Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie priėmimą į ASU 2019 metais


VDU ŽŪA
Kestas rašė: Tai kaip supratau stojant į vnf nebereikia lietuvių valstybinio. Jeigu balas minimalus yra 5,4 tai pasiekti bus gana sunku. Yra viena galimybė jį pasiekti tik gavus gerą kvalifikaijos įvertinimą t.y ant 10, tada balas būtu 5,67 (Nes mokinuosi profesinėje mokykloje) O gal dar yra galimybė balą kitaip pasikelti ? Nes nedalyvauju nei konkursuose, nei olimpiadose.P.S su pagyrimu diplomo irgi negausiu, nes du dalykai buvo mažesni negu 9. Ačiū
Sveiki, Rekomenduojame per LAMA BPO pasiskaičiuoti konkursinį balą, nes šiais metais kito koficientai, gal būt susidarys minimalus reikiamas balas. Jeigu kiltų klausimų, kreipkis! vdu@vdu.lt arba tel. 8 655 47241
Migle
Sveiki, kada bus atviruju duru dienos? Domina kulturos ir turizmo vadybos studijos, kur galima apie jas suzinoti daugiau? Aprasyme tiesiog isvardinti studiju dalykai, o noretusi pamatyti studiju programa su kreditais. Gal ir viena kita studenta pakalbinti. Be to, ar galima bus mokytis salutines specialybes, pagal VDU sarasa?
VDU ŽŪA priėmimas
Migle rašė: Sveiki, kada bus atviruju duru dienos? Domina kulturos ir turizmo vadybos studijos, kur galima apie jas suzinoti daugiau? Aprasyme tiesiog isvardinti studiju dalykai, o noretusi pamatyti studiju programa su kreditais. Gal ir viena kita studenta pakalbinti. Be to, ar galima bus mokytis salutines specialybes, pagal VDU sarasa?
Laba diena, Dėl atvykimo galime susitarti asmeniškai ir pakeliauti po fakultetą, aplankyti dėstytojus, pakalbėti su studentais, pamatyti studijų procesą. Studijų dalykus su kreditais galite susipažinti štai čia: https://zua.vdu.lt/studijos/studiju-programos/?/lt/study/program/show/290 Taip studijuojant, galima rinktis gretutines studijas kurios yra VDU, tai turėtumėte padaryti pirmame arba antrame studijų kurse. Dėl atvykimo į universitetą galime susitarti 837 75 2200!
Studentas
Laba diena. Esu nusprendęs studijuoti VDU, bet niekaip negaliu apsispręsti dėl specialybės. Noriu studijuoti žemėtvarką ir fizikos pedagogiką. 2018 metais baigiau mokyklą ir esu išlaikęs reikiamus egzaminus, kad galėčiau įstoti į vieną ar kitą specialybę VF vietą. Jeigu įstočiau į žemėtvarką, ar būtų galimybė kartu baigti fizikos pedagogikos studijas?
kristina
sveiki, kiek pernai ir uzpernai studentu pasirinko zuvininkystes technologijas?
VDU ŽŪA priėmimas
Studentas rašė: Laba diena. Esu nusprendęs studijuoti VDU, bet niekaip negaliu apsispręsti dėl specialybės. Noriu studijuoti žemėtvarką ir fizikos pedagogiką. 2018 metais baigiau mokyklą ir esu išlaikęs reikiamus egzaminus, kad galėčiau įstoti į vieną ar kitą specialybę VF vietą. Jeigu įstočiau į žemėtvarką, ar būtų galimybė kartu baigti fizikos pedagogikos studijas?
Laba diena, Šiuo metu studijuojant žemėtvarką ar bet kurią kitą studijų programą VDU Žemės ūkio akademijoje, galima rinktis gretutines studijas, taip pat galima rinktis pedagogikos gretutines studijas. Tad Jūsų pasirinkimas yra galimas. Studijuojant VDU ŽŪA gretutines studijas galite studijuoti 1-2 kurse, taip jūsų studijų metai neprailgėtų.
VDU ŽŪA priėmimas
kristina rašė: sveiki, kiek pernai ir uzpernai studentu pasirinko zuvininkystes technologijas?
Laba diena, Kiekviena programa turi rentabilumo skaičių, kurį turi atitikti, kad susidarytų grupė, pernai pirmuoju turu per mažai buvo norinčių ir grupė nesusidarė. Dabartinių trečiakursių, antrakursių grupės apie 15-20 žmonių. Pastebėjome tendenciją, kad į šią studijų programą stoja kas antri metai, tam įtakos gali turėti naujų žuvininkystės ūkių įsikūrimas ir specialistų poreikio padidėjimas per tuos metus.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]