Klauskite visko apie MRU

Anonimas
Sveiki, kiek vf vietu skyrete psichologijai siemet?
MRU konsultacijos
Anonimas rašė: Sveiki, kiek vf vietu skyrete psichologijai siemet?
Sveiki, jeigu teiraujatės apie bakalauro studijas, tai yra priimta 9 stojantieji į VF.
MRU konsultacijos
Aiva rašė: su kokiu maziausiu balu buvo istota i teise ir ikiteismini tyrima ?
Sveiki, mažiausias balas į vnf 5,11, į VF 7,16.
Lala
Sveiki, kaip yra dėl bendrabučių ? Aš el paštu atsiunciau prašymą rasyta ranka ir sumokejau 100€ užstatą, bet man bendrabučio valdytoja nieko neatsako į žinutę.Noreciau pamatyti ir išsirinkti kambarį.tai kur man kreiptis ?
Idomu
Su kokiu maziausiu balu buvo istota i teise ir muitines veikla VF?
Dėl stipendijos
Laba diena,įstojau i magistratūrą, pirmu numeriu VF vietą,sakykit ar man priklauso kokia stipendijos išmoka?
MRU konsultacijos
Lala rašė: Sveiki, kaip yra dėl bendrabučių ? Aš el paštu atsiunciau prašymą rasyta ranka ir sumokejau 100€ užstatą, bet man bendrabučio valdytoja nieko neatsako į žinutę.Noreciau pamatyti ir išsirinkti kambarį.tai kur man kreiptis ?
Sveiki, kreipkitės į studentų namus pas valdytoją.
MRU konsultacijos
Idomu rašė: Su kokiu maziausiu balu buvo istota i teise ir muitines veikla VF?
Sveiki, mažiausias balas į vnf 5,01, į VF 7,18.
Mokslas
Sveiki, kur ir kada sumokėti už mokamas studijas?
MRU konsultacijos
Mokslas rašė: Sveiki, kur ir kada sumokėti už mokamas studijas?
Sveiki, mokėti už studijas reikia nuo rugsėjo pirmos iki rugsėjo 15 dienos. Tam reikės registruotis ir mokėti iš MRU studento elektroninės knygelės. Kreipkitės pas fakulteto vadybininkus.
Studentas
Sveiki,ar pabaigus teises ir muitines veiklos programa norint isidarbinti muitineje reikia praeiti cmek?
MRU konsultacijos
Studentas rašė: Sveiki,ar pabaigus teises ir muitines veiklos programa norint isidarbinti muitineje reikia praeiti cmek?
Sveiki, Cmek priklauso nuo pareigybės į kurią pretenduosite.
Gab
Kiek studentų priimta į policijos veiklą?
MRU konsultacijos
Gab rašė: Kiek studentų priimta į policijos veiklą?
Sveiki, priimta 20 studentų.
Ieva
Sveiki, jei noredama stoti laikyciau istorija, matematika, lietuviu k ir anglu k. (privalomi norint stoti i vf tarkim policijos veikla) ir reikalingas "Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais (bet toks, kurio einamaisiais metais yra organizuojamas brandos egzaminas)" ar galiu rinktis fizikos (B) lygio metini pazymi? ir bandyti stoti? Ar tas dalykas butinai turi buti A lygio? Ar tada geriau laikyti Fizika ir surinkti minimalu balu kieki ir tada bandyti stoti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]