Klauskite visko apie VU


Gabrielle7
Sveiki, noriu pasiteirauti ar antrojo etapo metu, jeigu lieka vietų, įmanoma su 6,19 balu įstoti į verslo informacijos vadybą VNF arba VF vietas. Realus klausimas būtų ar VU svarsto tokio balo galimybę stoti, ar tai yra per jau žemas balas. Ir kokiu mažiausiu balu 2019 metais buvo įstojęs į šią programą žmogus? Kiek šiais metais į šią studijų programą pirmojo etapo metu pakviesta moksleivių, ir kiek iš viso ketinama priimti? Bei, ar šiais metais pirmojo etapo metu buvo užpildytos visos VF vietos šioje srityje? Ačiū
Agnė
Sveiki, ar po pirmojo etapo liko laisvų vietų į psichologijos studijų programą (nesvarbu į vnf ar vf)? Ar jeigu per pirmąjį etapą užsipildo 114 vietų, tai daugiau jų ir neskiriama?
Agnė
Gal dar galite parašyti, prašau, koks šiais metais stojusių į psichologiją žemiausias balas?
Studente
Sveiki, norėjau paklausti, kurios paskaitos medicinos studentams VU vyks nuotoliniu, o kurios kontaktiniu būdu? Tvarkaraštyje surašytos gatvės, bet, kaip suprantu, kai kas vyks nuotoliu.
VUpriemimas
lina rašė: VUpriemimas rašė: Adele rašė: Sveiki, ar galima įstojus į pirmą kursą iš karto nuo rugsėjo pasiimti akademinius metus?Laba diena, Adele, akademines atostogas galite pasiimti tik įstojusi, nuo rudens semestro. Dėl akademinių atostogų reikia kreiptis į savo akademinį padalinį (fakultetą). Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.ltAr tai reiškia, kad galima sudaryti studijų sutartį ir po to išeiti iškart akademinių atostogų?
Sveiki dar kartą, išeiti į akademines atostogas galite bet kada studijų metu, vadinasi, ir iš karto prasidėjus studijoms. Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/studijos/studentams/studiju-eiga/studiju-sustabdymas-nutraukimas-ir-atnaujinimas. Priimti sprendimą dėl akademinių atostogų ar kitų su studijų procesu ar karjera susijusių klausimų padėti gali VU karjeros konsultantai: https://www.vu.lt/studijos/studentams/karjeros-paslaugos.
VUpriemimas
slauga rašė: Sveiki, norėjau paklausti kiek šiemet buvo pakviesta stojančiųjų studijuoti slaugą į vf vietą ir vnf? ir koks vf mažiausias stojamasis balas?
Sveiki, kol nesibaigė pirmasis ir papildomas bendrojo LAMA BPO priėmimo etapai, bei VU papildomas priėmimo etapas, jų rezultatai nėra skelbiami. Kviečiame pretenduoti į studijas papildomo bendrojo priėmimo etapo metu! Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studijos#papildomas-etapas.
VUpriemimas
Ksenija rašė: Sveiki, Ar imanoma patekti i kineziterapijos kursa (VNF) jeigu stojamasis balas yra 5,03? Praeitais metais zemiausias balas buvo 3,7
Sveiki, minimalus konkursinis balas pretenduojant į bakalauro ir vientisųjų studijų programas Vilniaus universitete yra 5.4. Tai, su kokiu mažiausiu konkurisniu balu priėmimo metu įstojama į atskiras studijų programas, kartu ir Kineziterapiją, priklauso nuo stojančiųjų skaičiaus ir jų konkursinių balų, o šie rodikliai kasmet kinta. Savo konkursinį balą pasitikrinti galite LAMA BPO Konkursinio balo skaičiuoklėje: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/.
sgind
Sveiki, noriu paklausti, ar galima po pirmo farmacijos kurso perstoti į antrą medicinos kursą? Jeigu atsiskaitai visus neišmoktus dalykus ir panašiai. Nes kiek žiūrėjau, studijų programos pirmame kurse tikrai turi panašumų.
VUpriemimas
Aplinkosauga rašė: Sveiki,
Kiek įstojusių šiais metais į vf aplinkotyrą ir aplinkosaugą? Ar liko vf vietų papildomam priėmimui?


