Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU


LSMU INFOS
Aistė rašė: Sveiki, stoju į saugos papildomas studijas (išlyginamąsias), kada būna paskaitos? Kiek savaičių? Kokiu laiko intervalu?
Laba diena, Priklauso nuo to kaip susidėlioja studijų tvarkaraštis, lsmuni.lt galite rasti studijų tinklelius ir tvarkaraščius http://www.lsmuni.lt/lt/veikla/studijos/akademine-informacija/studiju-tvarkarasciai/
LSMU INFOS
Pavardenis rašė: Labas vakaras, mano konkursinis balas 9,90, ar galiu pretenduoti į valstybės finansuojamas medicinos studijas LSMU?
Laba diena, Jei atitinkate LSMU priėmimo taisyklių reikalavimus tuomet taip.
LSMU INFOS
būsima studentė rašė: Sveiki. Kiek planuojama šiais metais skirti valstybės finansuojamų vietų medikams?
Laba diena, Nežinome, priklauso nuo stojančiųjų konkursinių balų, stojantieji atsineša krepšelį, universitetas jų neskirsto.
Vilma V
Laba diena, Ar kažkur yra paskelbta kiek studentų bus priimta į Medicinos studijas LSMU šiais metais. Kiek iš jų bus vf ir kiek vnf?
Studentas
Laba diena, kaip sužinoti su kokiu žemiausiu balu įstojo i odontologija per pirma turą?
Agne
Per kiek daugmaž galima tikėtis, kad nukris balas į odontologiją, stojant per antrą etapą?
Smalsuolis
Kaip skirsto grupes lsmu? Ar vf studentai mokosi kartu su vnf?
Sandra
Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar vis dar bus formuojama puslapyje http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/ minima tarptautinė grupė? Dėkoju už atsakymą!
studentė
Sveiki, ar važiuojant pasirašyt sutarties su universitetu, reikia būtinai spalvotos dokumentinės nuotraukos, ar tinka ir nespalvota?
Karolina
Sveiki,kokios yra darbo galimybes baigus 6 metu medicinos studijas? Ar butina testi studijas rezidenturoje, norint isidarbinti?
Klausimas
Sveiki, Ar perstojus iš burnos higienos į odontologiją reikia atsiskaityti tik už trūkstamus kreditus ar reikia iš naujo studijuoti ir atsiskaityti visą dalyką? Taip pat su studijų kainomis - ar yra užskaitoma sumokėta suma uz BH studijas ir reikia primokėti likusią ar mokėti pilną kainą?
ring
Aš įstojau į vnf vietą odontologijoje ir vėliau norėčiau pereiti į vf. Ar man bus galima tai padaryti, jeigu mano mokymosi vidurkis bus didesni už esančiu vf vietoje?
Lemon
Sveiki, pasirašiau sutartį su slauga ir ketinu teikti prašymą dėl bendrabučio. Jeigu kituose stojimo turuose perstosiu į mediciną, ir nutrauksiu sutartį su slauga, ar neteksiu bendrabučio jei jį jau būsiu gavusi?
LSMU INFOS
Vilma V rašė: Laba diena, Ar kažkur yra paskelbta kiek studentų bus priimta į Medicinos studijas LSMU šiais metais. Kiek iš jų bus vf ir kiek vnf?
Laba diena, Planuojama priimti 308, kiek bus VF vietų nežinome.
LSMU INFOS
Studentas rašė: Laba diena, kaip sužinoti su kokiu žemiausiu balu įstojo i odontologija per pirma turą?
Laba diena, Sutarčių psirašymas dar nesibaigė, tikslūs 2019 metų priėmimo skaičiai bus skelbiami rugsėjo mėnesį, kai baigsis visas priėmimas.
LSMU INFOS
Agne rašė: Per kiek daugmaž galima tikėtis, kad nukris balas į odontologiją, stojant per antrą etapą?
Laba diena, Tai priklauso nuo stojančiųjų balų, niekas negali žinoti kaip balas pasikeis.
LSMU INFOS
Smalsuolis rašė: Kaip skirsto grupes lsmu? Ar vf studentai mokosi kartu su vnf?
Laba diena, Skirstymas vyksta atsitiktine tvarka ir pagal finansavimą studentų neskirstome.
LSMU INFOS
Sandra rašė: Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar vis dar bus formuojama puslapyje http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/ minima tarptautinė grupė? Dėkoju už atsakymą!
Laba diena, Taip, ji bus formuojama.
LSMU INFOS
studentė rašė: Sveiki, ar važiuojant pasirašyt sutarties su universitetu, reikia būtinai spalvotos dokumentinės nuotraukos, ar tinka ir nespalvota?
Laba diena, Tinka ir nespalvota.
LSMU INFOS
Karolina rašė: Sveiki,kokios yra darbo galimybes baigus 6 metu medicinos studijas? Ar butina testi studijas rezidenturoje, norint isidarbinti?
Laba diena, Šiuo klausimu kreipkitės į LSMU Karjeros centrą, jie pakonsultuos visais klausimais susijusiais su galimybėmis.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]