Klauskite visko apie priėmimą į ASU 2019 metais

ASU priėmimas
Laba diena, ASU Stojančiųjų priėmimo grupė laukia klausimų apie 2019 metų priėmimą į ASU. O gal turite klausimų ne tik apie priėmimą į bakalauro studijas, bet įdomi ir magistrantūra, o gal papildomosios studijos? Visada kreipkitės. Klausti galite kurstoti.lt forume arba kreipkitės el. paštu priemimas@asu.lt, tel. nr. 8 37 75 22 00, mob. tel. 8 655 47241. Linkėjimai iš ASU :)
Lukas
Sveiki, esu dvyliktokas mokausi Joniškio gimnazijoje, kai buvau atvykęs pas jus su klase, per studijų pristatymą minėjo, kad jūs keičiate pavadinimą. Norėčiau pas jus studijuoti miškininkystę arba mechanikos inžineriją, kokį pavadinimą man reikės rašyti prašyme įstoti?
ASU priėmimas
Lukas rašė: Sveiki, esu dvyliktokas mokausi Joniškio gimnazijoje, kai buvau atvykęs pas jus su klase, per studijų pristatymą minėjo, kad jūs keičiate pavadinimą. Norėčiau pas jus studijuoti miškininkystę arba mechanikos inžineriją, kokį pavadinimą man reikės rašyti prašyme įstoti?
Labas Lukai! Džiugu, kad renkiesi studijas pas mus! Nuo naujų metų t.y sausio 1d. mes prisijungiame prie VDU ir tampame VDU žemės ūkio akademija, tad stojimo metu pildant savo prašymą ieškok savo pasirinktos profesijos po VDU Žemės ūkio akademijos vardu. Jeigu kils klausimų dėl pasirinkimų drąsiai gali klausti: el.paštas priemimas@asu.lt tel.nr 83775220
Ignas
Sveiki. Esu 12-okas ir zadu studijuoti jusu universitete atsinaujinančių energijos išteklių technologijas. Taciau mane labiau traukia studijos istestiniu budu. Noreciau kokie buten yra reikalavimai stojant sia studiju forma. Su kokiu balu istociau ir ar buna nemokamos istestines studijos? Aciu.
ASU priėmimas
Ignas rašė: Sveiki. Esu 12-okas ir zadu studijuoti jusu universitete atsinaujinančių energijos išteklių technologijas. Taciau mane labiau traukia studijos istestiniu budu. Noreciau kokie buten yra reikalavimai stojant sia studiju forma. Su kokiu balu istociau ir ar buna nemokamos istestines studijos? Aciu.
Labas Ignai! Džiugu, kad domiesi studijomis mūsų universitete. Šiais metais į atsinaujinančių energijos išteklių technologijų studijų programą studijos bus vykdomos tik nuolatine forma. Ištęstine forma studijos yra žemės ūkio mechanikos inžinerijos. Atsakant į kitus tavo klausimus, valstybės finansuojamos vietos yra ir ištęstinėse studijose. Šių metų pereinamas balas dar nėra žinomas, pernai buvo 3,6. Šiais metais stojimo reikalavimai: lietuvių, anglų, matematikos egzaminų vidurkis 40, penkių geriausių dalykų metinių pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 7. Jeigu kils klausimų dėl pasirinkimų drąsiai gali klausti: el.paštas priemimas@asu.lt tel.nr 83775220
Ignas
O i mokamas studijas irgi turi egzaminu vidurkis but ne mazesnis negu 40?
ASU priėmimas
Ignas rašė: O i mokamas studijas irgi turi egzaminu vidurkis but ne mazesnis negu 40?
Priklausomai nuo to koks pereinamasis balas bus nustatytas šiais metais. Jeigu balas bus 4 ar daugiau, tai automatiškai signalizuoja, kad egzaminai ir negali būti išlaikyti mažiau nei 40, nes iš jų ir susideda konkursinis balas. Šiais metais, kaip minėjau balas buvo 3,6 ir visi kurie turėjo mažesnį balą, rinkosi studijas kolegijose arba bando persilaikyti egzaminus šiais metais. Jeigu kils klausimų dėl pasirinkimų drąsiai gali klausti: el.paštas priemimas@asu.lt tel.nr 83775220
Lukass
Sveiki, noriu paklausti koks buvo minimalus balas įstojusiojo studento į agronomijos studijas 2018m. ?
VDU Žemės ūkio akademija
Lukass rašė: Sveiki, noriu paklausti koks buvo minimalus balas įstojusiojo studento į agronomijos studijas 2018m. ?
Labas Lukai, 2018 m. įstojusio į agronomiją VF vietą minimalus balas buvo 3,68, o į VNF vietą - 3,64.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014