Sveiki,

po LAMA BPO pagrindinio priėmimo etapo studijų krypčių grupėse likusios laisvos vietos bus skelbiamos rugpjūčio 27-28 dienomis LAMA BPO internetiniame puslapyje adresu lamabpo.lt. Tai, ar konkrečioje studijų programoje, į kurią norite pretenduoti, liko laisvų valstybės finanasuojamų ir nefinansuojamų vietų, patikrinti galėsite pildydami prašymą papildomo priėmimo etapo metu - jeigu sistema leis pretenduoti į pasirinktas vietas, tokių vietų bus likę.

Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt ar telefonu: (8-5) 219 3144
VUpriemimas
Evelina rašė: Labas rytas, Ar liko vf vietų studijų programoje apskaita ir auditas? Ir jei taip, tai kiek?
Sveiki, likusių laisvų vietų skaičius studijų krypčių grupėse bus skelbiamas LAMA BPO svetainėje adresu lamabpo.lt rugpjūčio 27-28 d. Sužinoti, ar konkrečioje studijų programoje bus laisvų vietų, galėsite pildydama prašymą studijuoti papildomo priėmimo etapo metu: jeigu sistema leis pildyti prašymą, vietų bus likę. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu konsultavimas@vu.lt arba telefonu (8-5) 219 3144
VUpriemimas
Reda rašė: Laba diena, istojau i valstybes remiamas nuolatines sesijines teises studijas. Taciau paskeitus aplinkybems noreciau studijuoti nuolatines dienines teises studijas. Ka man reiketu daryti nirint pasikeisti? Ar tai butu programu keitimas ar tvarkarascio keitimas?
Sveiki, Reda, kad galėtume pakankamai išsamiai pakomentuoti Jūsų situaciją, norėtume paprašyti parašyti mums laišką el. paštu konsultavimas@vu.lt. Jums atsakysime kaip įmanoma greičiau. :)
VUpriemimas
Gabrielle7 rašė: Sveiki, noriu pasiteirauti ar antrojo etapo metu, jeigu lieka vietų, įmanoma su 6,19 balu įstoti į verslo informacijos vadybą VNF arba VF vietas. Realus klausimas būtų ar VU svarsto tokio balo galimybę stoti, ar tai yra per jau žemas balas. Ir kokiu mažiausiu balu 2019 metais buvo įstojęs į šią programą žmogus? Kiek šiais metais į šią studijų programą pirmojo etapo metu pakviesta moksleivių, ir kiek iš viso ketinama priimti? Bei, ar šiais metais pirmojo etapo metu buvo užpildytos visos VF vietos šioje srityje? Ačiū


Sveiki,

kadangi ne visi pagrindinio LAMA BPO priėmimo etapo metu pakviesti studijuoti stojantieji sudaro studijų sutartis, yra nemaža tikimybė, jog papildomo priėmimo etapo metu programoje liks laisvų vietų. Į klausimą ar su Jūsų turimu konkursiniu balu įstosite į šią, ar bet kurią kitą programą, atsakyti sunku todėl, kad likusių laisvų vietų skaičius bei stojančiųjų konkursiniai balai kasmet skiriasi, todėl nėra kaip jų palyginti. Tačiau Jūsų surinktas balas pakankamai aukštas, kad galėtumėte pretenduoti į studijas, todėl labai rekomenduotume tikėti savo jėgomis ir užpildyti prašymą pretenduoti konkurse papildomo LAMA BPO priėmimo etapo metu. Na, o tikslios informacijos apie tai, kiek šiais priėmimo metais buvo ir dar bus pakviesta stojančiųjų, šiuo metu suteikti negalėsime.

Dėl jau minėtos priežasties remtis ankstesnių metų priėmimo rezultatais nerekomenduojame, tačiau galime informuoti, jog mažiausias balas stojant į Verslo informacijos vadybos studijų programą pirmojo priėmimo etapo metu VF vietoje buvo 7.44, o VNF vietoje - 6.39.

