Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU

LSMU INFOS
Ugnė rašė: Sveiki, Ar galima iš Klaipėdos universiteto slaugos studiju perstoti i LSMU slaugos studijas po pirmu akademiniu metu?
Laba diena, Per LAMABPO galite stoti į kitą aukštąją mokyklą nenutraukdama dabartinės sutarties.
RugilėBik
Sveiki. Noriu studijuori akušeriją arba odontologiją. Esu 10-oje klasėje, reikia rinktis kitiems metams dalykus ūgdymų planuose, ir tiksliai nežinau ar yra būtina chemija arba jos egzaminas, pasiimiau B lygį. Labai norėčiau sužinoti. Bet pasirinkau matematikos A lygį, jo egzamino užteks ar ne?
Pabandom123
Sveiki, Nusprendžaiu studijuoti mediciną. Studijuoti noriu ir galiu tik mokamai. Pagal LAMABPO skaičiuoklę mano balas yra 8. Pasižiūrėjus ankstesnių metų statistiką, mažiausias konkursinis balas buvo 7,68. Tačiau nuo šių metų kažkaip kitaip yra skaičiuojamas balas. Tad mano klausimas ar tiesa, jog pagal naują skaičiavimo metodiką ankstesnių metų balai turi mažesnę išraišką negu šių metų? Tarkim jei praietais metais minimalus balas buvo 3,6, tai šiais metais po perskaičiavimmo tampa 5,4. Ar tai reiškia, kad ir mažiausias konkursinis balas pasikeis 1,8 balo? Jeigu man rodo lamabpo, kad mano balas yra 8 tai tuomet pagal senesnę tvarką jis bus maždaug tolygus 6,2? Ačiū.
LSMU INFOS
RugilėBik rašė: Sveiki. Noriu studijuori akušeriją arba odontologiją. Esu 10-oje klasėje, reikia rinktis kitiems metams dalykus ūgdymų planuose, ir tiksliai nežinau ar yra būtina chemija arba jos egzaminas, pasiimiau B lygį. Labai norėčiau sužinoti. Bet pasirinkau matematikos A lygį, jo egzamino užteks ar ne?
Laba diena, Informaciją apie 2020m. konkursinius mokomuosius dalykus galite rasti čia: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/16398/2020metkonkursiniaimokomiejidalykai.pdf.
LSMU INFOS
Pabandom123 rašė: Sveiki, Nusprendžaiu studijuoti mediciną. Studijuoti noriu ir galiu tik mokamai. Pagal LAMABPO skaičiuoklę mano balas yra 8. Pasižiūrėjus ankstesnių metų statistiką, mažiausias konkursinis balas buvo 7,68. Tačiau nuo šių metų kažkaip kitaip yra skaičiuojamas balas. Tad mano klausimas ar tiesa, jog pagal naują skaičiavimo metodiką ankstesnių metų balai turi mažesnę išraišką negu šių metų? Tarkim jei praietais metais minimalus balas buvo 3,6, tai šiais metais po perskaičiavimmo tampa 5,4. Ar tai reiškia, kad ir mažiausias konkursinis balas pasikeis 1,8 balo? Jeigu man rodo lamabpo, kad mano balas yra 8 tai tuomet pagal senesnę tvarką jis bus maždaug tolygus 6,2? Ačiū.
Laba diena, Šiuo klausimu tiksliausią atsakymą jums galėtų pateikti LAMA BPO, todėl geriau tiesiogai kreipkitės į ten.
Kasandra
Sveiki, ar pasimokius metus burnos hiegienos lsmu, galima perstoti i odontologija? Ar iskaitomi kokie nors dalykai?
Kasandra
Sveiki, ar pasmokius metus lsmu burnos higienoje, gaklima perstoti i odontologija? Ar kas nors is dalyku iskaitoma?
Kasandra
Sveiki, ar pasimokius metus burnos higienos lsmu, galima perstoti i odontologija? Ar iskaitomi kokie nors dalykai?
Kasandra
Sveiki, ar pasimokius metus burnos higienos lsmu, galima perstoti i odontologija? Ar iskaitomi kokie nors dalykai?
LSMU INFOS
Kasandra rašė: Sveiki, ar pasimokius metus burnos higienos lsmu, galima perstoti i odontologija? Ar iskaitomi kokie nors dalykai?
Laba diena, Galite perstoti per LAMA BPO, dalis dalykų bus užskaitoma, bet ne visi. Taip pat galite bandyti pakeisti studijų programą po pirmo semestro, jei odontologijos studijų programoje bus laisvų vietų ir jei Jūsų studijų rezultatai bus pakankami.
motyvacinis testas
Koks yra motyvacinio testo stojant i medicina, nefinansuojama vieta institucinio priemimo metu formatas? Ar yra informacijos ko reikia ruosiantis ir i ka orientuotis? Aciu
LSMU INFOS
motyvacinis testas rašė: Koks yra motyvacinio testo stojant i medicina, nefinansuojama vieta institucinio priemimo metu formatas? Ar yra informacijos ko reikia ruosiantis ir i ka orientuotis? Aciu
Laba diena, Bus standartizuotas motyvacinis pokalbis, jo reikalavimai bus patvirtinti iki liepos mėnesio ir paskelbti lsmuni.lt
Marija
Sveiki, ar galima stoti į mediciną, jeigu 11, 12 klasėje neturėjau iš viso chemijos?Ar LSMU diplomas pripažinamas užsienyje? Ar LSMU diplomas gali būti pripažinamas JAV? AčiŪ
LSMU INFOS
Marija rašė: Sveiki, ar galima stoti į mediciną, jeigu 11, 12 klasėje neturėjau iš viso chemijos?Ar LSMU diplomas pripažinamas užsienyje? Ar LSMU diplomas gali būti pripažinamas JAV? AčiŪ
Laba diena, Konkursinio balo sandarą galite rasti lsmuni.lt priėmimo taisyklėse. Dėl pripažinimo konkrečioje šalyje, jums, reiktų kreiptis į LSMU Tarptautinių ryšių skyrių.
Ohhellnah
Sveiki, noriu stoti i medicina, puikiai sekasi chemija biologija tik kad man matematika nesiseka ir nemanau kad 12 klasej ja gerai islaikysiu, ar tikrai tos matematikos reikes medicinoje? Nes kiek girdejau daug kas sako jog pasirinktinai arba chemijos arba matematikos egzaminos privalomas... tai as aisku imsiu chemijos bet ar matematikos jau irgi peivalomas medicinai?
LSMU INFOS
Ohhellnah rašė: Sveiki, noriu stoti i medicina, puikiai sekasi chemija biologija tik kad man matematika nesiseka ir nemanau kad 12 klasej ja gerai islaikysiu, ar tikrai tos matematikos reikes medicinoje? Nes kiek girdejau daug kas sako jog pasirinktinai arba chemijos arba matematikos egzaminos privalomas... tai as aisku imsiu chemijos bet ar matematikos jau irgi peivalomas medicinai?
Laba diena, Matematkos egzaminas yra privalomas stojant į universitetus, LSMU priėmimo taisyklėse (lsmuni.lt) galite rasti egzaminų koeficientus sudarant stojamojo balo sandatą.
Ohhellnah
Na bet jei prastai islaikysiu matematika, bet jeigu kitus privalomus egzaminus puikiai islaikysiu, tai mane vistiek priims?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]