Programų inžinerija ar Informacinės sistemos


skydriver
Sveiki, visada norejau dirbti su kompiuteriais ir vis galvojau apie programavimą, bet atėjus laikui apsispręsti užstrigau tarp šių dviejų programų inžinerijos ir infomacinių sistemų. Gal galėtumėte pasakyti esminius skirtumus mokantis? ir kokius darbo kelius atveri kiekviena specialybė?
Studijos VGTU
skydriver rašė: Sveiki, visada norejau dirbti su kompiuteriais ir vis galvojau apie programavimą, bet atėjus laikui apsispręsti užstrigau tarp šių dviejų programų inžinerijos ir infomacinių sistemų. Gal galėtumėte pasakyti esminius skirtumus mokantis? ir kokius darbo kelius atveri kiekviena specialybė?
Laba diena, Jei labiau domina programavimas, tada siūlytume rinktis Programų inžineriją, nes joje ruošiami programų sistemų specialistai, gebėsiantys projektuoti, programuoti ir testuoti sudėtingas programų sistemas. Studentai įsisavina penkias programavimo kalbas, jie mokomi naudoti žiniatinklio programų karkasus, taikyti sudėtingus nuoseklius ir lygiagrečiuosius algoritmus bei vertinti jų efektyvumą. Baigusieji galės dirbti informacinių technologijų įmonėse programuotojais, programų sistemų architektais, analitikais, programų kokybės specialistais, testuotojais, projektų vadovais. Programų inžinerijos specialistai laukiami ir verslo, biudžetinių bei valstybinių įmonių informacinių technologijų skyriuose Lietuvoje ir užsienyje. Informacinės sistemos - Studijų programos tikslas – rengti kvalifkuotus informacinių sistemų specialistus, kurie turėtų ne vien tik gilias informatikos srities žinias, bet ir vadybos, ekonomikos, finansų pagrindus, mokėtų kurti, diegti ir tobulinti informacines sistemas bei jų komponentus.Baigusieji šią studijų programą gali dirbti informacinių technologijų, verslo ir biudžetinėse įmonėse sistemų analitikais, IT projektų vadovais, informacinių sistemų ir duomenų bazių architektais, programuotojais, sistemų integravimo specialistais, informacinių sistemų ir duomenų bazių administratoriais. Pagarbiai

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]