Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LSMU


LSMU INFOS
Edita.. rašė: Sveiki, Ar LSMU teikia galimybę papildomai mokytis užsienio kalbų?
Laba diena, Studijų metu galite užsienio kalbą reikia pasirinkti iš kelių, taip pat yra galimybė pasirinkti papildomai kaip dalyką.
VVVida
iš matematikos surinkau tik 23 ir netekau teisės studijuoti LSMU, įstojus VU, ar galėčiau po pirmo semestro pereiti į LSMU
LSMU INFOS
VVVida rašė: iš matematikos surinkau tik 23 ir netekau teisės studijuoti LSMU, įstojus VU, ar galėčiau po pirmo semestro pereiti į LSMU
Laba diena, Tokia galimybė yra. Dėl detalios informacijos apie programos keitimą keičiant universitetą pasiskaitykite universiteto dokumentuose reglamentuojančiuose perėjmą į kitą universitetą tiek LSMU (LSMU reglamentas) tiek VU.
Miglė
Sveiki, norėjau paklausti ar jūsų universitetas suteikia galimybę kitų universitetų studentams apsigyventi jūsų bendrabučiuose?
LSMU INFOS
Miglė rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar jūsų universitetas suteikia galimybę kitų universitetų studentams apsigyventi jūsų bendrabučiuose?
Laba diena, LSMU bendrabučių nuostatai numato tokią galimybę, jei yra laisvų vietų.
Edita..
Sveiki, Norėjau paklausti, kai atvyksti pasirašyti į LSMU priėmimo dokumentų, ką reikia su savimi turėti?
N.U.
Sveiki, Norejau suzinoti, ar imanoma studijuojant pereiti is vnf kineziterapijos i vnf medicinos studijas? Jeigu taip, tai kokios butu salygos? Kodel niekur nebuvo skelbiama, kad siais metais apskritai nebuvo vf kineziterapijos?
Paulius
Laba diena, ar dar po 3 metu bus toks dalykas kaip islyginamosios studijos LSMU - farmakotechnikams?
LSMU INFOS
Edita.. rašė: Sveiki, Norėjau paklausti, kai atvyksti pasirašyti į LSMU priėmimo dokumentų, ką reikia su savimi turėti?
Laba diena, Viskas nurodyta čia: http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/
LSMU INFOS
N.U. rašė: Sveiki, Norejau suzinoti, ar imanoma studijuojant pereiti is vnf kineziterapijos i vnf medicinos studijas? Jeigu taip, tai kokios butu salygos? Kodel niekur nebuvo skelbiama, kad siais metais apskritai nebuvo vf kineziterapijos?
Laba diena, Finansavimą atsineša studentai su savo stojamuoju balu, universitetas neskirsto VF ar VNF vietų. Apie studijų programos keitimą skaitykite LSMU reglamente, akademinio judumo skyriuje. Neturint finansavimo ir keičiant programą patenkate į kitos programos nefinansuojamą vietą.
LSMU INFOS
Paulius rašė: Laba diena, ar dar po 3 metu bus toks dalykas kaip islyginamosios studijos LSMU - farmakotechnikams?
Laba diena, Priėmimas jau dabar nevykdomas, kas bus po 3 metų atsakyti negalime.
Rasa
Sveiki, domina slaugos išlyginamosios studijos. Ar dar vyksta priėmimas, jei ne kada jis vykdomas, kaip vyksta stojimas? Ačiū už atsakymą
LSMU INFOS
Rasa rašė: Sveiki, domina slaugos išlyginamosios studijos. Ar dar vyksta priėmimas, jei ne kada jis vykdomas, kaip vyksta stojimas? Ačiū už atsakymą
Laba diena, "Išlyginamųjų" studijų nėra, yra Slaugos studijų programa (įgijusiems slaugos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį). Visas priėmimo datas ir sąlygas galite rasti:http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/
Gabija
Laba diena, Kiek yra skiriama medicinos vf rezidentūros vietų? Kur apie tai yra skelbiama?
LSMU INFOS
Gabija rašė: Laba diena, Kiek yra skiriama medicinos vf rezidentūros vietų? Kur apie tai yra skelbiama?
Laba diena, Jas galite rasti čia:http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/14724/vietos2018.pdf Klausimais apie rezidentūrą kreipkitė į LSMU podiplominių studijų centrą.
Edita
Sveiki, Norėjau sužinoti, kada universitetas įkelia duomenis į LSP puslapį, kad jau būtu galima pasidaryti pažymėjimą.
Eglė
Sveiki, Kokio pobūdžio klausimų reiktų tikėtis per motyvacijos vertinimo testą ? Pvz. : kritinis mąstymas, dalyko, į kurį pretenduoji žinios.
LSMU INFOS
Edita rašė: Sveiki, Norėjau sužinoti, kada universitetas įkelia duomenis į LSP puslapį, kad jau būtu galima pasidaryti pažymėjimą.
Laba diena, Diomenys bus perduoti, kai pasibaigs priėmimas ir bus aiškus pirmakursių sąrašas.
LSMU INFOS
Eglė rašė: Sveiki, Kokio pobūdžio klausimų reiktų tikėtis per motyvacijos vertinimo testą ? Pvz. : kritinis mąstymas, dalyko, į kurį pretenduoji žinios.
Laba diena, Tai bus panašu į benrųjų gebėjimų testą, jis netikrins jūsų biologijos ar chemijos žinių.
Arina
Sveiki. Kitais metais noriu įstoti į medicinos fakultetą. Laikysiu biologijos, matematikos, lietuvių ir rusų kalbos egzaminus. Ar pavyktų man su šiais egzaminai patekti į valstybės finansuojamą vietą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]