į pasirinktą studijuoti programą VF ir VNF? Juk neteikiant jokios informacijos (išskyrus stojančiojo Konkursinį balą), visada yra galimybė koreguoti Konkursinį balą pasirenkant norimo universiteto stojantyjį? Ar tokiu būdų tikrai yra sudaromos lygios galimybės visiems stojantiesiems?

Sveiki,
informacija apie konkursinio balo sandarą yra pateikiama Konkursinio balo sandaros lentelėje. Stojantieji savarankiškai įvertina savo konkursinį balą norimoms studijų programoms ir, esant neatitikimams, teikia apeliacijas Priėmimo komisijai nurodytais terminais. Bendra statistika yra skelbiama tik pasibaigus visiems priėmimo etapams, tačiau atkreipiame dėmesį, kad kiekvieno etapo konkursiniai balai yra tik statistiniai duomenys, kurie neturi jokios įtakos sekančių stojimo etapų rezultatams.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis el. paštu konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Kamilė rašė: Sveiki, noriu paklausti, ar stojant į žurnalistikos studijas VU, vis dar reikia laikyti stojamąjį egzaminą? AČIŪ!
Laba diena, Kamile, šiais metais pretenduojant į Žurnalistikos studijas stojamojo egzamino nėra. Primename, kad prašymus pirmojo etapo metu į pirmosios pakopos (bakalauro ar vientisųjų) studijų programas galite teikti LAMA BPO sistemoje iki rugpjūčio 18 d. 12 val.
Erika
Sveiki,ar galima pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą išlaikius mokyklinį lietuvių kalbos egzaminą?
Abituriente
Sveiki. Jeigu šiais metais įstoju studijuoji slauga ir kitais metais bandau pereiti į vf medicinos studijas. Galbūt kažkokius dalykus jau užskaitytu studijuojant medicina, nes vis tiek, mano manymu, panašius dalykus moko ir studijuojant slauga? Ir dar, kokia galimybė įstojus į mokama medicina pereiti į nemokama jeigu iškrenta žmoniu iš tos programos ar turi aukšta vidurki ir t.t? Būčiau dėkinga už atsakymus.
VUpriemimas
Aistė rašė: Sveiki, Norėčiau paklausti ar papildomosios(išlyginamosios) kineziterapijos studijos yra nuolatinės\dieninės?
Sveiki, Aiste, šių studijų akademiniai užsiėmimai yra organizuojami tam tikrais periodais, tarp kurių yra skiriamas laikas studijuojančiųjų savarankiškam mokymuisi. Detalesnė informacija apie šių studijų tvarkaraštį ir vykdymą bus skelbiama VU Medicinos fakulteto puslapyje.
VUpriemimas
Erika rašė: Sveiki,ar galima pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą išlaikius mokyklinį lietuvių kalbos egzaminą?
Laba diena, Erika, norint pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą, stojantieji turi tenkinti šiuos reikalavimus: 1. Turi būti išlaikytas bent vienas valstybinis brandos egzaminas (tarp išlaikytų egzaminų privalo būtų lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis arba mokyklinis brandos egzaminas) 2. Konkursinis balas turi siekti bent 5,4 balo. Taigi, jeigu esate išlaikiusi lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį brandos egzaminą bei kitą valstybinį brandos egzaminą ir Jūsų konkursinis balas yra nemažesnis nei 5,4 balo - pretenduoti į VU siūlomas bakalauro ir vientisųjų studijų programas galite. Savo konkursinį balą galite įsivertinti pasinaudodami LAMA BPO konkursinio balo skaičiuokle (tik nepamirškite nurodyti savo mokyklos baigimo metų).
Justė
VUpriemimas rašė: Justė rašė: Kodėl nėra paskelbtas 2020m. VU magistrantūros studijų vietų skaičius? Kodėl stojantysis paskelbus konkursinį balą negauna jo paskaičiavimo schemos? Kaip tuomet žinoti ar balai buvo paskaičiuoti teisingai? Ar nebuvo įvykdyti procedūriniai pažeidimai arba techninės konkursinio balo skaičiavimo klaidos? Kodėl nėra skelbiama Stojančiųjų konkursinė eilė į pasirinktą studijuoti programą VF ir VNF? Juk neteikiant jokios informacijos (išskyrus stojančiojo Konkursinį balą), visada yra galimybė koreguoti Konkursinį balą pasirenkant norimo universiteto stojantyjį? Ar tokiu būdų tikrai yra sudaromos lygios galimybės visiems stojantiesiems? Sveiki, informacija apie konkursinio balo sandarą yra pateikiama Konkursinio balo sandaros lentelėje. Stojantieji savarankiškai įvertina savo konkursinį balą norimoms studijų programoms ir, esant neatitikimams, teikia apeliacijas Priėmimo komisijai nurodytais terminais. Bendra statistika yra skelbiama tik pasibaigus visiems priėmimo etapams, tačiau atkreipiame dėmesį, kad kiekvieno etapo konkursiniai balai yra tik statistiniai duomenys, kurie neturi jokios įtakos sekančių stojimo etapų rezultatams. Išsamesnės informacijos prašome teirautis el. paštu konsultavimas@vu.lt[/c]10 balų už pateiktą atsakymą. Universitetas viešoje erdvėje deklaruojantis atvirumą, tarptautiškumą ir skaidrumą, demonstruoja visišką uždarumą stojančiąjam į magistrantūros studijas.
