Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU


LSMU INFOS
Vanesa rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, ar į mediciną galima stoti tik su A matematikos lygio rezultatu, ar ir su B? Ačiū
Laba diena, Tai gali priklausyti nuo vidurinės mokyklos baigimo metų, visą informaciją rasite LSMU priėmimo taisyklėse: https://lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/
Erika
Esu LSMU VF (valstybės finansuojama) medicinos I kurso studentė. Noriu lygiagrečiai studijuoti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre (VF) ir įgyti paramediko kvalifikaciją. Ar ateityje neturėsiu problemų LSMU pretenduodama į VF rezidentūros studijas, dėl išnaudoto VF krepšelio?
Samanta
Sveiki, jeigu nepatekciau i medicina bendru stojimu, ar galeciau eiti i pre-med courses ir bandyti stoti kitamet? Ir ar daug yra norinciu eiti i tuos kursus, nes pirma karta girdziu apie toki dalyka.
Silvija
Erika rašė: Esu LSMU VF (valstybės finansuojama) medicinos I kurso studentė. Noriu lygiagrečiai studijuoti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre (VF) ir įgyti paramediko kvalifikaciją. Ar ateityje neturėsiu problemų LSMU pretenduodama į VF rezidentūros studijas, dėl išnaudoto VF krepšelio?
Neturėsit. Kiek domėjausi, kiekvienas gauname po vf krepšelį tiek profesinėms studijoms, tiek bakalaurui, tiek magistrui.
Laura
Ar baigus Kauno kolegijoje burnos higieną, galima stoti į LSMU išlyginamųjų studijų?
Kasparas
Sveiki, Ar yra galimybė pereiti į kitą studijų programą: 1) Įstojus į kineziterapiją - į farmacijos 2) Įstojus į kineziterapiją - į medicinos 3) Įstojus į farmaciją - į kineziterapijos.
...
Sveiki. Norėčiau sužinoti ar baigus Klaipėdos kolegijoje burnos higieną galima stoti į LSMU išlyginamųjų studijų? Ačiū

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]