Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU


LSMU INFOS
Vaidas rašė: Laba diena gerbiamieji.Prašau patarti ar imanoma butu įstoti pas jus išlaikius matematikos,lietuvių,geografijos valstybinius egzaminus?Bei turint aukštą metinį biologijos balą.Chemijos visiskai neturiu pasirinkęs.Jei įmanoma tai kokią medicinos sritį galečiau studijuoti ? Ačiū.
Laba diena, Informaciją apie konkursinio balo sandarą galite rasti priėmimo taisyklėse, taip pat pasižiūrėkite praeitų metų priėmimo konkursinius balus http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/2018-m-priemimas/ Tiesiog rekomenduoti ar pasakyti, kad įstosite negalime, viskas priklauso nuo Jūsų egzaminų rezultatų ir būsimų priėmimo taisyklių reikalavimų.
Nora1
Laba diena. Planuoju stoti į mikrobiologija. Kokie egzaminai reikalingi sumuojant balus. Ačiū
Nora1
Nora1 rašė: Laba diena. Planuoju stoti į mikrobiologija. Kokie egzaminai reikalingi sumuojant balus. Ačiū
Nora1
Nora1 rašė: Laba diena. Planuoju stoti į mikrobiologija. Kokie egzaminai reikalingi sumuojant balus. Ačiū
LSMU INFOS
Nora1 rašė: Nora1 rašė: Laba diena. Planuoju stoti į mikrobiologija. Kokie egzaminai reikalingi sumuojant balus. Ačiū
Laba diena, Mikrobiologijos studijų programos LSMU nėra. Infromaciją apie reikalavimus stojimui galite rasti LSMU priėmimo taisyklėse.
Indrė
Laba diena, Norėjau pasiteirauti apie magistro studijų programą "Gyvensenos medicina". Ar baigusiems biomedicinos studijas pirma reikia pasibaigti išlyginamąsias studijas ir tik tada bandyti stoti į šią studijų programą? T.y., ar jiems po bakalauro baigimo dar reikia sugaišti visus metus tam, kad pabaigti papildomus 30 kreditų ir stoti tik kitais metais? Taip pat neradau informacijos iš kokių dalykų susideda konkursinis balas, ar biomedicinos studijas baigusiems yra šansų įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Galbūt galima būtų sužinoti, kiek VF vietų yra šioje studijų programoje, taip pat koks praeitais metais įstojusių VF ir VNF konkursinis balas? Ačiū.
Marija
Sveiki, norejau pasiteirauti, ar gavus pakvietima studijuoti VNF, galima pasirasyti sutarti, taciau stabdyti studijas del iskilusiu asmeniniu priezasciu ir pradeti studijas kitais metais? Ar butu garantuota, kad islaikyciau vieta? Dekoju uz atsakyma.
Sandra
Sveiki, noriu pasiteirauti, jeigu baigiau gimnazija 2016 metais, taciau noreciau stoti 2020 metais, man galios stojimo reikalavimai, kurie buvo taikytini 2016 metais ar 2020? (Pvz.Musu 2016 metu kartai uzteko tik islaikyti matematikos egzamina) Aciu uz atsakyma
LSMU INFOS
Indrė rašė: Laba diena,
Norėjau pasiteirauti apie magistro studijų programą "Gyvensenos medicina". Ar baigusiems biomedicinos studijas pirma reikia pasibaigti išlyginamąsias studijas ir tik tada bandyti stoti į šią studijų programą? T.y., ar jiems po bakalauro baigimo dar reikia sugaišti visus metus tam, kad pabaigti papildomus 30 kreditų ir stoti tik kitais metais? Taip pat neradau informacijos iš kokių dalykų susideda konkursinis balas, ar biomedicinos studijas baigusiems yra šansų įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Galbūt galima būtų sužinoti, kiek VF vietų yra šioje studijų programoje, taip pat koks praeitais metais įstojusių VF ir VNF konkursinis balas? Ačiū.

