Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU


LSMU INFOS
Neringa rašė: Laba diena, norėjau pasiteirauti, kokie minimalūs stojamieji balai buvo į maisto mokslo magistro ištęstines studijas? Kokių principu vykdomos paskaitos?
Laba diena, Stojimo balus galite rasti lsmuni.lt skiltyje stojantiesiems. Paskaitų lankymas yra privalomas.
LSMU INFOS
Jonas rašė: Sveiki, noriu paklausti kaip skaičiuojamas rezidentūros stojamasis balas. Kiek kiekviena dalis maksimaliai lemia bendrą balą (radau informaciją tik apie pokalbį - 5 balai ir apie mokslinę veiklą 2 balai). Koks yra maksimalus stojamasis balas?
Laba diena, Šiuo klausimu kreipkitės į LSMU Podiplominių studijų centrą.
Tomas
Sveiki. Ar pasimokius metus medicinoje ir bandant perstoti į odontologiją užskaitomi dalykai, kurie yra bendri ir medicinos, ir odontologijos studijoms?
Marija
Tomas rašė: Sveiki. Ar pasimokius metus medicinoje ir bandant perstoti į odontologiją užskaitomi dalykai, kurie yra bendri ir medicinos, ir odontologijos studijoms?
Taip, užskaitomi. Praėjus tuos dalykus reikėtų kreiptis į dekanatą, užpildyti prašymą, ir tie patys dalykai bus užskaityti, jei atitiks kreditų skaičius.
Tomas
Marija rašė: Tomas rašė: Sveiki. Ar pasimokius metus medicinoje ir bandant perstoti į odontologiją užskaitomi dalykai, kurie yra bendri ir medicinos, ir odontologijos studijoms?Taip, užskaitomi. Praėjus tuos dalykus reikėtų kreiptis į dekanatą, užpildyti prašymą, ir tie patys dalykai bus užskaityti, jei atitiks kreditų skaičius.
Ir po to esi perkeliamas į antrą ar pirmą odontologijos kursą?
LSMU INFOS
Tomas rašė: Sveiki. Ar pasimokius metus medicinoje ir bandant perstoti į odontologiją užskaitomi dalykai, kurie yra bendri ir medicinos, ir odontologijos studijoms?
Laba diena, Bendri dalykai/moduliai ar jų dalys gali būti įskaitomi, dėl jų įskaitymo sprendžia fakulteto įskaitymų kuratorius/ė. Įskaitymo procedūra aprašyta LSMU reglamente. Jei įskaitomas visas kursas, jus gali perkelti į aukštesnį kursą.
Ausrine
Sveiki, kuo skiriasi universitete įgyjama ortopedo traumatologo specialybė nuo kolegijoje esamos ortopedo technologo specialybės? Ačiū
LSMU INFOS
Ausrine rašė: Sveiki, kuo skiriasi universitete įgyjama ortopedo traumatologo specialybė nuo kolegijoje esamos ortopedo technologo specialybės? Ačiū
Laba diena, Ortopedas traumatologas yra gydytojas, šią specialybę galima gauti tik baigus rezidentūros studijas. Po kolegijos studijų nebūsite gydytoja, būsite ortopedijos technikė. Čia visai skirtingi dalykai.
Justina
Laba diena, ar galima pretenduoti stoti į valstybės nefinansuojamą vietą (slaugos specialybę), jei matematikos egzaminą išlaikiau mažesniu nei 25 rezultatu?
Ieva
Sveiki, jeigu matematikos balas yra nepakankamas stoti į vf vietą, bet atsiranda laisva vieta, ar yra galimybė patekti? Ir dar domina, ar šiais metais galima stoti į neakivaizdines akušerijos studijas ir kaip tai padaryti? Nes lama bpo puslapyje pildant tokio pasirinkimo nerodo. Ačiū
Gintarė
Sveiki. Planuoju studijuoti odontologiją valstybės nefinansuojamoje vietoje. Minimalus konkursinis balas, pasak praeitų metų minimalių reikalavimių, yra 8,20, ar jūsų nuomone - verta tikėtis, kad konkursinis nukris iki 8,10? Ačiū už atsakymą.
Barbora112
Labas vakaras, norėjau paklausti koks yra minimalus stojimo į medicinos studiju valstybės nefinansuojamas vietas konkursinis balas?
Akvilė
Sveiki, įgijus burnos higienisto bakalaurą ar yra šiai profesijai magistrantūros studijos? Kokios yra burnos higienisto įsidarbinimo perspektyvos?
Anna
Sveiki, noriu paklausti ar yra butinas biologijos egzaminas stojant i slauga (mokama vieta)? Aciu.
sierra
sveiki, norejau paklausti, is kokiu studiju programu yra galimybe arba butu geriausiai pereiti i medicina, ten neistojus iskart?
Livija
Sveiki, norėjau paklausti ar su 7,02 kb įmanoma įstoti į burnos higienos vnf vietą? Ar tiesa, kad ši studijų programa turi tik vnf vietas?
Justina
Sveiki, įstojau pernai į medicinos specialybę, į valstybės nefinansuojamą vietą. Šiemet perlaikiau valstybinius egzaminus. Rezultatai geresni, stojamasis balas pakilo. Ar galima, kur kreiptis ir kaip tai padaryti pretenduojant į VF vietą.
Mindaugas
Sveiki, norėjau sužinoti ar dideli šansai pakliūti į VF sveikatos psichologijos studijas su 6.7 konkursiniu balu?
Julija
Sveiki, Ar įstojus į veterinariją yra galimybė pakeisti studijų programą į mediciną? Jei taip, kada tai galima padaryti?
LSMU INFOS
Ieva rašė: [/b]Sveiki, jeigu matematikos balas yra nepakankamas stoti į vf vietą, bet atsiranda laisva vieta, ar yra galimybė patekti? Ir dar domina, ar šiais metais galima stoti į neakivaizdines akušerijos studijas ir kaip tai padaryti? Nes lama bpo puslapyje pildant tokio pasirinkimo nerodo. Ačiū[/c][c][b]Justina rašė: Laba diena, ar galima pretenduoti stoti į valstybės nefinansuojamą vietą (slaugos specialybę), jei matematikos egzaminą išlaikiau mažesniu nei 25 rezultatu?
Laba diena, Matematikos balas yra būtinas stojant į universitetą nepriklausomai nuo finansavimo. Stojimas į akušerijos neakivaizdines studijas nevykdomas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]