Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie MRU


Emilija
Sveiki! Žadu stoti į vnf vietą mru teisė ir muitinės veikla gal pasakytumėt koks balas turi būtistojant į vnf? Ar stojantį kitas specialybes balas keičiasi?jei taip jei galit pasakykitkoks balas turėtų būti stojant ir į vnf kriminalistiką? Ačiū!
Justas
Emilija rašė: Sveiki! Žadu stoti į vnf vietą mru teisė ir muitinės veikla gal pasakytumėt koks balas turi būtistojant į vnf? Ar stojantį kitas specialybes balas keičiasi?jei taip jei galit pasakykitkoks balas turėtų būti stojant ir į vnf kriminalistiką? Ačiū!
Šiais metais minimalus konkursinis stojant į vf ir vnf yra 5.4 balo ir vienas valstybinis egzaminas, juk informacijoje parašyta.
MRU konsultacijos
Emilija rašė: Sveiki! Žadu stoti į vnf vietą mru teisė ir muitinės veikla gal pasakytumėt koks balas turi būtistojant į vnf? Ar stojantį kitas specialybes balas keičiasi?jei taip jei galit pasakykitkoks balas turėtų būti stojant ir į vnf kriminalistiką? Ačiū!
Sveiki, minimalus balas pretenduojant į visas programų VNF yra 5.4. Į teisės ir kriminalistikos programą priimsime dvi grupes, tai koks balas bus nežinome.
Diana
Sveiki, koks buvo žemiausias konkursinis balas stojusių į programą Teisė ir ikiteisminis procesas 2019-2020m.? Vnf
Teisės mokykla
Koks buvo konkursinis balas studento paskutinio įstojusio į teisės ir muitinės veiklos studijų programą, vnf, 2019/2020 metais?
Laura
Kiek studentų planuojama priimti į teisės ir muitinės veiklos studijų programų, kokiosdydžio planuojamos grupės?
Klausimas
Sveiki, koks buvo mažiausias balas,su kuriuo buvo priimta į vf vietą 2019 metais,stojant į tarptautinis verslas ir muitinės logistika?
MRU konsultacijos
Diana rašė: Sveiki, koks buvo žemiausias konkursinis balas stojusių į programą Teisė ir ikiteisminis procesas 2019-2020m.? Vnf
Sveiki, šiais metais yra nustatytas minimalus slenkstinis balas 5,4.
MRU konsultacijos
Teisės mokykla rašė: Koks buvo konkursinis balas studento paskutinio įstojusio į teisės ir muitinės veiklos studijų programą, vnf, 2019/2020 metais?
Sveiki, šiais metais yra nustatytas minimalus slenkstinis balas 5,4 į VNF. Į VF vietą žemiausias konkursinis balas buvo 7,12.
MRU konsultacijos
Laura rašė: Kiek studentų planuojama priimti į teisės ir muitinės veiklos studijų programų, kokiosdydžio planuojamos grupės?
Sveiki, 2020 m. planuojame priimti apie 60 studentų.
MRU konsultacijos
Klausimas rašė: Sveiki, koks buvo mažiausias balas,su kuriuo buvo priimta į vf vietą 2019 metais,stojant į tarptautinis verslas ir muitinės logistika?
Sveiki, 2019 m. paskutinio įstojusio į VF vietą balas buvo 6,98. Šiais metais jis gali būti ir žemesnis, nes padidintas VF vietų skaičius.
Studijos
Į kokias studijų programas padidintas vf vietų skaičius?
Greta
Sveiki, koks buvo mažiausias balas,su kuriuo buvo priimta į vf vietą 2019 metais,stojant į Technologijų ir kibernetinio saugumo vadybą?
MRU konsultacijos
Studijos rašė: Į kokias studijų programas padidintas vf vietų skaičius?
Sveiki, valstybės finansuojamos vietos (toliau – VF) nėra skiriamos programai ar universitetui. Vyriausybė paskiria VF vietas studijų krypčiai. Visi stojantieji pagal savo balus yra sustatomi į vieną konkursinę eilę pagal studijų kryptį ir pirmieji pagal skirtų vietų skaičių geriausieji pagal balą gauna VF vietą. VF vietų skaičius yra padidintas visose kryptyse.
MRU konsultacijos
Greta rašė: Sveiki, koks buvo mažiausias balas,su kuriuo buvo priimta į vf vietą 2019 metais,stojant į Technologijų ir kibernetinio saugumo vadybą?
Sveiki, į šią programą mažiausias konkursinis balas į VF vietą 7,16. Šiais metais gali būti ir mažesnis.
Tadas
Sveiki, kokia tvarka yra MRU VSA vnf/vf rotacijai?
Klausimas
Kiek praeitais metais buvo priimta studentų į teisė ir muitinės veikla?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]