Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU


Monika
Sveiki. Turiu Skubios pagalbos paramediko profesinį bakalaurą. Kadangi tai nauja specialybė, norėčiau sužinot ar galima su tokiu prof. Bakalauru stoti į Išplėstinės slaugos magistrantūrą? Ačiū už atsakymą.
Astuks
Astuks rašė: [/b]Sveiki[/c][c][b]Astuks rašė: [/b]Sveiki[/c][c][b]Astuks rašė: [/b]Sveiki[/c][c][b]Astuks rašė: [/b]Sveiki[/c][c][b]Astuks rašė: [/b]Sveiki[/c][c][b]Astuks rašė: [/b]Sveiki[/c][c][b]Monika rašė: Sveiki. Turiu Skubios pagalbos paramediko profesinį bakalaurą. Kadangi tai nauja specialybė, norėčiau sužinot ar galima su tokiu prof. Bakalauru stoti į Išplėstinės slaugos magistrantūrą? Ačiū už atsakymą.
Astuks
Kokiu irankiu reikia savo tureti
Ineta
Laba diena, kokias sritis baigę bakalaurai gali rinktis laboratorinės medicinos biologiją? Taip pat kokie minimalūs balai stojant į medicininę chemiją bei laboratorinę medicinos chemiją?
Milauste
Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie medicinos studijas. Kokie žemiausi konkursiniai balai į VF ir VNF vietas buvo 2017 ir 2018 metais? Kiek studentų tais metais buvo priimta į šią studijų programą? Taip pat būtų įdomu sužinoti, ar jau yra žinoma, kiek studentų į medicinos studijas planuojate priimti šiais metais. Iš anksto dėkoju už atsakymus.
jhon
Sveiki, svarstau stoti į ,,Gyvūno ir žmogaus sąveika" studijų programą. Bet yra didelis minusas, nes neturiu biologijos egzamino. Tik neseniai susivokiau, kad galbūt tikrai noriu stoti į šią studijų programą, bet dabar tikriausiai reiks laukt kitų metų... Turiu istorijos, geografijos, lietuvių ir anglų egzaminus. Ar įmanoma bandyti stoti be biologijos?
Greta
Sveiki, mano konkursinis balas pagal atnaujintą balų skaičiuoklę 8,47. Ar turint tokį balą galima patekti į vnf mediciną?
LSMU INFOS
Juste rašė: Sveiki ar su mokykliniu lietuviu egzaminu yra galimybė įstoti, kiti 3 egzaminai valstybiniai 2019 baigiu mokykla.
Ačiū už atsakymą.


Laba diena, Pagal priėmimo taisykles 2019 m. baigusiems vidurinę mokyklą valstybinis egzamins yra privalomas.
LSMU INFOS
Lina rašė: Laba diena, Keli klausimai JUMS: Jei esu 2014 metų baigimo, man stojant į mediciną galioja tik minimalus (brandos atestato pažymėjimo) reikalavimas ar ir konkursinis stojamasis balas? Esu įgyjusi bakalauro ir magistro laipsnį biomedicinos mokslų srityje, ar prisidėtų papildomi balai stojant? Ačiū.
Laba diena, Dėl baigtų studijų papildomi balai neprisideda, jei bus sutampančių dalykų su buvusiomis ir būsimomis studijomis bus galimybė juos užsiskaityti. Jums galioja LSMU priėmimo taisyklėse nurodyti reikalavimai pagal jūsų studijų baigimo metus.
LSMU INFOS
Ona rašė: Sveiki, mokyklą baigiau 2012m. ir šiais metais planuoju stoti į odontologijos studijas. Ar man taikomi reikalavimai bus tokie pat kaip ir visiems šiais metais, ar viskas priklauso nuo mokyklos baigimo metų?
Laba diena, Priklauso nuo studijų baigimo metų tikslius reikalavimus rasite LSMU priėmimo taisyklėse lsmuni.lt
LSMU INFOS
Eva rašė: Sveiki, koks praeitų metų minimalus balas norint įstoti į valstybės finansuojamą vietą veterinarijos kryptyje.
Laba diena, Praeitais metais buvo 7,24, informaciją apie 2018 m. priėmimą galite rasti: http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/2018-m-priemimas/
LSMU INFOS
Supermen rašė: Laba diena. Norėčiau paklausti, ar galiu įstoti į mediciną vnf jeigu mano konkursinis balas yra 5,9 (arba 6). Labai laukiu atsakymo.
Ačiū

