Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie MRU


...
Ačiū už atsakymus! Tad, kaip suprantu, eiga tokia: 1. Pirma užsiregistruoti stokipolicija.lt, praeiti CMEK, fizinį patikrinimą ir tt? 2. Tik tada prašymą pildyti LAMA, kur jau galėsiu pretenduoti į VF, nes ten jau bus sukelti tiek senų, tiek naujų egzaminų rezultatai?
MRU konsultacijos
1. Taip. 2. Registruoti prašymą per LAMA bpo sistemą galima nuo birželio 1 d. LAMA sukels perlaikytus rezultatus, o MRU įkels siuntimus į sistemą iki liepos 21 d. Kvietimai studijuoti skelbiami 26 d.
]]]]]
Kaip siuo metu gauti siuntima i CMEK, jei noriu studijuoti teise ir policijos veikla?
MRU konsultacijos
]]]]] rašė: Kaip siuo metu gauti siuntima i CMEK, jei noriu studijuoti teise ir policijos veikla?
Sveiki, registruotis reikia tinklapyje stokipolicija.lt Užsiregistravus gausite siuntimą praeiti CMEK. Deja, šiuo metu Vidaus reikalų ministerija dėl kažkokių priežasčių neparengusi studentų užsakymo, todėl stokipolicija.lt kol kas neveikia.
VP3
Sveiki, siais metais ejau cmek Balandzio men. pagal 1 ir 2 skilti i LPM.Taciau nepatekau, sake tiksiu pagal 3 skilti i MRU viesojo saugumo akademija. Taigi, ar galiu siais metais vel eiti cmek tik jau pagal 3 skilti mokintis teises ir policijos veiklos ?
1111
MRU FB puslapyje rašoma, kad priėmimo į Teisės ir policijos veiklos bei Teisės ir valstybės sienos apsaugos programas nebus. Kokios to priežastys?
Deividas
Laba diena, noriu stoti į teisę ir policijos veiklą ir noriu paklausti, ar laboratorinius ir funkcinius tyrimus bei pažymas reikia pasidaryti pačiam?
MRU konsultacijos
1111 rašė: MRU FB puslapyje rašoma, kad priėmimo į Teisės ir policijos veiklos bei Teisės ir valstybės sienos apsaugos programas nebus. Kokios to priežastys?
Vidaus reikalų ministerija vietų užsakymą pateikė tik Policijos veiklos programai, ko anksčiau nebuvo. Todėl mes negalime organizuoti priėmimo į teisės ir policijos veiklos programą. Kadangi raštą gavome tik šiandien, tai kol kas talpiname pagrindinę informaciją į MRU puslapį. Numatyta tik 50 vietų Policijos veiklos programai ir 20 vietų Valstybės sienos apsaugos specializacijai. Programa yra visuomenės saugumo kryptyje. Trukmė kainos yra paskelbtos. Be to šios studijos vyks tik Vilniuje, Kaune programos neatidarome.
MRU konsultacijos
Deividas rašė: Laba diena, noriu stoti į teisę ir policijos veiklą ir noriu paklausti, ar laboratorinius ir funkcinius tyrimus bei pažymas reikia pasidaryti pačiam?
Vidaus reikalų ministerija vietų užsakymą pateikė tik Policijos veiklos programai, ko anksčiau nebuvo. Todėl mes negalime organizuoti priėmimo į teisės ir policijos veiklos programą. Kol kas nepilną programos aprašą rasite https://www.mruni.eu/lt/studijos/bakalauro-studijos/teise_ir_policijos_veikla/ Jums reikia nuo kitos savaitės registruoti tinklapyje stokipolicija.lt Jums atsiųs nukreipimus į CMEK. ten praeisite medicininę patikrą. Dėl papildomų tyrimų Jums turi pasakyti pačiame CMEK.
MRU konsultacijos
VP3 rašė: Sveiki, siais metais ejau cmek Balandzio men. pagal 1 ir 2 skilti i LPM.Taciau nepatekau, sake tiksiu pagal 3 skilti i MRU viesojo saugumo akademija. Taigi, ar galiu siais metais vel eiti cmek tik jau pagal 3 skilti mokintis teises ir policijos veiklos ?
Vidaus reikalų ministerija vietų užsakymą pateikė tik Policijos veiklos programai, ko anksčiau nebuvo. Todėl mes negalime organizuoti priėmimo į teisės ir policijos veiklos programą. Kol kas nepilną programos aprašą rasite https://www.mruni.eu/lt/studijos/bakalauro-studijos/teise_ir_policijos_veikla/ Bandykite vėl praeiti pagal 3 skiltį.
VVV
Tai dabar kai pakeitė studijų programas viešojo saugumo akademijoje, ką galėčiau studijuoti kaune, bus tik "Teisė ir ikiteisminis procesas"? Ar "policijos veikla" vyks tik vilniuje?
MRU konsultacijos
VVV rašė: Tai dabar kai pakeitė studijų programas viešojo saugumo akademijoje, ką galėčiau studijuoti kaune, bus tik "Teisė ir ikiteisminis procesas"? Ar "policijos veikla" vyks tik vilniuje?
Sveiki, Kaune vyks tik "Teisė ir ikiteisminis procesas".
Giedrė
Laba diena. Matau, kad išankstiniu priėmimu galima stoti tik į ištęstines Viešosios politikos ir vadybos studijas. Ar tai reiškia, kad nuolatinių studijų nevykdysite?
Gabija
Kuo skirsis policijos veiklos studijų programa nuo prieš tai buvusios "Teisės ir policijos veiklos"? MRU puslapyje informacija šiuo klausimu neatnaujinta.
MRU konsultacijos
Giedrė rašė: Laba diena. Matau, kad išankstiniu priėmimu galima stoti tik į ištęstines Viešosios politikos ir vadybos studijas. Ar tai reiškia, kad nuolatinių studijų nevykdysite?
Sveiki, per išankstinį organizuojame į Viešosios politikos ir vadybos ištęstines studijas, o per bendrąjį priėmimą (Lamabpo)į nuolatines ir ištęstines studijas.
MRU konsultacijos
Gabija rašė: Kuo skirsis policijos veiklos studijų programa nuo prieš tai buvusios "Teisės ir policijos veiklos"? MRU puslapyje informacija šiuo klausimu neatnaujinta.
Sveiki, puslapio pradinė informacija yra atnaujinta. Skirsis suteikiamas kvalifikacinis laipsnis, studijų trukmė, kaina, dalykai ir studijos vyks Vilniuje.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]