Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU

LSMU INFOS
Ohhellnah rašė: Na bet jei prastai islaikysiu matematika, bet jeigu kitus privalomus egzaminus puikiai islaikysiu, tai mane vistiek priims?
Yra nustatytas minimalus balas iš matematikos valstybinio egzamino kurį reikia surinkti stojant į universitetus (visa informacija pateikta priėmimo taisyklėse). Tokio dalyko kaip "vistiek priims" nebūna. Norėdami įvertinti savo galimybes galite pasinaudoti konkursinio balo skaičiuokle, taip pat lsmuni.lt galite rasti praeitų metų priėmimo rezultatus, jie kiekvienais metais skiriasi pagal stojančiųjų konkursinius balus.
LSMU INFOS
Kamilė rašė: Sveiki, norėčiau paklausti ar įstojus į burnos higieną vnf yra galimybė po pirmo pusmečio ar metų pereiti į odontologiją? Ir kokios sąlygos?
Laba diena, Tokia galimybė yra, jei odontologijos studijų programoje metų eigoje atsiranda laisvų vietų. Visą aprašytą procedūrą galite rasti LSMU reglamente: http://www.lsmuni.lt/lt/veikla/studijos/akademine-informacija/svarbiausieji-dokumentai/
LSMU INFOS
Kamilė rašė: Sveiki. 2018 m. įstojau į VF vietą, račiau vėliau pasiėmiau metams akademines atostogas. Per tą laiką supratau, kad noriu studijuoti kitą sritį. Ar išėjus iš universiteto man reiktų kažką sumokėti už užimtą vietą? Ar galiu kitame universitete vėl pretenduoti į VF vietą?
Laba diena, Ar reikės grąžinti Valstybiniam studijų fondui dalį krepšelio priklauso nuo akademinių atostogų priežasčių, į kitą Vf vietą galėsite pretenduoti jei neišnaudojote pusės šio krepšelio. Dėl krepšelio dalies grąžinimo siūlyčiau kreotis tiesiogiai į Valstybinį studijų fondą išsiaiškinant išsibraukimo aplinkybes.
Marija
Sveiki. Ar 2019 metais bus vykdomas priėmimas į išplėstinės praktikos paramediko specialybę?
Marija
Sveiki. Ar 2019 metais bus vykdomas priėmimas į išplėstinės praktikos paramediko specialybę?
Ohhellnah
As perskaičiau lsmuni taisykles ir dabar viską kaip ir supratau. Matematikos VBE ne mažesnis balas nei 25%, bet taip pat žiūrėjau jog matematika labiau reikalinga sveikatos informatikoje (ar kažkas taip už vadinta...) ir taip pat sveikatos psichologijoje... Ir taip pat buvo parašyta, kad stojant į mediciną, odontologija, farmacija, veterinarija ir kitas sritis privalomas arba chemijos arba matematikos VBE. Kiek suprantu man stojant į lsmu reikia ne mažiau 25%, žinoma, imsiu chemijos VBE, bet reikės man susidraugauti ir su matematika... Ačiū juk už informaciją LSMU infos :)
Pasimetusioji
Sveiki. Studijavau mediciną (pirmas kursas) iki šių metų gegužės mėnesio, tačiau dėl asmeninių priežasčių teko pasiimti akademines atostogas. Norėjau paklausti kokia tikimybė pakeisti studijų programą į odontologiją su rezultatais, pasiektais iki akademinių atostogų? Ar jie bus įskaityti? Studijų rezultatai itin geri (9-10), bet brandos egzaminų konkursinis balas per žemas odontologijai. Visgi labiau atsižvelgiama į studijų rezultatus ar konkursinį balą? Taip pat, kadangi akademinės suteikiamos metams, ar prašymą keisti studijų programą vertėtų teikti kitų metų pirmojo semestro pabaigoje ar šių metų stojimo metu? Ačiū už atsakymą.
