Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU


Brigita
Laba diena, ar po pirmų metu veterinarineje medicinoje vyksta rotacija?
Greta
Ar galima įstoti į medicina nelaikant chemijos egzamino?
Raimis
Sveiki, ar po 3 kursu medicinoje, jau 4 kurse yra galimybe gauti kompensacija uz sumoketa moksla?
Gabė
Sveiki. Norėčiau paklausti ar įmanoma LSMU iš gyvūnų mokslo vf pereiti į veterinarinę mediciną išsaugant vf vietą?
LSMU INFOS
Arina rašė: Sveiki. Kitais metais noriu įstoti į medicinos fakultetą. Laikysiu biologijos, matematikos, lietuvių ir rusų kalbos egzaminus. Ar pavyktų man su šiais egzaminai patekti į valstybės finansuojamą vietą?
Laba diena, Dėl tikslios informacijos pasiskatykite LSMU priėmimo taisykles.
LSMU INFOS
Brigita rašė: Laba diena, ar po pirmų metu veterinarineje medicinoje vyksta rotacija?
Laba diena, Taip vyksta, ji būna po kiekvienų metų (išskyrus paskutinį kursą) visose studijų programose.
LSMU INFOS
Greta rašė: Ar galima įstoti į medicina nelaikant chemijos egzamino?
Laba diena, Pasiskaitykite LSMU priėmimo taisyklkes lsmuni.lt puslapyje. Ten viskas detaliai aprašyta.
LSMU INFOS
Raimis rašė: Sveiki, ar po 3 kursu medicinoje, jau 4 kurse yra galimybe gauti kompensacija uz sumoketa moksla?
Kokią kompensaciją turite galvoje? Galite pasiskaityti LSMU dokumentuose apie galimą kompensavimą http://www.lsmuni.lt/lt/veikla/studijos/akademine-informacija/svarbiausieji-dokumentai/
LSMU INFOS
Gabė rašė: Sveiki. Norėčiau paklausti ar įmanoma LSMU iš gyvūnų mokslo vf pereiti į veterinarinę mediciną išsaugant vf vietą?
Laba diena, Į Veterinariją pereiti keičiant studijų programą iš kitos studijų programos negalima.
Jolita
Laba diena, baigus Vilniau kolegija slauga noriu stoti i islyginamasias studijas, ar yra galimube stoti i islyginamasias studijas iskarto bakalauro ir magistro studijas (vienu kartu), o ne pirmiau bakalauro o paskui baigus jas i magistro studijas, jei yra bakalauro+magistro studijos kokia kaina siai dienai ir kur daugiau galeciau pasiskaityti , gal atsiustume nuoruoda. Aciu jums labai uz atsakyma.
LSMU INFOS
Jolita rašė: Laba diena, baigus Vilniau kolegija slauga noriu stoti i islyginamasias studijas, ar yra galimube stoti i islyginamasias studijas iskarto bakalauro ir magistro studijas (vienu kartu), o ne pirmiau bakalauro o paskui baigus jas i magistro studijas, jei yra bakalauro+magistro studijos kokia kaina siai dienai ir kur daugiau galeciau pasiskaityti , gal atsiustume nuoruoda. Aciu jums labai uz atsakyma.
Laba diena, Tokių kaip išlyginamųjų studijų neturime, Jums reiktų pasikonsultuoti su atsakinga priėmimo sekretore, jos kontaktai yra lsmuni.lt
odontologija
Laba diena.Ar baigus Kauno kolegijoje odontologinę priežiūrą ir burnos higienos studijas ,dasidėtų balas stojant i universitetą i odontologiją.?Ir ar yra galimybė per papildomą stojimo etapą patekti o odontologija jei yra laisvu vietų su konkursiniu balu6,4
Eva
Laba diena, norėčiau paklausti ar stojant į mediciną galima nelaikyti chemijos egzamino, o pasiimti metinį pažymį? kiek mačiau tai antras,trečias dalykas brandos egzaminas arba metinis pažymys.
Simona
Laba diena. Jeigu esi baiges burnos higienisto specialybe pries 3 metus, ar yra kokia galimybe stoti i odontologija ne bendrame stojime su tais, kurie stoja baige 12?
LSMU INFOS
odontologija rašė: Laba diena.Ar baigus Kauno kolegijoje odontologinę priežiūrą ir burnos higienos studijas ,dasidėtų balas stojant i universitetą i odontologiją.?Ir ar yra galimybė per papildomą stojimo etapą patekti o odontologija jei yra laisvu vietų su konkursiniu balu6,4
Laba diena, Papildomas balas nėra pridedamas, ar bus įmanoma patekti su tokiu balu priklausys nuo tuo metu galionačių priėmimo taisyklių ir kitų norinčių balų.
LSMU INFOS
Eva rašė: Laba diena, norėčiau paklausti ar stojant į mediciną galima nelaikyti chemijos egzamino, o pasiimti metinį pažymį? kiek mačiau tai antras,trečias dalykas brandos egzaminas arba metinis pažymys.
Laba diena, Laukite kitų metų patvirtintų stojimo taisyklių, nes šiuo metu negalime garantuoti, kad būtent taip bus galima.
LSMU INFOS
Simona rašė: Laba diena. Jeigu esi baiges burnos higienisto specialybe pries 3 metus, ar yra kokia galimybe stoti i odontologija ne bendrame stojime su tais, kurie stoja baige 12?
Laba diena, Galima stoti tik bendra tvrka per bendrąjį priėmimą.
Odontologija
Ar odontologijoje mokomasi ciklais?
LSMU INFOS
Odontologija rašė: Ar odontologijoje mokomasi ciklais?
Laba diena, Odontologijos studijų programoje yra ir ciklų ir semestrų, galite pasižiūrėti kaip atrodo tvarkaraštis lsmuni.lt
Jurate
Sveiki. Norejau paklausti ar pirmamme kurse imanoma pereiti is maisto mokslo vf nuolatiniu studiju i maisto mokslo vf istisine studiju forma?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]