Konkursinio balo skaičiuoklė

del stojamojo egzamino


Andrius975
Sveiki, noreciau suzinoti ar stojant i menus stojamasis egzaminas irasomas i brandos atestata ir ar stojamaji egzamina laikyti galima veliau negu mokyklos baigimo metais, ty. po keleriu metu mokyklos baigimo..
VDK Priėmimas
Andrius975 rašė: Sveiki, noreciau suzinoti ar stojant i menus stojamasis egzaminas irasomas i brandos atestata ir ar stojamaji egzamina laikyti galima veliau negu mokyklos baigimo metais, ty. po keleriu metu mokyklos baigimo..
Laba. Stojamasis egzaminas laikomas ne mokykloje, tad ir įvertinimas tikrai negali būti Jūsų brandos atestate. Stoti (ir laikyti stojamąjį egzaminą) gali visi norintys, nepriklausomai nuo jų vidurinio išsilavinimo įgijimo metų. Stojamasis egzaminas yra pagrindinis kriterijus, stojantiems į menų studijas ir nulemia net 70 proc. konkursinio balo. Kilus papildomiems klausimams prašome rašyti el. p. vdk@dizainokolegija.lt
Sonata
Laba diena, gal galite prašau plačiau apibūdinti, ką reikia daryti per taikomosios fotografijos stojamąjį egzaminą? Ir kokia platesnė vizualinės kompozicijos reikšmė? Dėkui iš anksto.
VDK Priėmimas
Sonata rašė: Laba diena, gal galite prašau plačiau apibūdinti, ką reikia daryti per taikomosios fotografijos stojamąjį egzaminą? Ir kokia platesnė vizualinės kompozicijos reikšmė? Dėkui iš anksto.
Sveiki. Vizualinės kompozicijos stojamojo egzamino užduotis - iš pateiktų daiktų tam tikra tema sukurti kompoziciją ir ją nufotografuoti, naudojant vieną šviesos šaltinį. Vertinimui pateikiami 5 temą atskleidžiantys kadrai užduota tema ir idėjos aprašymas (kurį sudaro iki 2000 spaudos ženklų,neįskaičiuojant tarpų), argumentuojantis kodėl temai atskleisti buvo pasirinkti būtent tie daiktai ir būtent tokia kompozicija. Užduotis atliekama naudojantis skaitmeniniu fotoaparatu. Stojantysis papildomai pateikia portfolio - fotografijas, kurios, autoriaus manymu, geriausiai reprezentuotų jo sugebėjimus.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]