LSMU INFOS
Pasimetusioji rašė: Sveiki. Studijavau mediciną (pirmas kursas) iki šių metų gegužės mėnesio, tačiau dėl asmeninių priežasčių teko pasiimti akademines atostogas. Norėjau paklausti kokia tikimybė pakeisti studijų programą į odontologiją su rezultatais, pasiektais iki akademinių atostogų? Ar jie bus įskaityti? Studijų rezultatai itin geri (9-10), bet brandos egzaminų konkursinis balas per žemas odontologijai. Visgi labiau atsižvelgiama į studijų rezultatus ar konkursinį balą? Taip pat, kadangi akademinės suteikiamos metams, ar prašymą keisti studijų programą vertėtų teikti kitų metų pirmojo semestro pabaigoje ar šių metų stojimo metu? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, Tam, kad galėtumėte teikti prašymą dėl programos keitimo jūs turite baigti semestrą be akademinių skolų ir nebūti akademinėse atostogose. Dėl detalios informacijos ir terminų pasiskaitykite LSMU reglamento skyrių apie akademinį judumą.
Pasimetusioji
Ačiū. Ar tokiu atveju galėčiau akademines nutraukti būtent ateinančių mokslo metų pirmojo semestro pabaigoje ir taip bandyti perstoti? Visgi jį esu pilnai baigusi be jokių skolų.
Juste
Sveiki ar su mokykliniu lietuviu egzaminu yra galimybė įstoti, kiti 3 egzaminai valstybiniai 2019 baigiu mokykla. Ačiū už atsakymą.
Lina
Laba diena, Keli klausimai JUMS: Jei esu 2014 metų baigimo, man stojant į mediciną galioja tik minimalus (brandos atestato pažymėjimo) reikalavimas ar ir konkursinis stojamasis balas? Esu įgyjusi bakalauro ir magistro laipsnį biomedicinos mokslų srityje, ar prisidėtų papildomi balai stojant? Ačiū.
Ona
Sveiki, mokyklą baigiau 2012m. ir šiais metais planuoju stoti į odontologijos studijas. Ar man taikomi reikalavimai bus tokie pat kaip ir visiems šiais metais, ar viskas priklauso nuo mokyklos baigimo metų?
Eva
Sveiki, koks praeitų metų minimalus balas norint įstoti į valstybės finansuojamą vietą veterinarijos kryptyje.
Supermen
Laba diena. Norėčiau paklausti, ar galiu įstoti į mediciną vnf jeigu mano konkursinis balas yra 5,9 (arba 6). Labai laukiu atsakymo. Ačiū
LSMU INFOS
Marija rašė: Sveiki. Ar 2019 metais bus vykdomas priėmimas į išplėstinės praktikos paramediko specialybę?
Laba diena, Paramediko studijų programos LSMU nevykdo.
LSMU INFOS
Pasimetusioji rašė: Ačiū. Ar tokiu atveju galėčiau akademines nutraukti būtent ateinančių mokslo metų pirmojo semestro pabaigoje ir taip bandyti perstoti? Visgi jį esu pilnai baigusi be jokių skolų.
Laba diena, Jūs jau pradėjote antrą semestrą ir jo neužbaigėte, negalima isširinkti ankstesnio semestro.
Lidija987
Sveiki, noreciau paklausti del slaugos studiju karjeros galimybiu. Kokios jos yra? Ar baigus sias studijas yra galimybe dirbti operacineje, operacines slaugytoja? Taip pat ar yra galimybe dirbti poliklinikose slaugytojomis?
Stojancioji
Sveiki, ar imanoma butu istoti i kineziterapija vnf, be biologijos egzamino? Bala paskaiciuoja kazkur apie 5,49.
Stojančioji
Sveiki, Planuoju studijuoti sveikatos psichologiją LSMU. Tačiau matematikos egzaminą išlaikiau minimaliai, bet kiti brandos egzaminai yra išlaikyti gerai ir jų bendras aritmetinis vidurkis turėtų būti virš 40. Ar tiesa, kad 2019 įgijusiems vidurinį išsilavinimą tereikia išlaikyti matematikos egzaminą (16 balų) ar reikia, kaip ir 2018(25balų)?
Monika
Laba diena, norėčiau sužinoti, ar įgijus bendrosios praktikos slaugos profesinio bakalauro diplomą,galima įstoti į visuomenės sveikatos papildomąsias studijas?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]