Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU

Aurimas
Sveiki, norėčiau paklausti su kokiu mažiausiu balu į vf 2018 m. buvo priimtas paskutinis studentas į odontologijos studijas?
LSMU INFOS
Aurimas rašė: Sveiki, norėčiau paklausti su kokiu mažiausiu balu į vf 2018 m. buvo priimtas paskutinis studentas į odontologijos studijas?
Laba diena, Informacija apie 2019m. priėmimą galite rasti čia: https://lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/2019-m-priemimas/ Dėl ankstesnių metų duomenų kreipkitės tiesiogiai į LSMU priėmimo komisiją.
Gitana
Laba diena. 2003 m. esu baigusi Vilniaus kolegijos neuniversitetinių reabilitacijos ir slaugos krypties kineziterapijos studijas. Įgijau kineziterapeuto kvalifikaciją. Noriu persikvalifikuoti į bendrosios praktikos slaugytojas. Kaip galėčiau tai padaryti? Ačiū
Kara000
Sveiki, kokias magistratūros studijų programas galėčiau rinktis baigus LSU sveikatos mokslų bakalaurą(visuomenės sveikata)?
Alex072
Baigus Kauno kolegijoje sveikatos mokslų bakalaurą ir norint studijuoti LSMU magistrą(Sveikatinimas ir reabilitacija), kiek truktų išlyginamosios studijos bei kokia būtų kaina?
Sigitas
Ar galima įstoti į mediciną nepasirinkus chemijos dalyko?
Juozas
Sigitas rašė: Ar galima įstoti į mediciną nepasirinkus chemijos dalyko?
Domina ir mane. Ar įmanoma įstoti į mediciną be chemijos egzamino ir metinio pažymio?
LSMU INFOS
Gitana rašė: Laba diena. 2003 m. esu baigusi Vilniaus kolegijos neuniversitetinių reabilitacijos ir slaugos krypties kineziterapijos studijas. Įgijau kineziterapeuto kvalifikaciją. Noriu persikvalifikuoti į bendrosios praktikos slaugytojas. Kaip galėčiau tai padaryti? Ačiū
Laba diena, Šiuo klausimu Jums reikia kreiptis tiesiogiai į Mariją Stankevičienę, ji pakonsultuos šiuo klausimu, kontaktai: https://kontaktai.lsmuni.lt/lt/kontaktai/sarasas?populate=stankevi%C4%8Dien%C4%97
LSMU INFOS
Juozas rašė: [/b]Sigitas rašė: Ar galima įstoti į mediciną nepasirinkus chemijos dalyko?Domina ir mane. Ar įmanoma įstoti į mediciną be chemijos egzamino ir metinio pažymio?[/c][c][b]Juozas rašė: [/b]Sigitas rašė: Ar galima įstoti į mediciną nepasirinkus chemijos dalyko?Domina ir mane. Ar įmanoma įstoti į mediciną be chemijos egzamino ir metinio pažymio?[/c][c][b]Alex072 rašė: [/b]Baigus Kauno kolegijoje sveikatos mokslų bakalaurą ir norint studijuoti LSMU magistrą(Sveikatinimas ir reabilitacija), kiek truktų išlyginamosios studijos bei kokia būtų kaina?[/c][c][b]Kara000 rašė: Sveiki, kokias magistratūros studijų programas galėčiau rinktis baigus LSU sveikatos mokslų bakalaurą(visuomenės sveikata)?
Laba diena į šiuos klausimus atsakymai pateikti LSMU 2020 m. priėmimo taisyklėse : https://lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/ Ten nurodyti reikalavimai stojimui į Magistrantūros studijų programas, prie kiekvienos siūlomos programos yra nurodytą kokių studijų krypčių bakalaurai gali į jas stoti. Taip pat nurodyti visų programų konkursinio balo sudedamieji dalykai. Jei turite klausimų stojimo į LSMU tema galite rašyti komisija@lsmuni.lt
Viktorija2001
Sveiki. Noriu paklausti, koks mažiausias balas gali būti išlaikyto matematikos egzamino (jei biologijos, anglų kalbos ir lietuvių kalbos egzaminų rezultatai būtų virš 80), kad galėtų įstoti į odontologiją arba burnos higieną? Matematikos metinis vidurkis 8, biologijos, lietuvių ir anglų kalbos vidurkiai po 9, taip pat chemijos 9 (visur išplėstinis kursas).
Katerina
Sveiki, šiuo metu esu pabaigusi slaugos studijas kolegijoje, tačiau norėčiau jas "išsilyginti" universitete. Tad būtų klausimas ar studijų forma skaitosi nuolatinė? Ar ištęstinė? Taip pat ar yra kai kurie dalykai užskaitomi iš kolegijos? Kiek laiko trunka studijos? Ačiū už atsakymą.
Vikse
Sveiki, koks šių metų veterinarijos konkursinis balas? I VF ir i VNF
Vikse
Sveiki, koks šių metų veterinarijos konkursinis balas? I VF ir i VNF
Vytautė
Sveiki, ketinu stoti į klinikinę psichologiją arba farmaciją. Ar labai matematikos balas daug duoda? Tarkime jeigu labai gerai išlaikyčiau biologijos egzaminą ar vistiek matematikos egzamino rezultatas labai gerai turi būti stojant? Ačiū
Karmela
Sveiki, ar Jūsų universitete yra įmanoma pasibaigti papildomas slaugos studijas(esu baigusi kolegiją) ir gauti akademinę pažymą apie tai ir tada stoti i magistrantūros studijas? Galbūt taip yra greičiau?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]