Laba diena,

VF ir VNF vietų skaičius bus žinomas tik prasidėjus priėmimui, iš ko susideda konkursinis balas ir kas gali studijuoti yra parašyta priėmimo taisyklėse. Taip pat informaciją apie praeitais metais įstojusių konkursinius balus galite rasti lsmuni.lt skiltyje stojantiesiems. Tiesiogiai pasikonsultuoti stojimo klausimais galite su LSMU Priėmimo komisijos atsakingąja sekretore https://kontaktai.lsmuni.lt/lt/kontaktai/sarasas?populate=Marija+Stankevi%C4%8Dien%C4%97
LSMU INFOS
Marija rašė: Sveiki, norejau pasiteirauti, ar gavus pakvietima studijuoti VNF, galima pasirasyti sutarti, taciau stabdyti studijas del iskilusiu asmeniniu priezasciu ir pradeti studijas kitais metais? Ar butu garantuota, kad islaikyciau vieta? Dekoju uz atsakyma.
Laba diena, Pagal šiuo metu galiojančius nuostatus galite išeiti akademinių atostogų dėl asmeninių priežasčių metams ir po jų grįžti į studijas.
Rimantė
Ar 2019 - 2020 m.m. bus vykdomos ergoterapijos išlyginamosios studijos. kur kreiptis dėl stojimo?
LSMU INFOS
Sandra rašė: Sveiki, noriu pasiteirauti, jeigu baigiau gimnazija 2016 metais, taciau noreciau stoti 2020 metais, man galios stojimo reikalavimai, kurie buvo taikytini 2016 metais ar 2020? (Pvz.Musu 2016 metu kartai uzteko tik islaikyti matematikos egzamina) Aciu uz atsakyma
Laba diena, Jums galios Jūsų vidurinės baigimo metu galiojusieji reikalavimai.
LSMU INFOS
Rimantė rašė: Ar 2019 - 2020 m.m. bus vykdomos ergoterapijos išlyginamosios studijos. kur kreiptis dėl stojimo?
Laba diena, Ergoterapijos papildomų studijų nebus.
Austina
Sveiki, noriu pasiteirauti kuo skiriasi gyvulininkystės technologijos nuo gyvūnų mokslo? Ačiū
Radvilė
Sveiki, planuoju stoti į gyvūno ir žmogaus sąveika ištęstiniu kursu, šiuo metu gyvenu ne Lietuve, tad kyla klausima, kas kiek ir kuriam laikui reiktų grįžti į atsiskaitymus?
LSMU INFOS
Austina rašė: Sveiki, noriu pasiteirauti kuo skiriasi gyvulininkystės technologijos nuo gyvūnų mokslo? Ačiū
Laba diena, Priėmimo į Gyvulininkystės technologijos studijų programą 2019m. nebus, bus į Gyvūnų mokslo bei į Gyvūno ir žmogaus sąveika studijų programas Gyvūnų mokslo fakultete. lsmuni.lt tinklapyje galite rasti programų aprašymus, jei turite specifinių klausimų galite kreiptis tiesiog į Gyvunų mokslo fakultetą.
LSMU INFOS
Radvilė rašė: Sveiki, planuoju stoti į gyvūno ir žmogaus sąveika ištęstiniu kursu, šiuo metu gyvenu ne Lietuve, tad kyla klausima, kas kiek ir kuriam laikui reiktų grįžti į atsiskaitymus?
Laba diena, lsmuni.lt galite rasti šių metų tvarkaraščius, studijų tinklelius bei studijų planus. Jie kiekvienais metais keičiasi, bet bendrą vaizdą galite susidaryti. Šiuo metu tiksliai pasakyti negalime.
Laura
Sveiki, ar galima stoti į LSMU burnos higieną be matematikos ir chemijos egzaminų?
LSMU INFOS
Laura rašė: Sveiki, ar galima stoti į LSMU burnos higieną be matematikos ir chemijos egzaminų?
Laba diena, Jei vidurinę baigiate šiemet, matematikos egzaminas yra privalomas stojant į universitetus. Reikiamus egzaminus galite rasti lsmuni.lt pateiktose priėmimo taisyklėse.
Ugnė
Sveiki, Ar galima iš Klaipėdos universiteto slaugos studiju perstoti i LSMU slaugos studijas po pirmu akademiniu metu?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]