VUpriemimas
Abituriente rašė: Sveiki. Jeigu šiais metais įstoju studijuoji slauga ir kitais metais bandau pereiti į vf medicinos studijas. Galbūt kažkokius dalykus jau užskaitytu studijuojant medicina, nes vis tiek, mano manymu, panašius dalykus moko ir studijuojant slauga? Ir dar, kokia galimybė įstojus į mokama medicina pereiti į nemokama jeigu iškrenta žmoniu iš tos programos ar turi aukšta vidurki ir t.t? Būčiau dėkinga už atsakymus.
Sveiki, pretenduojant į Medicinos studijas išklausius dalį Slaugos studijų programos dalykų, dalis anksčiau išklausytų dalykų gali būti įskaityti Medicinos studijų programoje. Tačiau šį sprendimą priima atsakingi darbuotojai Medicinos fakultete peržiūrėdami, ar Jūsų ankstesnėje studijų programoje įgyti kreditai sutampa su Medicinos studijų programoje studijuojamais dalykais. Įstojus į valstybės nefinansuojamą (VNF) vietą yra galimybė pereiti į valstybės finansuojamą (VF) vietą - jeigu atsilaisvina VF vieta Jūsų kurse Fakultetas siūlo VF vietas geriausiai besimokantiems studentams jau po pirmojo semestro. Taip pat į VF vietą galima pereiti po kasmet vykstančios rotacijos atsilaisvinus VF vietai.
Agne
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kaip gali būti, jog kai kuriose studijų programose konkursinis balas į vnf vietą yra didesnis nei į vf?
Sveiki,
jei asmuo neatitinka VF vietoms keliamų reikalavimų, arba neturi teisės į ją pretenduoti, bet yra gavęs gerus įvertinimus, tokiu atveju, jo konkursinis balas bus aukštas, tačiau jis galės pretenduoti tik į VNF vietą. Stojimo reikalavimus galite rasti Vilniaus universiteto svetainėje: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studijos#priemimo-reikalavimai
Jei kiltų daugiau klausimų, su mumis galite susisiekti el. paštu konsultavimas@vu.lt
lu b
ar įmanoma perstoti į valstybės finansuojamą vietą iš nefinansuojamos, jeigu nesu laikęs matematikos VBE?
Sveiki,
finansavimo pobūdžio keitimui mokykloje gauti rezultatai įtakos nedaro, žiūrima į universitete įgytus įvertinimus, bei atitikimą papildomiems reikalavimams.Perėjimo į VF vietą sąlygas galite rasti čia: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studijos#perejimas-i-valstybes-finansuojama-studiju-vieta
Jei kiltų daugiau klausimų, su mumis galite susisiekti el. paštu konsultavimas@vu.lt
Tomas
Sveiki,
rašau norėdamas pasiteirauti, kiek studentų šiemet planuojama priimti į medicinos ir farmacijos studijų programas? Taip pat, ar galėtumėte pakomentuoti, kiek apytiksliai procentų šių studijų programų vietų sudarytų finansuojamos? Ar yra realių galimybių būti priimtam į vienos į šių programų vf vietą, jei stojamasis balas priklausytų [9.1;9.2] intervalui?
Ačiū.
Sveiki,
2020 m. informacija apie studijų vietų skaičių nėra viešai skelbiama, tačiau galite pasidomėti 2019 m. studijų vietų skaičiaus statistika:https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/I_pakopos_pri%C4%97mimo_rezultatai_2019.pdf
Informaciją apie mažiausius konkursinius balus galite rasti čia:https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf
Jei kiltų daugiau klausimų, su mumis galite susisiekti el. paštu konsultavimas@vu.lt
Marija
Sveiki, esu baigusi pirmą kursą VU vf vietoje ir galvoju perstoti į apskaitos ir audito programą. Norėjau paklausti,

- ar būtina nutraukti esamą vf sutartį, jei šiais metais bandyčiau pretenduoti į vf vietą kitoje studijų programoje? Kreditų skirtumas >15, todėl dalyvaučiau bendrąjame priėmime LAMA BPO;

- kokie minimalūs konkursiniai balai buvo stojančiųjų į apskaitos ir audito programą 2019 metais vnf, vf vietose ir kiek buvo priimta iš viso?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.
Sveiki,
prašymą teikti galite, tačiau naujos sutarties vf vietoje negalėsite sudaryti tol, kol nenutrauksite senosios. Su mažiausių konkursinių balų statistika galite susipažinti čia:https://www.vu.lt/site_files/2019_m._pri%C4%97mimas/Ma%C5%BEiausi_balai_2019.pdf
Jei kiltų daugiau klausimų, su mumis galite susisiekti el. paštu konsultavimas@vu.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]