Jeigu kiltų papildomų klausimų, kviečiame į mus kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt arba telefonu (8-5) 219 3144.
VUpriemimas
Agnė rašė: Sveiki, ar po pirmojo etapo liko laisvų vietų į psichologijos studijų programą (nesvarbu į vnf ar vf)? Ar jeigu per pirmąjį etapą užsipildo 114 vietų, tai daugiau jų ir neskiriama?
Sveiki, po LAMA BPO pagrindinio priėmimo etapo studijų krypčių grupėse likusios laisvos vietos bus skelbiamos rugpjūčio 27-28 dienomis LAMA BPO internetiniame puslapyje adresu lamabpo.lt. Tai, ar konkrečioje studijų programoje, į kurią norite pretenduoti, liko laisvų valstybės finanasuojamų ir nefinansuojamų vietų, patikrinti galėsite pildydami prašymą papildomo priėmimo etapo metu - jeigu sistema leis pretenduoti į pasirinktas vietas, tokių vietų bus likę. TIkslaus laisvų vietų skaičiaus šiuo metu negalime pasakyti, tačiau paprastai priėmimamų studdentų skaičius kasmet skiriasi. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt ar telefonu: (8-5) 219 3144
VUpriemimas
Agnė rašė: Gal dar galite parašyti, prašau, koks šiais metais stojusių į psichologiją žemiausias balas?
Sveiki, kol nesibaigė pirmasis ir papildomas bendrojo LAMA BPO priėmimo etapai, bei VU papildomas priėmimo etapas, jų rezultatai nėra skelbiami. Kviečiame pretenduoti į studijas papildomo bendrojo priėmimo etapo metu! Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studijos#papildomas-etapas.
VUpriemimas
Studente rašė: Sveiki, norėjau paklausti, kurios paskaitos medicinos studentams VU vyks nuotoliniu, o kurios kontaktiniu būdu? Tvarkaraštyje surašytos gatvės, bet, kaip suprantu, kai kas vyks nuotoliu.
Sveiki, dėl tikslios inforjmacijos apie tai, kurios paskaitos vyks nuotoliniu būdu, reikėtų kreiptis į Medicinos fakulteto akademinę konsultantę Viktoriją Gildutienę el. paštu viktorija.gildutiene@mf.vu.lt. Sėkmės studijose!
VUpriemimas
sgind rašė: Sveiki, noriu paklausti, ar galima po pirmo farmacijos kurso perstoti į antrą medicinos kursą? Jeigu atsiskaitai visus neišmoktus dalykus ir panašiai. Nes kiek žiūrėjau, studijų programos pirmame kurse tikrai turi panašumų.
Sveiki, studijų metu perstoti į kitą studijų programą galima bent po pirmojo studijų semestro, jeigu norimoje programoje yra likę laisvų vietų. Galima perstoti tokiu atveju, jeigu studentas neturi akademinių skolų. Iš valstybės finansuojamos į vietos į valstybės finansuojamą vietą kitoje studijų programoje studijų metu perstoti galima tokiu atveju, jeigu ta studijų programa, kurią studijuojate ir ta, į kurią norite perstoti atitinkamu laikotarpiu tarpusavyje nesiskiria daugiau kaip 15 kreditų. Tam, kad išlaikytumėte VF vietą, studijų programos turėtų būti toje pačioje studijų krypčių grupėje. Taip pat svarbu, kad perstojant studentas atitiktų akademinio padalinio, kuriame vykdoma norima studijų programa, reikalavimus, kadangi sprendimą dėl perstojimo galimybės priima pats akademinis padalinys. Jeigu reikėtų daugiau infromacijos, kveičiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt, taip pat ir telefonu (8-5) 219 3144.
Lina11
Sveiki. Ar dar liko vf ir vnf vietų į verslo finansų studijų programą?:)
VUpriemimas
Lina11 rašė: Sveiki. Ar dar liko vf ir vnf vietų į verslo finansų studijų programą?:)
Sveiki, pasitikrinti, ar liko laisvų vietų konkrečioje studijų programoje papildomo LAMA BPO priėmimo etapo metu galima tik bandant įtraukti atitinkamus pageidavimus priėmimo sistemoje - jeigu sistema leis juos pasirinkti, tai vietų bus likę. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsultavimas@vu.lt arba telefonu (8-5) 219 3144
Student
Sveiki, Jeigu įstojo į programą anglų kalba ar yra galimybė pereit į lietuvių kalbą dėstoma tokią pačią programą? Taip pat, jeigu turiu užskaitytus dalykus lietuvių kalba, tai ar jie būtų užskaitomi anglų kalba dėstomoje programoje? ( pavyzdžiui, vadyba ir globalus verslas)
Agnė
Sveiki, studijuosiu III kursa VNF, taciau jei per papildoma priemima, uzpildyciau prasyma stoti i savo studijas VF, ar galeciau nuo rugsejo 14 d studijuoti toliau III kurse? T.y. Ar yra galimybe, jog man butu uzskaityti visi dalykai (skolu neturejau ir neturiu)?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]