Laba diena,
Minimalius balus galite rasti LSMu priėmimo taisyklėse: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/17734/patvirtintossenato_p_taisykls2019.pdf
LSMU INFOS
Lidija987 rašė: Sveiki, noreciau paklausti del slaugos studiju karjeros galimybiu. Kokios jos yra? Ar baigus sias studijas yra galimybe dirbti operacineje, operacines slaugytoja? Taip pat ar yra galimybe dirbti poliklinikose slaugytojomis?
Laba diena, Norint sužinoti apie karjeros galimybes Jums reikia kreiptis į LSMU karjeros centrą arba Slaugos dekanatą.
LSMU INFOS
Stojancioji rašė: Sveiki, ar imanoma butu istoti i kineziterapija vnf, be biologijos egzamino? Bala paskaiciuoja kazkur apie 5,49.
Laba diena, Konkurse dalyvauti galite,tik ar įstosite atsakyti negalime, tai priklausys nuo stojančiųjų skaičiaus ir balų.
LSMU INFOS
Stojančioji rašė: Sveiki, Planuoju studijuoti sveikatos psichologiją LSMU. Tačiau matematikos egzaminą išlaikiau minimaliai, bet kiti brandos egzaminai yra išlaikyti gerai ir jų bendras aritmetinis vidurkis turėtų būti virš 40. Ar tiesa, kad 2019 įgijusiems vidurinį išsilavinimą tereikia išlaikyti matematikos egzaminą (16 balų) ar reikia, kaip ir 2018(25balų)?
Laba diena, 2019 m. baigusiems vid. mokyklą užtenka išlaikyti matematikos valstybinį egzaminą, tačiau yra papildomų reikalavimų, juos aprašytus galite rasti čia: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/17734/patvirtintossenato_p_taisykls2019.pdf
LSMU INFOS
Monika rašė: Laba diena, norėčiau sužinoti, ar įgijus bendrosios praktikos slaugos profesinio bakalauro diplomą,galima įstoti į visuomenės sveikatos papildomąsias studijas?
Laba diena, Taip galima.
LSMU INFOS
Monika rašė: Sveiki. Turiu Skubios pagalbos paramediko profesinį bakalaurą. Kadangi tai nauja specialybė, norėčiau sužinot ar galima su tokiu prof. Bakalauru stoti į Išplėstinės slaugos magistrantūrą? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, Tik su profesiniu bakalauru stoti į Magistrantūrą negalima, jums reikia baigti atitinkamos studijų programos papildomas studijas, šiais klausimai kreipkitės tiesiogiai į LSMU priėmimo komisiją.
LSMU INFOS
Ineta rašė: Laba diena, kokias sritis baigę bakalaurai gali rinktis laboratorinės medicinos biologiją? Taip pat kokie minimalūs balai stojant į medicininę chemiją bei laboratorinę medicinos chemiją?
Laba diena, Reikalavimai visoms antrosios pakopos studijų programoms nurodyti LSMU priėmimo taisyklėse: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/17734/patvirtintossenato_p_taisykls2019.pdf
LSMU INFOS
Milauste rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie medicinos studijas. Kokie žemiausi konkursiniai balai į VF ir VNF vietas buvo 2017 ir 2018 metais? Kiek studentų tais metais buvo priimta į šią studijų programą? Taip pat būtų įdomu sužinoti, ar jau yra žinoma, kiek studentų į medicinos studijas planuojate priimti šiais metais. Iš anksto dėkoju už atsakymus.
Laba diena, 2018 m. stojimo balus gaite rasti lsmuni.lt Dėl tikslių planuojamų priimti studentų skaičių kreipkitės į priėmimo komisiją.
LSMU INFOS
jhon rašė: Sveiki, svarstau stoti į ,,Gyvūno ir žmogaus sąveika" studijų programą. Bet yra didelis minusas, nes neturiu biologijos egzamino. Tik neseniai susivokiau, kad galbūt tikrai noriu stoti į šią studijų programą, bet dabar tikriausiai reiks laukt kitų metų... Turiu istorijos, geografijos, lietuvių ir anglų egzaminus. Ar įmanoma bandyti stoti be biologijos?
Laba diena, Galite bandyti stoti, tik pasiskaičiuokite ar be biologijos egzamino pavyks pasiekti minimalų balą stojant į universitetus.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]